Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu po głowie chodzi mi nieemitowany już teledysk. Samą muzyke ciężko opisać, bo w sumie jest bardzo płytka, ale przy tym skoczna i ładnie wpada w ucho. Może mieć z 3-4 lata. Teledysk wyglądał tak, że na wakacyjnym obozie spotykają się nerdy z fajnymi laskami. Nerdy są najczęściej ubrane w żółte koszulki, za krótkie spodenki itp. Pod koniec teledysku widzimy imprezę, na której jeden z nerdów zakłada ciemne okulary, zaczepia dziewczynę, wkłada gumę do żucia do ust, po czym zaczyna ją całować. To samo jakiś inny nerd robi z opiekunką. Refren jest śpiewany akapela chyba. Błagam ,pomóżcie. To mi spać nie daje. Dam plusa. Albo dam 3 plusy! 3 PLUSY (pipi)U!!

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu po głowie chodzi mi nieemitowany już teledysk. Samą muzyke ciężko opisać, bo w sumie jest bardzo płytka, ale przy tym skoczna i ładnie wpada w ucho. Może mieć z 3-4 lata. Teledysk wyglądał tak, że na wakacyjnym obozie spotykają się nerdy z fajnymi laskami. Nerdy są najczęściej ubrane w żółte koszulki, za krótkie spodenki itp. Pod koniec teledysku widzimy imprezę, na której jeden z nerdów zakłada ciemne okulary, zaczepia dziewczynę, wkłada gumę do żucia do ust, po czym zaczyna ją całować. To samo jakiś inny nerd robi z opiekunką. Refren jest śpiewany akapela chyba. Błagam ,pomóżcie. To mi spać nie daje. Dam plusa. Albo dam 3 plusy! 3 PLUSY (pipi)U!!

 

hellogoodbye - here in your arms

 

Tak na marginesie bieda straszna xd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam takiego starszego utworu , możliwe że końcówka lat 80/początek 90 , w którym to młoda para , czyli przystojny facet i śliczna laska całują się namiętnie na plaży , na lądzie i w wodzie. Wydawało mi sie jeszcze niedawno że to był ''Wonderful life'' w innej wersji , ale nie jestem pewien , na YouTube szukałem pod tym hasłem i wychodzi na to że to nie ten utwór.

Edytowane przez masaKRATOS
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Poszukuje spokojnej piosenki, pewnego staruszka. Nie pamiętam niestety jak on się nazywa. Wiem jedynie, że był dobrym znajomym Elvisa (możliwe, że z nim śpiewał) a na teledysku poszukiwanej piosenki gra na fortepianie, a sam utwór jest tak jakby rozliczeniem (spowiedzią) z całego życia. Świta Wam coś? Piosenka jest w miare nowa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...