Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Piosenka, leci teraz w radio wydaje mi sie, że taka troche rapowana a refren to cover "what is love, baby don't hurt me no more".

Eminem Feat. Lil Wayne - No Love

http://www.youtube.com/watch?v=UbQhKxxrq04&ob=av2n

 

Lepszy oryginał Haddway - What Is Love

http://www.youtube.com/watch?v=GeEuFWLt3WU

 

lub jej odświeżona wersja

Edytowane przez Raziel81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapomniałem jak sie nazywa ta piosenka, więc prosze was o pomoc. W teledysku gość (wokalista) jest na imprezie, nachlany i idzie z kamerą w rękach. Wokół wszędzie zadyma, chleją itp. dokładnie już nie pamiętam. Chyba brytyjski zespół. Dzięki z góry! Żeby ułatwić, ta kamera najwięcej kameruje jego morde, on w tym samym czasie śpiewa, takie troche monotonne...

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Witam.

Szukam teledysków Guns n' Roses , chciałbym aby były w formacie AVI , w dobrej rozdziałce, bo na you tube jakość ich po skopiowaniu na dysk twardy jest żałosna a chciałbym sobie ponagrywać na PS3.

Możecie zapodać jakimś linkiem skad mógłbym je pościagać, najlepiej w paczkach .rar .

Please...od tego zależy mój podryw , bo laska napaliła sie , ze będziemy słuchać muzy ''Gunsów'' 8)^_^:wub:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję nazwy kolesia, który wykonuje muzę w tym stylu

!! Z tego co pamiętam często występował w cylindrze, kapeluszu i miał teledysk z poruszającymi się meblami, ścianami itp.

 

Zapewne chodzi Ci o Jamiroquai. A teledysk z ruszającymi się meblami i ścianami to Virtual Insanity.

Edytowane przez Keczup
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a ja szukam piosenki, gdzie typiara na samym początku nawija przez taki czarny telefon i wszystko słychać jak jakby przez spiker na lotnisku nawijała i potem dalej zaczyna leciec teldysk, pamiętam ze ma pomalowane usta na czerwono i czarne włosy chyba z jakąś czapką :)

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...