Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

szukam w miare świeżej piosenki. jest to cover jakiegoś hitu z lat 80-90, dość znanego. śpiewa koleś, dość lajtowo. teledysk zaczyna się ujęciem kręcącej się płyty winylowej, bodajże różowy label. z tego co zdążyłem zauważyć to nazwa wykonawcy to "coś tam coś tam & coś tam". parę razy na 4fun tv leciało ale jak na złość nigdy nie mogłem trafić na nazwę wykonawcy bo zawsze coś przeszkadzało :/

Odnośnik do komentarza

sorry, ze wchodze miedzy wodke a zakaske ale tez szukam i dostaje juz bolesci. Slyszalem utwor pare razy w radu zet, jest chyba dosyc nowy. To wolny utwor w ktorym babka w refrenie powtarza cos w stylu" if you, if you if you... costamcostam". Ok jak na razie tyle pamietam, gdybym mial go jeszcze raz uslyszec postaram sie przekazac wiecej info

Odnośnik do komentarza

sorry, ze wchodze miedzy wodke a zakaske ale tez szukam i dostaje juz bolesci. Slyszalem utwor pare razy w radu zet, jest chyba dosyc nowy. To wolny utwor w ktorym babka w refrenie powtarza cos w stylu" if you, if you if you... costamcostam". Ok jak na razie tyle pamietam, gdybym mial go jeszcze raz uslyszec postaram sie przekazac wiecej info

 

Lana Del Rey - Video Games ?

 

Odnośnik do komentarza

Witam, ja również potrzebuję pomocy. Chodzi o piosenkę z przełomu lat 80-tych i 90-tych, mogę ją określić "włoskim pop'em". Podobno była bardzo popularna w tamtych czasach, kogo bym się nie zapytał polecił mi obczaić wszystkie składanki Italo Disco, ale niestety nic nie znalazłem :(. Wiem,że zaczyna się donośnym "Eeeeerooo" i potem są gdzieś wplątane następujące słowa "Esto riso grandez, a grandez esteraj" czy coś w ten deseń, nie wiem dokładnie, jak to się pisze. Śpiewa ją facet, byłbym bardzo wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Piosenka jakoś z końca lat 90, kompletnie nie pamiętam jak brzmiała. Pamiętam tylko że w teledysku(animowanym) był koleś, który zamawiał w knajpie hamburgera i była pokazana droga jak jest robiony ten hamburger a na końcu była pokazana krowa, z której brano mięso. Krowa miała na oczach okulary, w których widziała że je trawę i nie była świadoma że ja kroją.

 

Dzięki śliczne =)

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć, jak się nazywał ten utwór ani nawet jak on brzmiał, ale wiem, że chcę go przesłuchać. To jest jakaś techniawka (wydaje mi się, że znana), żadnych słów nie ma, w tytule bodajże ma "Soundscape", albo przynajmniej tak mi się kojarzy. Wyszukiwanie w yt nic nie daje, zbyt dużo innych rzeczy znajduje przy okazji do tego słowa. Wie ktoś może, o co mi chodzi :P?

 

EDIT: Ha, mam. Chodziło o "Dreamscape" i jak się okazuje, to nie jest techniawka, ale trance :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pamięta ktoś taką piosenkę dość popularną jakieś rok czy dwa lata temu: teledysk stylizowana na lata 80te, laska i gość śpiewali sobie, dość melancholijny kawałek, na klipie grali na środku parkietu i był jakiś konkurs taneczny albo battle of the bands. kapela chyba szwecka.

 

 

 

 

 

 

 

szwecka.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w klubie widziałem totalnie oczo(pipi).ny teledysk jakiegoś elektronicznego kawałka(trance? electro? dubstep? nie mogę tego zakwalifikowywać). Był na nim pokazany jakiś wyścig psów robotów na pustyni, obserwowany przez ludzi, cyborgi o dziwacznym designu. Były też wstawki z DJ'otami - grali w jakiś wirtualnych komorach. Na początku myślałem, że to jakiś nowy Duft Punk, ale mieli odkryte twarze. Dosyć spora abstrakcja, wszystko bardzo dynamiczne, szybkie ze wspaniałymi efektami. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...