Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam piosenki dość dla mnie ważnej,

którą kiedyś słyszałam w radiu. Podoba mi się

do dziś ale nie mogę jej znaleźć. Nie znam

niestety słów, ponieważ to jest angielska

bodajże piosenka. Znam tylko melodię.

Śpiewają ją mężczyźni. Mają łagodny głos. Facet

w refrenie śpiewa wysokim tonem (wykrzyknik

oznacza tak jakby wykrzyknięcie tego). Początek

refrenu: "a a a !", środek ref.: "agaju wicz star

no many hejaa...an kecz ju dysia dysia dysia...a

a a!...". Potrzebny mi choćby sam wykonawca.

Bardzo mi to

pomoże.

Oni mają łagodny głos tak jak Kendi -

Connected. W zwrotce śpiewają nisko, potem w

drugiej części zwrotki tak jakby śpiewają nieco

wyżej a w refrenie wysoko a znaczyna się takim

jakby wykrzyknięciem: "a a a !" (takie

przeciążenie szybkie), (pierwsze a - wysoki,

drugie a - niski, trzecie a - wysoki) - tyle że w

wysokim tonie. W refrenie pada też słowo

hejaa. I coś mi się jeszcze kojarzy że w refrenie

może nie każdym jak śpiewają to z samą

perkusją czy coś takiego. Tylko tyle pamiętam.

Mniej więcej w 2009 - 2012 r. słyszałam ją w

radiu. Może to Pop, nie znam się. Dodać

jeszcze mogę że jest wolna ta piosenka i

że słowo "hajaa" w refrenie się powtarza

bodajże na końcu refrenu i w środku. W refrenie przeciągane są słowa tak jakby. Dawno jej nie

słyszałam więc mogłam zapomnieć. Proszę o

pomoc!

Odnośnik do komentarza

Szukam pewnej przyslowiowej "mucki" - ostatnio byla na topie, puszczali ja w tv, z tego co pamietam na klipie byla banda tanczacych typow w czarnych bluzach z tygrysem (czy cos w tym rodzaju), wszedzie ja chyba puszczali, no ale przeslu(pipi)e pokrotce rozne kompliacje takiego typu kawalkow i nie moge nic znalezc;/

Odnośnik do komentarza

Witam. Mianowicie od paru miesięcy siedzi mi w głowie kawałwek pewnej piosenki, której oczywiście nie znam tytułu :). Wykonawca ma głos bardzo podobny do DMXa, choć to na 100% nie on ponieważ przepatrzyłem wszystkie jego piosenki :D. Jedyne słowa które pamiętam to początkowe, mianowicie
In my (tutaj jakieś dłuższe słowo) gangsta .. Piosenkę słuchałem z 3lata temu, choć kompletnie o niej zapomniałem :c

Dzięki z góry za pomoc :)!

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Kilka razy słyszałem w radio piosenkę, której refren składa się prawie wyłącznie ze słowa "baby" + coś tam innego na końcu. Zdaję sobie sprawę, że pewien kanadyjski nastoletni piosenkarz śpiewa podobną piosenkę, ale to co czego szukam było na 100 pro wykonane przez kobietę.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nope, szukałem w google i nie jest to też piosenka Britney Spears. Utwór jest raczej nowy, problem polega na tym, że słowo "baby" to pewnie jedno z najczęściej używanych słów w popularnych anglojęzycznych piosenkach i jest tego w chu.j. Refren brzmi jakoś tak (zdaję sobie sprawę, że to poniżej wygląda idiotycznie):

 

"Oh baby baby, baby, oh, o baby baby o, <tutaj jest coś co przypomina normalne zdanie>"

 

Zwróćcie uwagę na przecinki, starałem się nimi oddać przerwy w artykulacji w tej wybitnej piosence.

Odnośnik do komentarza

Nope, szukałem w google i nie jest to też piosenka Britney Spears. Utwór jest raczej nowy, problem polega na tym, że słowo "baby" to pewnie jedno z najczęściej używanych słów w popularnych anglojęzycznych piosenkach i jest tego w chu.j. Refren brzmi jakoś tak (zdaję sobie sprawę, że to poniżej wygląda idiotycznie):

 

"Oh baby baby, baby, oh, o baby baby o, <tutaj jest coś co przypomina normalne zdanie>"

 

Zwróćcie uwagę na przecinki, starałem się nimi oddać przerwy w artykulacji w tej wybitnej piosence.

no nie kobieta ale uu bejbe bejbe  jest :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...