Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam utworu, hmm taki rockowy kawłek, na teledysku ekipa nastolatkow baluje w jakims duzym domu i po kolei morduje ich koles w takiej czaszkowej masce. W pamiec zapadla mi sceny jak panna zjezdza na zjezdzalni a tu maczeta czy cus wystaje i jak koles pakuje na laweczce i ten czarny charakter zrzuca mu gryf na łeb.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dark AlexX Ty tak serio?

 

I żeby offa nie było, to szukam piosenki ze starych breakdance'owych kawałków, która zaczyna się taką piszczałką, a później wchodzi stopa i werbel (albo jest wersja instrumental, albo ona po prostu nie ma tekstu, w każdym razie zawszę ją słyszałem w wersji "bez słów"), swego czasu była dość popularna na bitwach breakdance'owych.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Superfly to znam ;) Tak jak i kilka innych popularniejszych kawałków MI z tamtego okresu, a ten kawałek, którego szukam miałem w bardzo kiepskiej jakości na kasecie, dlatego dość trudno mi go opisać, nie dość, że niewiele było słychać, to jeszcze ostatnio słyszałem to pewnie z 10 lat temu :P W każdym razie wydaje mi się, że kawałek będzie jakiegoś mniej znanego zespołu, który błysnął pewnie tylko tym jednym utworem i tyle.

Odnośnik do komentarza

spodobał mi sie kawałek gdzies tak 3:10 jak gra dj yoyo, może ktos wie co to,

w sumie, nie wiem czy to w ogóle istnieje, czy może zostało napredce sklecone do tego epizodu:

http://www.youtube.com/watch?v=1cVtSXVl2uc...feature=related

 

 

i to przy 2:33

http://www.youtube.com/watch?v=e4sLsxOtyiU...feature=related

Edytowane przez skyblue
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam tytułu piosenki lecącej w tle reklamy TVN'u zapowiadającej ramówke na jesień (nahczęściej leciała w sierpniu/wrześniu. chociaż terza też czasem puszczają). Spokojna piosenka, z kobiecym wokalem w tle. Rekalam wyglądała tak, że ktoś tańczył z You Can Dance i po kolei pokazywali prezenterów/ aktorów z TVN'u trzymających jakieś kartony z nazwami programów.

Odnośnik do komentarza

Witam od paru lat dręczy mnie jedna jedna piosenka której za cholerę nie mogę nigdzie upolować huh.gif piosenka ma juz parę lat (nie wiem dokładnie ile) słyszałem ja raz w życiu jest to taka piosenka w stylu podchodzącą pod disco , w refrenie śpiewa taka laska niestety słów nie pamiętam ale śpiewała coś podobnego do "I'm love (only) youuuuuuuu '' to dość szybka piosenka zależy mi na każdej propozycji tytułu POMÓŻCIE !:)

Proszę o wyrozumiałość wink.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...