Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuje piosenki, która dość często leciała na Vivie, w okresie gdzieś paździenik, listopad. Cały teledysk to jakby kamera w podłodze, w pomieszczeniu "zdezynfekowanym? Czystym?" I tańczące na zmiane laski, dość nieźle wijące się - piosenka dość szybka. Pamiętam, że to jakiś DJ był i podpisywał się na koniec teledysku, ale nie mogę rozkminić jak się nazywał.

 

Ben DJ - Me & Myself

http://pl.youtube.com/watch?v=0F-n5yc7IsA

O to Ci chodziło?

Brawo, tragiczna jakość, ale zaraz się poogląda normalną wersje - poogląda :D

Odnośnik do komentarza

Kiedyś w TV widziałem taki fajny klip (co do muzyki to nie pamiętam czy mi się podobała) i jak to często bywa przeoczyłem tekst z nazwą utworu, proszę pomóżcie.

 

Tak to wyglądało:

Z śmietnika wychodzi taki jakby diabełek i zaczyna w bardzo fajny sposób hasać po mieście. Wskakuje na jakieś murki, wchodzi do mieszkań przez okna i takie tam leparkury odwala, pod koniec teledysku wchodzi spowrotem do tego śmietnika.

 

 

Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o tą od 1:30 to Jimi Hendrkix - All along the watchtower

 

Ja ponawiam swoje pytanie...

 

a szukam piosenki, która zaczynała się po francusku..Techno takie, całkiem niezłe. Mocno lansowane.

Jak ktoś mi pomoże to będę ogromnie wdzięczny [nie wiem nic więcej o tej piosence, słyszałem tylko kawałek ;F ]

chodzi mi o ta na poczatku

Odnośnik do komentarza

Za cholerę nie mogę znaleźć starego utworu

To był chyba hit w 05-06r francuskie jakby techno-disco teledysk był jakiś taki z deka miłosny pływa se jakiś bajkowy glut czy tam misio i szukam swojej dziewczyny a jedyne co pamiętam to kawałek piosenki brzmiący tak "fia żu to me" i nic więcej :/

 

Odnośnik do komentarza

Witam. Nagralem koncowke kawalka (co jakis czas leci w radiu) na komorke wiec prosze sie nie smiac z jakosci ;] Ktos moze mi powiedziec co to za kawalek ? (wokal wchodzi w 30 sekundzie)

 

http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...4Tkx3TGlGa1E9PQ

 

EDIT: Nevermind ;] Juz udalo mi sie znalesc - jakby kogos to interesuje jest to Chris Lake - Only One (Original Mix) ^_^

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Stara piosenka, lata 80/90 ale często jeszcze można usłyszeć w radiu, pewnie masa osób ją zna i w ogóle ale nie mogę jej znaleźć, wokal taki spokojny, męski ofkors, kojarzy się z jakimiś beatles'ami raczej, śpiewane takie solo jest para ram, para rira, rira ram, pam pim para!

 

Pewnie i tak nikt nie będzie wiedział o co chodzi :D

 

Edit: Jeszcze ja słabo znający anglika słyszę rozpoczynające refren takie: a wonder world, a wonder world!

Edytowane przez Carleone
Odnośnik do komentarza
Stara piosenka, lata 80/90 ale często jeszcze można usłyszeć w radiu, pewnie masa osób ją zna i w ogóle ale nie mogę jej znaleźć, wokal taki spokojny, męski ofkors, kojarzy się z jakimiś beatles'ami raczej, śpiewane takie solo jest para ram, para rira, rira ram, pam pim para!

 

Pewnie i tak nikt nie będzie wiedział o co chodzi :D

 

Edit: Jeszcze ja słabo znający anglika słyszę rozpoczynające refren takie: a wonder world, a wonder world!

 

Black - Wonderful Life ?

Odnośnik do komentarza
Stara piosenka, lata 80/90 ale często jeszcze można usłyszeć w radiu, pewnie masa osób ją zna i w ogóle ale nie mogę jej znaleźć, wokal taki spokojny, męski ofkors, kojarzy się z jakimiś beatles'ami raczej, śpiewane takie solo jest para ram, para rira, rira ram, pam pim para!

 

Pewnie i tak nikt nie będzie wiedział o co chodzi :D

 

Edit: Jeszcze ja słabo znający anglika słyszę rozpoczynające refren takie: a wonder world, a wonder world!

 

Black - Wonderful Life ?

 

 

nieeeeeee, ładniejsza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...