Skocz do zawartości

Stranglehold


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie przyszła do mnie ta gra.

 

Wcześniej miałem z nią styczność tylko na PS3 i tylko z demem, które mnie rozwaliło swego czasu. Podjarany zakupiłem gierkę na allegro, szczególnie, że za niezłą cenę mam edycję kolekcjonerską :).

 

Grafika nie jest jakaś wspaniała, ale zła też nie jest. Mocą tej gry jest destrukcja - niszczy się wszystko i wygląda to FENOMENALNIE. Strzelanina za filarami ma teraz power. Cała otoczka tej gry, to efekciarstwo, slo-mo, rzucanie się i morze krwi - to daje popalić :twisted:. Super się śmiga, ale pod warunkiem, że dozuje się tę grę. Nie wolno przejść połowy za jednym zamachem, ja jestem po wizycie w restauracji i jestem po prostu mega najarany na dalszą zabawę.

 

Szkoda tylko, że Tequila tak koślawo chodzi. Za to menu główne to czysta poezja, jakbym miał oceniać gry po ich menu, to Stranglehold byłby dla mnie najlepszą grą na świecie!

 

Jeszcze jedno pytanie - da się w tej grze włączyć napisy!? Szukałem po opcjach i nic nie znalazłem!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też się strasznie jaram gierką. Bezstresowa rozwałka, slo-mo i wkrętow klimat tanich filmów akcji rodem z Hong-Kong'u. Dla fanów oryginalnego "Hard Boiled" pozycja obowiązkowa. Szkoda tylko, że nie można już nikogo na Live spotkać...

Odnośnik do komentarza
potwierdzam. Maksymalnie odstresowująca gra. Dozować po 1-2 chapterach na raz żeby za szybko nie przejść. Pamiętam że swego czasu byłem baaaardzo pozytywnie zaskoczony. Taka silna 8 emeczka :)

Pograj na Hard Boiled (najwyższy stopień trudności) to raczej nieprędko przejdziesz. Tam trzeba perfekcyjnego zgrania, nieustannego korzystania z osłon, kocich ruchów i znakomitej celności. Także specjale trzeba oszczędzać i używać w odpowiednich momentach.

 

To jeden z tych calaków z których jestem najbardziej dumny. A walki z bossami na HB to koszmar i trzeba mieć dużo szczęścia.

W walce z którymś bosem miałem prawie zero energii, on także i zabił go spadający fragment filaru. Fart raz na miliard.

Grę polecam, zwłaszcza, że teraz do wyrwania za grosze.

Odnośnik do komentarza

Gra świetna, mi już cięzko było na średnim poziomie, nie wyobrażam sobie nawet jak wygląda na HB :D próbowałem grać na Live, ale niemożliwością jest prawie spotkać tam kogokolwiek. Czasami jedynie trafi się na kogoś, kto ustawił się akurat z kimś na achievementy, a wtedy wiadomo - rozgrywka ustawiona na 1 min więc prawie się nie pogra.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem problem pod koniec na Casualu... najgorsze jest, jak z kilku stron wychodzą z niewiadomo-skąd i dostajesz po plecach. Zanim znajdziesz poł paska schodzi. Gra skończona, jestem pod wrażeniem, już tylko wyciskanie osiągnięć mi zostało, sporo już tego mam. Im dłużej się gra tym więcej nowych sztuczek i zagrań człowiek poznaje, ale co raz bardziej nuży, więc dla zabawy poluje sobie na gołębię w GTA IV ;].

 

Ustawić się możemy, owszem. Jak sobie Live w końcu kupię ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...