Skocz do zawartości

Gears Of War


zaqwsx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś zakupiłem Girsy i mam problem z Achievem:

- Zen and the Art Part 2

Perform 5 perfect active reloads in a row (on any difficulty).

Wiem co muszę zrobić, 5 szybkich przeładowań z rzędu na obojętnie jakim poziomie trudności, jestem w Akcie 1 i za Chiny mi to nie wskakuje, robię nawet 20 reloadów z rzędu tych szybkich i nic. Jak by co mam też achievementa Zen and the Art of Reloading. Może wie ktoś co jest grane?

 

EDIT: Już wiem, mimo wszystko robiłem to za wolno.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
macie jakis sposob na achieva clusterluck? Niby obczajam to co robia na Youtubie, ale udaje mi sie to raz na 100 prob :). a trzeba to zrobic przeciez 10 razy.. wrrr. HELP ;)

 

aha gram na insane jesli to ma znaczenie

 

Zapewne probujesz zrobic to w I akcie, kiedy Locusty rozwalaja drzwi. Wlacz sobie poziom Casual. Trzeba wyczuc odpowiedni moment do rzucenia granatu. Mozesz tez sprobowac podczepic granat pierwszemu, który wchodzi. Jak uda Ci się pierwszy raz, dajesz Load Last Checkpoint i tak 10 razy ;) Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

W czwartym akcie jak pokonasz bersekera tam gdzie ogień trza ugasić to idziesz dalej z hamerem po pokonaniu locusta na działku tylko szybko wal w dziure z której zaczną wychodzić nastepne w sumie beda dwie , jak rorwlisz zanim wyjda to mozesz robić load last czekpojnt kilka razy dosłownie 5 min i achiw jest bez zadnych granatów ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Hej. Mam taki problem - przeszedłem w singlu trzy piersze misje. Niestety dostalem acziwy tylko za 1 i 3 :). Miał ktoś tak, gra zaliczy achievementa na koniec czy musze jeszcze raz przechodzić 2 misje ;/ ?

 

Zostaje Ci raczej przejscie misji jeszcze raz.

Przeszedlem już całą grę. Drugą misję przechodizłem już 2 razy i dalej acziwa za nią i przejśćce gry na casualu nie dostalem :P. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...