Skocz do zawartości

Gears Of War


zaqwsx

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie do 1000GS został seriously. Mogło was być 5, wtedy zabójstwa się nie liczą. Ostatnią deską ratunku w przypadku gdy host jest w twojej drużynie, to że tamta drużyna opuści mecz - wtedy tylko wam się kille zapiszą. Jeżeli host jest u nich to klapa, wszyscy mogą wyjść ;)

Jeszcze tylko 3200 killi...

 

Hmm, ale ja tak robiłem achievementy :E

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie pytanie Panowie. Czy jak przejde grę na maxymalnym poziomie to za inne poziomy trudności dostane archiva?

Ustaw się z kimś, że ty grasz dominiciem santiago (Host zaprasza Cię do prywatnej gry), wydrukuj sobie poradnik gdzie są COG tagi i zakończysz grę za jednym pociągnięciem z 600 punktami.

 

@Up

Bo ty pewnie grałeś jak jeszcze nie było glitcha z killami. Teraz jest, tak to normalnie Hortexowi przecież wpadło przy 10 000, normalnie każdemu. Teraz ostatnio LiściuPL - 20k killi dopiero Seriously wpadło.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Czesc, no i znowu poruszam temat achivmenta I Spy with My Little Eye.

Bodajze Fisiu twierdzil ze gdy strzelimy heada z Longshota to liczy nam tylko headshot, a fraga ze snajpy juz nie. Co np. jest odwrotna sytuacja od tej ktora mamy w F.E.A.R bo tam nabija stats za hs i kill z danej broni.

Mialem okazje wczoraj przyjrzec sie grze mojego kumpla, ktory dawniej w Gearsy pogrywal (zaraz po premierze) z nudow, a u mnie wlaczyl sobie GoWa tak dla odmiany, po jakims roku przerwy... mial 9 fragow... 1 chainsaw, 3 hs, 4 execution, 1 grenade taga...

Execution byly wykonywane shotgunem/melee. Jakie bylo nasze zdziwienie kiedy po meczu wyskoczyl Achivment I Spy With My Little Eye!

Na 100% wszystkie 3 fragi ze snajpy to byly headshoty... to jak to w koncu jest? Bo mi to i tak obojetne bo wole o wiele bardziej snajpe kiedy moge mierzyc miedzy oczy;]

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz bić achievementy pistolero i I spy with my lil' eye to sobie na warzonie to nabij. Ja na Execution bardzo krótko grałem i jest w 90% pewny, że headshot to headshot... Przecież mam 700 headów, a wtedy miałem bardzo dużo headshotów gdy to mi wskoczyło. Może jest jakiś podział, że 3 heady to jak jedno zabójstwo. Wiem, że w execution trzeba mieć zwinne palce by zdownować 3 razy... Mnie najszybciej to wskoczyło na Fuel Depot.

 

Żebyś ty widział moją mine jak po drugim downie wybieram pistolet, zabijam i headshot p_0...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...