Skocz do zawartości

Gears Of War


zaqwsx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Hammer się pisze :P.

Pewnie dysleksja ;)

Wpadł właśnie Capital Punishment z 175 fragami total z wszystkich trybów (głównie Execution)

Warzone'a gram tylko po to by wyboostowac 100 kills z Pistoletu i Longshota bo resztę można spokojnie w Execution natłuc.

Wolek92 - sposób na szybki acziw za Hammera --> Grac dużo Rooftops, w 2 meczach po 10 rund udało mi sie raz nahammerowac w sumie 30 kills choć nie zawsze jest tak pięknie...

No i Rooftops same w sobie nie jest za popularne, choc mi bardzo przypadła do gustu.

Odnośnik do komentarza
Hammer się pisze :P.

Pewnie dysleksja ;)

Wpadł właśnie Capital Punishment z 175 fragami total z wszystkich trybów (głównie Execution)

Warzone'a gram tylko po to by wyboostowac 100 kills z Pistoletu i Longshota bo resztę można spokojnie w Execution natłuc.

Wolek92 - sposób na szybki acziw za Hammera --> Grac dużo Rooftops, w 2 meczach po 10 rund udało mi sie raz nahammerowac w sumie 30 kills choć nie zawsze jest tak pięknie...

No i Rooftops same w sobie nie jest za popularne, choc mi bardzo przypadła do gustu.

 

Dobrze, że nie Chómer ;)

 

W girsy nie mam zamiaru grać dla achivów, a tylko i wyłącznie dla przyjemności. Achivy wpadają przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jakiś już czas temu przeszedłem gersy na casualu i uzbierałem 28 cog tagów, a dziś przeszdłem na hardcorze i chciałem zdobyć all cog tag używałem :
ale zdobyłem tylko 1 w misji "train wreck" i nie mam pojęcia gdzie jest jeszcze ten 1 może to zły poradnik :D?

To jest dobry poradnik. Hmm, a sam nie mogłeś sprawdzić ile COG tagów pokazuje film? :E Musiałeś coś ominąć, ja już wielu osobom pomogłem zbierać wszystkie cog tagi z pamięci. Wszyscy mieli For the fallen (30 COG tagów zebranych).

 

 

...a mnie zostało Seriously...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

I zaiste nadszedl dzien w ktorym Syriusz i Ksiezyc ziemski znalazly sie najblizej siebie od 1500 lat a trzecia predkosc kosmiczna tychze sprawila ze poczulem potrzebe zadania wielmoznej Achievmentowo-Gearsowej Braci kilku pytan... Oto i one...

 

Ad1. Rozegralem przedwczoraj mala sesyjke w GoWa i ku mojemu uradowaniu natluklem w kilkunastu rundach okolo 10 headow (2 z shotguna, reszta BEZPOSREDNIO strzal w dynie z Longshota).

Jakiez przeogromne bylo moje zniesmaczenie kiedy na drugi dzien sprawdzam leaderboardsy, a z 10 ubitych headshotow zaliczono mi tylko 2!!

Mam zatem pytanie do was, koledzy i kolezanki... Czy jak w koncu sie zbiore w sobie i skoncentruje na maxa by skrocic kogos o glowe ze snajpy to liczy mi fraga do...

a) achiva za headshoty (Money Shot)

b) achiva za fragi z Longshota (I Spy With My Little Eye)

c) do obydwu

 

Jesli poprawna jest odpowiedz C to dlaczego zatem do cholery pozarlo mi kilka headow? (Nie dosc ze trzeba ubic grubo ponad setke by te 100 faktycznie zaliczylo, to jeszcze ich nie zalicza wszystkich?)

Dodam tylko, ze wszystkie mecze byly rankingowe i zakonczyly sie "regulaminowo" (kiedy jedna z druzyn wygrala x rund), bez zadnego zrywania polaczen przez hosta.

 

 

Ad2. Czy jesli w Trybie Execution powale przeciwnika i np. dobije go snajpa/pistolem... to liczy mi sama egzekucje czy tez fraga z tej broni do Achiva Pistolero/I Spy with My Little Eye?

 

Ad3. Ile trzeba miec fragow ponad 10 000 by tak naprawde zaliczylo Seriously...:)? Bo wiem ze na 10 tysiaczkach sie niestety nie konczy:)

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Odp. ad1.: No to był jakiś bug, albo było was 5. Tylko takie widzę opcje. Jeżeli komuś "odpadnie kapusta" to zalicza headshot. Mnie wpadł achievement za 150 headshotów. Jeżeli chcesz nabić I spy with my little eye, musisz 3 razy gościa powalić, za trzecim razem umrze od postrzału (tylko nie rób headshota!). Headshot z kolby wpadnie Ci bardzo szybko.

 

Odp. ad2.: Liczy się sama egzekucja, jeżeli przy nim wciśniesz X to liczy się achievement za Curb Stomb. Tak jak pisałem wyżej, chcesz nabić snajpę - powalaj 3 razy z active reload.

 

Odp. ad3.: Tego na prawdę nikt nie wie - może stuknąć już przy 10 500, może przy 22 000. Powiem Ci jak ja nabiję - już nie długo. Tyle wiem, że jak będziesz "kosił" kille komuś, jak nie były twoje (tzn. ktoś "zdownował") to wtedy Ci prawdopodobnie nie liczy killi. Mnie wszystkie achievementy prócz seriously wpadły przy 2.5k zabójstw. Teraz na szybko robie zabójstwa i mam około 6.7k w niecałe 3 (jest dziś piątek, podliczają kille w niedziele tygodnie od tamtego momentu (jest dziś piątek, podliczają kille w niedziele). Jeżeli jeszcze nie zdołałeś wziąć się za Gearsy, to nie wiem czy ubijesz 10k.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Tu Zimol, przez pomylke napisalem posta zalogowanym kumplem ;)

 

Co to znaczy, ze bylo nas 5? Bo nie za bardzo rozumiem... ;)

Dzieki za info, co do snajpy to wlasnie tak robie (swoja droga fajnie sie potem slucha, po kilku rundach, grozb typu "Jesli jeszcze raz bedziesz sie tak k.... bawil ta snajpa to xyz, faggocie;]")

Generalnie fragow nikomu nie kosze, wiec o to sie nie muszse martwic;p

A czesc achivmentow juz mam, te latwiejsze typu curby, execution, cant touch me, boomshot...

Szczerze to nie wyobrazam sobie grania w Gearsy z nastawieniem, ze biegne po okreslona bron czy robie okreslona rzecz by boostowac acziwy (np. Grenade Tagi), zawsze mnie irytuja ludzie ktorzy biegna z piesnia ustach i granatem w lapie prosto pod ogien strzelby:)

Edytowane przez Uzny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...