Skocz do zawartości

Gears Of War


zaqwsx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc, no i znowu poruszam temat achivmenta I Spy with My Little Eye.

Bodajze Fisiu twierdzil ze gdy strzelimy heada z Longshota to liczy nam tylko headshot, a fraga ze snajpy juz nie. Co np. jest odwrotna sytuacja od tej ktora mamy w F.E.A.R bo tam nabija stats za hs i kill z danej broni.

Mialem okazje wczoraj przyjrzec sie grze mojego kumpla, ktory dawniej w Gearsy pogrywal (zaraz po premierze) z nudow, a u mnie wlaczyl sobie GoWa tak dla odmiany, po jakims roku przerwy... mial 9 fragow... 1 chainsaw, 3 hs, 4 execution, 1 grenade taga...

Execution byly wykonywane shotgunem/melee. Jakie bylo nasze zdziwienie kiedy po meczu wyskoczyl Achivment I Spy With My Little Eye!

Na 100% wszystkie 3 fragi ze snajpy to byly headshoty... to jak to w koncu jest? Bo mi to i tak obojetne bo wole o wiele bardziej snajpe kiedy moge mierzyc miedzy oczy;]

 

Prawda, head, ze snajpy liczy sie jako kill i headshot, wiem bo na starym GT tak wlasnie zdobylem te achiv.

 

Odnośnik do komentarza

Nie no ja jestem święty. 170 headshotów miałem i powiedz ty mi czy I spy with my little eye które wpadło PO MIESIĄCU to normalne? Zastanówcie się wszyscy...

Albo wy gracie na Warzone. Wtedy to sobie podczas leżenia można w główkę trafić. Na Execution trzeba 3 razy powalić, ale nie będę o tym pisał, przecież to bez sensu. :wallbash:

Jak wpadło mi I Spy with my little eye to miałem ponad 470 headshotów, a nie tylko z shotem latałem...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Nie no ja jestem święty. 170 headshotów miałem i powiedz ty mi czy I spy with my little eye które wpadło PO MIESIĄCU to normalne? Zastanówcie się wszyscy...

Albo wy gracie na Warzone. Wtedy to sobie podczas leżenia można w główkę trafić. Na Execution trzeba 3 razy powalić, ale nie będę o tym pisał, przecież to bez sensu. :wallbash:

Jak wpadło mi I Spy with my little eye to miałem ponad 470 headshotów, a nie tylko z shotem latałem...

 

Niewiem jak teraz, ale podejrzewam, ze w tej kwesti sie nic nie zmienilo head ze snajpy= head i kill ze snajpy , mam nadzieje, ze wypowie sie tutaj ktos, ze starych wyjadaczy i to potwierdzi.

 

Odnośnik do komentarza

Stary wyjadacz Ci potwierdzi jak było może w 2007 roku. Człowieku, mówie Ci, że to jest nie możliwe. 470 headów i powiedz mi, że 100 headów to tylko snajpa. Zastanów się... Czego to piszę? Bo z zasady zwykle zdychacie po strzale na części. A ze snajpy specjalnie down'owałem ludzi. Najgorsze to było to, gdy on stał plecami do mnie i jak chciałem go drugi raz downować to często kapusta pękła, nie wiedzieć czemu...

 

Najlepiej to żeby to sprawdzić trzeba by założyć nowe konto, wtedy starać się strzelać TYLKO heady, ciekawe co by było. Pewnym jest że 3x down = punkcik do Spy with my little eye.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Stary wyjadacz Ci potwierdzi jak było może w 2007 roku. Człowieku, mówie Ci, że to jest nie możliwe. 470 headów i powiedz mi, że 100 headów to tylko snajpa. Zastanów się... Czego to piszę? Bo z zasady zwykle zdychacie po strzale na części. A ze snajpy specjalnie down'owałem ludzi. Najgorsze to było to, gdy on stał plecami do mnie i jak chciałem go drugi raz downować to często kapusta pękła, nie wiedzieć czemu...

 

Najlepiej to żeby to sprawdzić trzeba by założyć nowe konto, wtedy starać się strzelać TYLKO heady, ciekawe co by było. Pewnym jest że 3x down = punkcik do Spy with my little eye.

 

Wylacz agresora bo az bije z twoich postow....ja w 2k7 wlasnie tak zrobilem tego achiva, moze teraz sie cos pozmienialo bo achivy sa zwalone.

Odnośnik do komentarza
Stary wyjadacz Ci potwierdzi jak było może w 2007 roku. Człowieku, mówie Ci, że to jest nie możliwe. 470 headów i powiedz mi, że 100 headów to tylko snajpa. Zastanów się... Czego to piszę? Bo z zasady zwykle zdychacie po strzale na części. A ze snajpy specjalnie down'owałem ludzi. Najgorsze to było to, gdy on stał plecami do mnie i jak chciałem go drugi raz downować to często kapusta pękła, nie wiedzieć czemu...

 

Najlepiej to żeby to sprawdzić trzeba by założyć nowe konto, wtedy starać się strzelać TYLKO heady, ciekawe co by było. Pewnym jest że 3x down = punkcik do Spy with my little eye.

Jak zrobiłem te achievementy, a było to już bardzo dawno to headshot ze snajpy zaliczał się do achievementa za snajpe i headshoty.

 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, kumpel strzelal te heady i zaliczylo mu snajper-acziwa, ale GoWa uruchomil po prawie roku przerwy...

Aha i jeszcze powiem tylko, ze wczesniej mial Money Shota. W takim razie nie downuje jak nie ma potrzeby tylko tluke w dynie... kiedys wpadnie a wole heady;]

I kolega ma racje Fisiu - wrzuc na luz... to tylko acziwy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Beka Wnusiu

Pomoglby ktos zrobic kilka achivow za bronie?

Do pistolero brakuje mi gdzies 20-30 + bum lub kusza

 

ps. bo nie mogłem natłuc tyle headów samym shotgunem (ponad 450)

 

Na ponad 8k killsow mam prawie 700 headow z samego shota ;]

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

nie ma problemu, też brakuje mi kilku ważniejszych, pistolero, boom, snajpa, strzałki czy nawet młot.

 

Ja aby zaliczyć acziwa ze snajpą, muszę zabijać strzelając nie w głowę a w korpus niezależnie od trybu w jaki się gra. Bo jeśli strzeli się snajpą w głowę to jest head i nie zlicza punktów za odblokowanie acziwa ze snajpą. Przecież po zabiciu gostka jest ikonka pokazująca czym go załatwiliśmy.

Odnośnik do komentarza
nie ma problemu, też brakuje mi kilku ważniejszych, pistolero, boom, snajpa, strzałki czy nawet młot.

 

Ja aby zaliczyć acziwa ze snajpą, muszę zabijać strzelając nie w głowę a w korpus niezależnie od trybu w jaki się gra. Bo jeśli strzeli się snajpą w głowę to jest head i nie zlicza punktów za odblokowanie acziwa ze snajpą. Przecież po zabiciu gostka jest ikonka pokazująca czym go załatwiliśmy.

Jeden myśli chociaż logicznie...

 

Ja was nie rozumiem, po co robić jakieś ustawki?

Hammera zróbcie na Fuel Depot, nawet z hamburgerami, Snajpa to samo + War machine, Pistolero jeżeli jesteście dość sprawni można zrobić na execution robiąc tak samo snajpę, czyli 3 razy powalać. A najlepiej na warzone. Boomshot to najlepiej Clocktower i Mansion - o ile w Mansion dobiegniecie do Booma :E

 

 

Jak ktoś chce z nami w paczce pograć to zapraszam o 18:30. O zaproszenie piszcie pod

<----- Gamertag.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...