Jump to content

Detox!


Recommended Posts

  • 7 months later...
  • 4 months later...

You Ain't Fresh

http://pl.youtube.com/watch?v=e_VhI0W0Ook&...feature=related to jest dłuższe

 

Jeśli dre kiedykolwiek tą płytkę wyda to się dowiemy bez tracklisty czy czegokolwiek pewnego można tylko gdybać a co drugi kawałek jaki sie pojawia na necie to wyciek z detoxu (to to będzie jakiś album wydany na blu rayu z tysiącem kawałków?)

Edited by Dante
Link to comment
  • 1 year later...

HAHAH wyciekło under pressure z detoxu i tyle mogę powiedzieć: GURAL ROBI DREWNO, DOKTOR ROBI TECHNO. crooked I oczywiście zrzucił już freestyle pod ten beznadziejny beat.

 

Walterku, cóż ja mogę ci powiedzieć...Zgadzam się (pipi)a w stu procentach!Niech lepiej dre nie wydaje tego detoxu, tak będzie jednak lepiej.Na temat nawijki Dre to się nie ma co wypowiadać bo takiej tu nie ma, ale Jay to poleciał strasznie słabo.

Dre chyba zainspirował się bitami boskiego romana heheh

Edited by 44bronx
Link to comment
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Kurde, ten kawałek krązył od dłuzszego czasu i miałem nadzieję ze jest prędzej na jakiś nowy projekt Ema, a nie na Detox...przeciez Dre ma tutaj raptem jedną zwrotkę!

 

 

na dodatek producentem tego tracka jest Alex Da Kid (ten od Airplanes B.O.B), a nie Dre...Czyli mamy już drugi kawałek z Detoxu, który nie jest zrobiony przez Dre ( czy nawet podpisany ''produced by dre''), bo przecież Kush to bit Dj Khalil'a. W sumie zlewam na to, bo oba single są naprawdę mocne i trzymają poziom, ale Dre jako producent powinien wyda raczej płytę producencką, tak jak zawsze to miało miejsce i nawet mimo tego, że pomagali mu różni muzycy studyjni, to jednak miał jakiś większy/mniejszy wkład w bity, a jak narazie 2 single z Detoxu to instrumentale, z którymi tak naprawdę nie ma on nic wspólnego ;)

 

PS. No niby Dre ma tu jedną zwrotkę, ale raczej pewne jest, że napisał ja Em, co daje tu 3 jego zwrotki ;)

Link to comment

Ja w ogóle jestem od paru lat całkiem poza tematem jeśli chodzi o rap z USA, ale jak całkiem niedawno się podowiadywałem, jaki udział w twórczości "legend" mają ghostwriterzy itd itp, to zwątpiłem.

 

Kush z początku mi nie przypasował, ale potem się zajawiłem, zayebisty bit, specyficzny, Akon rzeczywiście niezbyt pasuje (po chooy w ogóle trzy różne "refreny" ?).

Link to comment

Przeciez to amerykanska scena. Jak dre wydam solo plyte bez fituringow gwiazd na topie, nikt tego nie bedzie chcial brac i kupowac, a o skoku na billboard nie ma wtedy co myslec. Pod wzgledem doboru goscinnych wystepow musi byc dobrze, nawet jakby dre mial miec po 1 zwrocie na kazdym traku to tak musi byc, prawa tamtejszego rynku.

Link to comment

Ja nie wiem kiedy wy się obudziliście i czy słuchaliście kiedyś albumów Dre ale u niego zawsze jest tak, że na kawałkach są goście a on nie pisze większości swoich tekstów.

Płyta jak płyta. Przynajmniej instrumentale powinny być na tyle dobre, że szybko je przejmą bardziej utalentowani raperzy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.