Skocz do zawartości

Detox!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

You Ain't Fresh

http://pl.youtube.com/watch?v=e_VhI0W0Ook&...feature=related to jest dłuższe

 

Jeśli dre kiedykolwiek tą płytkę wyda to się dowiemy bez tracklisty czy czegokolwiek pewnego można tylko gdybać a co drugi kawałek jaki sie pojawia na necie to wyciek z detoxu (to to będzie jakiś album wydany na blu rayu z tysiącem kawałków?)

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

HAHAH wyciekło under pressure z detoxu i tyle mogę powiedzieć: GURAL ROBI DREWNO, DOKTOR ROBI TECHNO. crooked I oczywiście zrzucił już freestyle pod ten beznadziejny beat.

 

Walterku, cóż ja mogę ci powiedzieć...Zgadzam się (pipi)a w stu procentach!Niech lepiej dre nie wydaje tego detoxu, tak będzie jednak lepiej.Na temat nawijki Dre to się nie ma co wypowiadać bo takiej tu nie ma, ale Jay to poleciał strasznie słabo.

Dre chyba zainspirował się bitami boskiego romana heheh

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kurde, ten kawałek krązył od dłuzszego czasu i miałem nadzieję ze jest prędzej na jakiś nowy projekt Ema, a nie na Detox...przeciez Dre ma tutaj raptem jedną zwrotkę!

 

 

na dodatek producentem tego tracka jest Alex Da Kid (ten od Airplanes B.O.B), a nie Dre...Czyli mamy już drugi kawałek z Detoxu, który nie jest zrobiony przez Dre ( czy nawet podpisany ''produced by dre''), bo przecież Kush to bit Dj Khalil'a. W sumie zlewam na to, bo oba single są naprawdę mocne i trzymają poziom, ale Dre jako producent powinien wyda raczej płytę producencką, tak jak zawsze to miało miejsce i nawet mimo tego, że pomagali mu różni muzycy studyjni, to jednak miał jakiś większy/mniejszy wkład w bity, a jak narazie 2 single z Detoxu to instrumentale, z którymi tak naprawdę nie ma on nic wspólnego ;)

 

PS. No niby Dre ma tu jedną zwrotkę, ale raczej pewne jest, że napisał ja Em, co daje tu 3 jego zwrotki ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle jestem od paru lat całkiem poza tematem jeśli chodzi o rap z USA, ale jak całkiem niedawno się podowiadywałem, jaki udział w twórczości "legend" mają ghostwriterzy itd itp, to zwątpiłem.

 

Kush z początku mi nie przypasował, ale potem się zajawiłem, zayebisty bit, specyficzny, Akon rzeczywiście niezbyt pasuje (po chooy w ogóle trzy różne "refreny" ?).

Odnośnik do komentarza

Przeciez to amerykanska scena. Jak dre wydam solo plyte bez fituringow gwiazd na topie, nikt tego nie bedzie chcial brac i kupowac, a o skoku na billboard nie ma wtedy co myslec. Pod wzgledem doboru goscinnych wystepow musi byc dobrze, nawet jakby dre mial miec po 1 zwrocie na kazdym traku to tak musi byc, prawa tamtejszego rynku.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem kiedy wy się obudziliście i czy słuchaliście kiedyś albumów Dre ale u niego zawsze jest tak, że na kawałkach są goście a on nie pisze większości swoich tekstów.

Płyta jak płyta. Przynajmniej instrumentale powinny być na tyle dobre, że szybko je przejmą bardziej utalentowani raperzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...