Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak wybiorę PGR 4 bo burnout jest jakiś dziwny chcę też kupić router, żeby grać na multi (potrzebuję 2 kable Lan do tego routera, ten który dostałem z konsolą i oprócz tego dokupić) ??

Weź GRIDa i wszyscy będa happy :E

 

 

U mnie to jest tak (gdzie strzałka, tam kabel RJ)

Kabel internetowy do modemu >

switch > Xbox 360

> PC (Ze switcha również do PC) Policz ile ty potrzebujesz i już.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie którą grę wybrać. Call of duty 4 czy Battlefield Bad Company. Chodzi mi głównie o tryb multi (gdzie fajniej sie gra, gdzie mniej kamperstwa, gdzie lepsze tryby i support dla klanow, gdzie wiecej zalezy od taktyki i zgrania itp) Prosze o opinie tych co maja obie gry. Dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

to bardziej thriller/mocny kryminał (seryjni mordercy, naćpane psychole panoszące się po opustoszałych ruderach), no ale pare mocno pos.ranych momentów jest i można się przestraszyć. pozatym szybko pęka, ale jak dla mnie to warta wydania kasy zwłaszcza, że teraz to już chodzi bardzo tanio.

Odnośnik do komentarza
ace combat czy over g? ace to ace - grafika akcja fun, jest demo na live, pograłem - fajnie sie lata.. a over g? warto się nim zainteresować? bardziej relaistyczny? bardziej sim?

 

Oczywiście że kup Over G, Ace Combat przy nim to bajka (w negatywnym znaczeniu). Ace Combat to przede wszystkim brak realizmu i fizyki. Over G to wyzwanie któremu trudno jest podołać, jest to prawie profesjonalny symulator, z awioniką liczoną w czasie rzeczywistym. Jednym słowem ORGAZM, a lądowanie na lotniskowcu tak aby zahaczyć o liny to jazda na całego. Over G zjada Ace Combat.

POLECAM OVER G

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Doradźcie, czy jest już jakiś prawdziwy horror coś bliżej Fatal Frame bądź nawet w kierunku Silent Hill? Nie mowcie o Alone In The Dark, bo to bardziej przyodówka. Condemned - ciekawa gra? Warto wydać kasę jak się oczekuje od niej horrorowego klimatu?

condemned jest schizowe więc warto. Do wyboru jest jeszcze fear ale szybko się nudzi, a nic podobnego do sh nie ma

Odnośnik do komentarza
aaaa... Fakt, gramy na jednym ekranie - ło Jezu wpadka :E

Ale można grać we dwóch na jednej konsoli meczyki, prawda? Powiadasz Fifa 08 of PES 2008? Oblookam demko, o ile jest.

...Jak konsola przyjedzie...

Pewnie że można :) Grałem w Fife 08 bardzo mało, ale odczucia jak najbardziej pozytywne :) Widziałem PES 2008 jak kumpel grał przez neta na PS3, to myślalem że go śmiechem zabije :lol:

Odnośnik do komentarza
aaaa... Fakt, gramy na jednym ekranie - ło Jezu wpadka :E

Ale można grać we dwóch na jednej konsoli meczyki, prawda? Powiadasz Fifa 08 of PES 2008? Oblookam demko, o ile jest.

...Jak konsola przyjedzie...

Pewnie że można :) Grałem w Fife 08 bardzo mało, ale odczucia jak najbardziej pozytywne :) Widziałem PES 2008 jak kumpel grał przez neta na PS3, to myślalem że go śmiechem zabije :lol:

Ciekawi mnie, co ja miałem zapisać tutaj: Fifa 08 of PES 2008 :rolleyes:

 

Tzn. zabijesz go śmiechem bo lami, czy zabijesz go śmiechem bo śmiechowa gra? ;)

Odnośnik do komentarza
aaaa... Fakt, gramy na jednym ekranie - ło Jezu wpadka :E

Ale można grać we dwóch na jednej konsoli meczyki, prawda? Powiadasz Fifa 08 of PES 2008? Oblookam demko, o ile jest.

...Jak konsola przyjedzie...

Pewnie że można :) Grałem w Fife 08 bardzo mało, ale odczucia jak najbardziej pozytywne :) Widziałem PES 2008 jak kumpel grał przez neta na PS3, to myślalem że go śmiechem zabije :lol:

Ciekawi mnie, co ja miałem zapisać tutaj: Fifa 08 of PES 2008 :rolleyes:

 

Tzn. zabijesz go śmiechem bo lami, czy zabijesz go śmiechem bo śmiechowa gra? ;)

Pisząć, że go zabije śmiechem, miałem na myśli że grafika jest na miarę PS2, i występują koszmarne lagi przy grze przez neta ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...