Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wydania 150 zł na jakąś nową grę. Myślałem nad Virtua Tenis 3 albo Lego Indiana Jones. Co lepiej kupić ? Może jakieś inne gry są warte zagrania. Dodam, że nie interesują mnie strzelanki.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

No niestety będę grał sam. Czemu IJ jedynie na coop-a ? Grałem trochę w demo i dało się ugrać. Najbardziej interesują mnie gry przygodowe, sportowe, ostatnio spodobały mi się też jRPGi a w żadną pełną wersje jeszcze nie grałem.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

No ale po co wydawać kase na gre tylko średnio-dobrą jak można mieć gre dobrą-bardzo dobrą? :-)

 

Bo chyba tylko najwieksi przeciwnicy jRPG mogą powiedzieć, że jakiś Lego Indiana Jones jest lepszy od Lost Odyssey.

 

Pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam do wydania 150 zł na jakąś nową grę. Myślałem nad Virtual Tenis 3 albo Lego Indiana Jones. Co lepiej kupić ? Może jakieś inne gry są warte zagrania. Dodam, że nie interesują mnie strzelanki.

obie gry :) jesli interesuja cie uzywane . na allegro wychaczysz VT za 60zl w dobrym stanie tak samo IL . Zastanow sie czy warto wydawac 150zl na jedna gre :), chociaz nowy VT stoi 99zl no ale to nie jest jakis super extra hit na ktory warto wydac tyle kasy.

na twoim miejscu szukal bym uzywek w dobrym stanie na allegro.

Sam ostatnio wychaczylem za 120zl z przesylka na allegro NF3 i NBA Streeat :) ,a stan plyt i pudelek i instrukcji idelny

Odnośnik do komentarza
No ale po co wydawać kase na gre tylko średnio-dobrą jak można mieć gre dobrą-bardzo dobrą? :-)

 

Bo chyba tylko najwieksi przeciwnicy jRPG mogą powiedzieć, że jakiś Lego Indiana Jones jest lepszy od Lost Odyssey.

 

Pozdro.

Hahahahahaha.... jak można napisać że Lego Indiana Jones jest lepszy od Lost Oddyssey i na odwrót?! Przecież to 2 zupełnie inne gry. Lost Odyssey nie wiem jaki jest, nie grałem, więc nie wypowiadam się, za to grałem w Lego i mogę stwierdzić, że gra jest warta kupna. Jest bardzo dobrą grą, a nie średnio dobrą jak to kolegq gekon napisał. Pewnie wogóle w tą grę nie grał <_<.

Odnośnik do komentarza
No niestety będę grał sam. Czemu IJ jedynie na coop-a ? Grałem trochę w demo i dało się ugrać. Najbardziej interesują mnie gry przygodowe, sportowe, ostatnio spodobały mi się też jRPGi a w żadną pełną wersje jeszcze nie grałem.

 

Jeżeli interesowałby Cię jRPG to Lost Odyssey Cię na pewno nie zawiedzie. Ciekawa gra, utrzymana w starym, dobrym stylu.

Odnośnik do komentarza
No ale po co wydawać kase na gre tylko średnio-dobrą jak można mieć gre dobrą-bardzo dobrą? :-)

 

Bo chyba tylko najwieksi przeciwnicy jRPG mogą powiedzieć, że jakiś Lego Indiana Jones jest lepszy od Lost Odyssey.

 

Pozdro.

Hahahahahaha.... jak można napisać że Lego Indiana Jones jest lepszy od Lost Oddyssey i na odwrót?! Przecież to 2 zupełnie inne gry. Lost Odyssey nie wiem jaki jest, nie grałem, więc nie wypowiadam się, za to grałem w Lego i mogę stwierdzić, że gra jest warta kupna. Jest bardzo dobrą grą, a nie średnio dobrą jak to kolegq gekon napisał. Pewnie wogóle w tą grę nie grał <_<.

Hahahahahahaha.... mozna napisać, że Lost Odyssey jest grą lepszą bo jest. Co z tego, że dwa odmienne gatunki? Masz do wyboru Halo 3 i jakąs crapowata wyścigówkę. Nie napiszesz, że Halo 3 jest lepsze, bo to dwa różne gatunki? Kolega wyżej napisał, że może byc coś z jRPG więc poleciłem najlepszą gre z tego gatunku na X360. Opanuj sie troche, bo jakąs dziecinna wojne tworzysz, a ja nawet nie pisalem do Ciebie. Nie zmienisz też faktu, że Lego Indiana Jones jest średniakiem, a Lost Odyssey jest najlepszym jRPG na X360.

 

Pozdro.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
No ale po co wydawać kase na gre tylko średnio-dobrą jak można mieć gre dobrą-bardzo dobrą? :-)

 

Bo chyba tylko najwieksi przeciwnicy jRPG mogą powiedzieć, że jakiś Lego Indiana Jones jest lepszy od Lost Odyssey.

 

Pozdro.

Hahahahahaha.... jak można napisać że Lego Indiana Jones jest lepszy od Lost Oddyssey i na odwrót?! Przecież to 2 zupełnie inne gry. Lost Odyssey nie wiem jaki jest, nie grałem, więc nie wypowiadam się, za to grałem w Lego i mogę stwierdzić, że gra jest warta kupna. Jest bardzo dobrą grą, a nie średnio dobrą jak to kolegq gekon napisał. Pewnie wogóle w tą grę nie grał <_<.

Hahahahahahaha.... mozna napisać, że Lost Odyssey jest grą lepszą bo jest. Co z tego, że dwa odmienne gatunki? Masz do wyboru Halo 3 i jakąs crapowata wyścigówkę. Nie napiszesz, że Halo 3 jest lepsze, bo to dwa różne gatunki? Kolega wyżej napisał, że może byc coś z jRPG więc poleciłem najlepszą gre z tego gatunku na X360. Opanuj sie troche, bo jakąs dziecinna wojne tworzysz, a ja nawet nie pisalem do Ciebie. Nie zmienisz też faktu, że Lego Indiana Jones jest średniakiem, a Lost Odyssey jest najlepszym jRPG na X360.

 

Pozdro.

 

haha dokładnie ;)

 

a żeby nie spamować to

Pewnie wogóle w tą grę nie grał

Ja w grę już troche gram i muszę przyznać że gra jest świetna, stare dobre FF nareszcie na next genie. A w demo LIJ gralem i od pełnej wersji trzymam się z daleka :P Cheers

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...