Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakies gry na 2 pady w ktora moglbym pograc ja i moja...dziewczyna,czyli cos wiadomo,niestandardowego,ma ktos jakies doswiadczenia w tej dziedzinie albo propozycje co moze sie spodobac kobiecie i w co mozemy grac we dwoje?

Myslalem o Guitar Hero III jako alternatywie,ale ona sie uparla ze cos na 2 pady.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

a dla mnie crap

technicznie jest bardzo dobrze, graficzka jest sliczna, system dobry

natomiast klimat, fabula, postacie - TRAGEDIA! gra jest totalnie odpychajaca, zwyczajnie durna :/ jezeli potrafisz zdzierzyc 12latka wykrzykujacego, ze jest najlepszy i musi uratowac swiat, dwoje zakochanych w sobie 13latkow, malego gnoma zauroczonego cycasta karykatura Aurona, durna i nieciekawa fabule a rpgi to dla ciebie przede wszystkim system walki to atakuj :)

Odnośnik do komentarza
Dead Space vs. Far Cry 2

 

Obie gry mają się do siebie nijak, Dead Space bardziej mroczny, a Far Cry 2 to Afryka, na oko bardziej pasuje mi FC2, ale ciągnie mnie bardzo ten Dead Space. Co myślicie? Dodam, że jestem fanem wszelkich FPSów/TPSów.

Na to pytanie tylko Ty sam możesz sobie odpowiedzieć, wszak prawie nikt jeszcze nie grał. Obie gry zgarniają bardzo wysokie noty, więc w zasadzie pytanie Bestii jest jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Gdybym ja mial wybierac to wybor padlby pierw na FC2 ze wzgl ze b.lubie strzelaki fpp

 

huh, zdawało mi się, że Dead Space to też fpp.

 

Szukam jakies gry na 2 pady w ktora moglbym pograc ja i moja...dziewczyna,czyli cos wiadomo,niestandardowego,ma ktos jakies doswiadczenia w tej dziedzinie albo propozycje co moze sie spodobac kobiecie i w co mozemy grac we dwoje?

Myslalem o Guitar Hero III jako alternatywie,ale ona sie uparla ze cos na 2 pady.

 

może jakaś bijatyka, np SC IV?no chyba, że Twoja lala ma jakieś kompleksy to wtedy może nie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...