Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

OK. A tak bardiej precyzując poza: ścigałkami, sportami i strzelankami? Jest moze cos innowacyjnego. Wiem, że wymagania troche duże, ale chciałbym pograć w cos naprawde fajnego bez powilania schematów. Obecnei gram w gta4

Scene it?! jest fajne :) to teleturniej o filmach.

Civilization revolution też ma dobry multi.

GH 3 ma wyrąbany pojedynek gitarowy w multi

To wszystko co pamiętam aby miało multi a nie było strzelanką sportową lub wyścigami :)

Odnośnik do komentarza
OK. A tak bardiej precyzując poza: ścigałkami, sportami i strzelankami? Jest moze cos innowacyjnego. Wiem, że wymagania troche duże, ale chciałbym pograć w cos naprawde fajnego bez powilania schematów. Obecnei gram w gta4

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7262 Bardzo fajna gra. I prawie dialogów nie ma ;) Czyli tak jak lubisz, czysta akcja.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za pomoc. Wiem, że wymagania troche z dupy, ale cóż zrobić - specyficzny typ gracza ze mnie.

 

Gooralesko - nie tylko nei pinaty. Własnei je sprzsedałem. Słyszałem, że nie jest tylko dla małych dzieci, ale jakoś mnie te dziwolągowe simy do siebie nie przekonały. A i mass effect poszedł na allegro z 20zł straty dla mnie, ehhh.

 

signap - tak to jest to co właśnie szukałem.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich wczoraj kupiłem konsole teraz trzeba kupić jakies gry na początek, myślałem nad jakimis wyścigami np. którą wersje ned for speeda byscie polecali? i czy opłaca sie kupować GTA IV, i jeszcze jakbyście mogli doradźcie mi jakieś fajne tytuły gierek nie tylko wyścigów, z góry dziękuje za wszystkie odpowiedz, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
a jaki gatunek preferujesz? Jesli bylbym w twojej skorze wybralbym F3 z powodu glownie fps czy tam fpp + xp, zbieranie, gadanie, killowanie, itp

 

W sumie nie wiem, Mass Effect przeszedłem dwa razy, za to Obliviona porzuciłem po 10 godzinach grania... Do Fable 2 - przemawia do mnie co-op.

Na razie mogę ci tylko powiedzieć że Fable 2 jest wspaniałe :) ale ja fallouta też zamawiam więc ...

 

hmmm ... z opinii na forach różnych można wyczytać że fallout 3 to oblivion z gunami :) jeżeli to prawda to lepiej łykaj fable 2 a fallouta tydzień po premierze będziesz mógł już taniej kupić :P

Odnośnik do komentarza
Na razie mogę ci tylko powiedzieć że Fable 2 jest wspaniałe :) ale ja fallouta też zamawiam więc ...

 

hmmm ... z opinii na forach różnych można wyczytać że fallout 3 to oblivion z gunami :) jeżeli to prawda to lepiej łykaj fable 2 a fallouta tydzień po premierze będziesz mógł już taniej kupić :P

 

Zdecydowałem się - na razie biorę Fable 2. Co do Fallouta powstrzymam się, może zakupię dopiero w święta, wtedy zawsze jest więcej czasu aby pograć :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...