Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

mi bardziej przypadl Prince of Persia. Dostajesz bardzo ladnie napisana przygode i rozgrywke, ktorej sie nie chce przerywac ; ) Mirror's Edge jest podobnym tytulem i tez mi sie starszni espodobal, ale w tak dobra platformowke jak PoP to gralem za czasow ratcheta i wtym czasie jak platformowek jest jak na lekarstwo oba tytuly sa genialne i wartio kupic. Mimo tego prince of persia wg mnie wygrywa

Odnośnik do komentarza
cod 5 fable 2 fallout 3 prince of persia

 

 

kupie wszystkie ale co polecacie pierwsze :):):)

 

Na początek proponuje przeprawe przez baśniowy świat FableII , by potem wskoczyć na pierwszy front COD5 . Następnie wyluzuj się przy bezimiennym Prince of Persia , by ponownie wskoczyć w zniszczony przez ludzkość świat , tym razem F3 ;)

Ewentualnie możesz zamienić miejscami 1-wszy tytuł z 2-gim i jednocześnie 3-ci z 4-tym . Jednak dobrze zaliczyć FableII przed Falloutem , aby się później nie rozczarować , oraz nie grać jedna po drugiej Fable i POP , gdyż baśniowość może się przejeść :P

Odnośnik do komentarza
Chce zaczac przygode w Call of Duty na multiplayer (nigdy w ta gre jeszcze nie gralem) i mam dylemat,ktora czesc kupic?Modern Warfare czy World at War?Cenowo mi to wszystko jedno,ale widzialem podzielone opinie stad to pytanie.

bierz cod'a 4 imo jest lepszy w multi chociaz malo gralem w waw ale wybralbym mw

duzo polakow w to gra :)

 

Odnośnik do komentarza

COD5 to klon COD4 tylko zmieniona sceneria ,mapy i bronie reszta to kalka .TEraz tylko piytanie jaki klimat bardziej lubisz -współczesny czy IIWŚ ?

Sam wybrałem COD4 na konsole pomimo tego za na PCcie tez gralem w COD4 jak i ostatnio w 5 .Prawde mówiąc pograłem tylko 20min na lulti imoze z 20 singla i podziękowałem nie wessało mnie ...

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich mam taki dylemat, co wybrać z gier na poziomie ~150zł z wysyłką?

(chyba że już mam w profilu)

Moje propozycje:

1. Gears Of War 2

2. Call of Duty 5 - prawdopodobnie będę miał pożyczone na 1tydzień, więc samą kampanię łyknę, warto dla multi?

3. Prince of Persia PL

4. Fallout 3 (dołożyć i poczekać na PL)

5. Banjoo Kazooie

_____________ II Liga

5. Mirrors Edge?

6. Midnight Club LA?

 

Może coś starszego (troche dołożyć), za to dwa tytuły, np Mass Effect/Orange Box/Ninja Gaiden 2/DMC 4

 

P.S.

Po gatunkach lubie: przygodowe, strzelaniny, platformowe, RPG, wyścigi

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...