Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Co możecie polecić za ~100 zł? Szukam dobrej i wciągającej gry, która wystarczy mi na dłużej. Myślałem nad The Orange Boxem, Skatem 2 i Falloutem 3 (te dwie wykraczają poza granicę, ale jeżeli będzie warto, to dopłacę). Kupić którąś z tych, czy macie lepsze propozycje?

 

Orange Box!! :) Najlepszy FPS ostatnich lat plus 2 dodatki plus świetny portal plus fajny multi TF 2 :) Starczy na dłuugo

Odnośnik do komentarza
a odnosnie SKATE/SKATE 2 to niech mi ktos powie jak miodna jest gra online ? ... bo tez przymierzam sie do jedynki lub dwójki, ale wole kupic gre, która bedzie tez rajcowac na LIVE.

 

gralem w jedynke i online nie podobal mi sie bardzo,sa konkurencje na opwtarzanie tricków albo kto zrobi najlepszy trick w danym czasie i obszarze(przeszkodzie). mi sie nie podobalo ale to kwestia gustu. znam ludzi, ktorzy maja calaka w tej grze a jest tam pare osiągnięc online :)

 

EDIT:o moze i tak jak jak powiedzial owiec, jak bedzie ci juz dobrze szlo to moze cie wciągnie, mi chyba szlo gorzej :)

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Ja też za wiele nie grałem w Skate'a po sieci, ale powiem wam szczerze, że jest zrobiony bardzo fajnie. Są ciekawe zawody, wyścigi, fajne miejscówki, gra się komfortowo bez lagów, ponad to cała online'owa otoczka EA przypadła mi do gustu. Ja polecam.

 

Ja jeszcze wrócę pytaniem do UT3, już go kupiłem (za 50zł :) ) więc nie musicie go polecać/nie polecać :P Chciałbym się zapytać o Single-playera, ktoś napisał że SP jest jak Multi, ale może 2 słowa wyjaśnienia co się tam robi. I czemu te multi jest niby do bani?

Odnośnik do komentarza
Mam Fife 09, więc piłka odpada. Z wyścigów mam PGR 3/4 i Forze Motorsport 2.

Kupić GRIDa, czy jest coś ciekawszczego, bardziej oryginalnego?

GRID jest spoko, ale zastanów się jeszcze nad Burnoutem Paradise, też świetna gra, a w innym stylu niż Forza/PGR/GRID. Wypadki, skoki, billboardy do zbierania - może się podobać, młodszym też.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Ja też za wiele nie grałem w Skate'a po sieci, ale powiem wam szczerze, że jest zrobiony bardzo fajnie. Są ciekawe zawody, wyścigi, fajne miejscówki, gra się komfortowo bez lagów, ponad to cała online'owa otoczka EA przypadła mi do gustu. Ja polecam.

 

Ja jeszcze wrócę pytaniem do UT3, już go kupiłem (za 50zł :) ) więc nie musicie go polecać/nie polecać :P Chciałbym się zapytać o Single-playera, ktoś napisał że SP jest jak Multi, ale może 2 słowa wyjaśnienia co się tam robi. I czemu te multi jest niby do bani?

kampania na singlu to po prostu multi z botami, jak chcesz w sobote mozna na coopie przejsc.

 

Ot przechodzisz standardowe tryby i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...