Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna Lego SW: The Complete Saga z tego co poczytałem to zawiera ona etapy i motywy ze starej i nowej sagi. Ale jest jeszcze Lego SW: The Original Trilogy która obejmuje tylko starą trylogie. I tu mam pytanie czy The Complete Saga zawiera wszystkie motywy z Original Trilogy? Którą wersje lepiej kupić?

Odnośnik do komentarza
A opłaca się wydać 1600MPS na GoW2 All Fronts Collection, czy lepiej wydać punkty na Shadow Complex + Trials HD?

Jeśli dużo grasz w multi w GoWa 2 to moim zdaniem mapki warto kupić - z tym zestawem jest już ich pokaźna ilość. Niestety wymienione przez ciebie gry arcade kosztują nie po 800, ale po 1200 punktów. Obie są ciekawe i warte kupienia, ale kupując 2100 punktów nie kupisz ich jednorazowo. Chyba lepszym zestawem byłoby Monkey Island + któraś z tych dwóch gier, oczywiście jeśli lubisz przygodówki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niedawno zakupiłem trochę MS Points i mam dylemat co kupić...Mógł by mi ktoś rozpisać 10 najlepszych gier typu arcade ? Dzięki

Aha i czy ktoś mógłby polecic jakąś grę która jest w najwyższej rozdzialce tzn. ma najlepsze textury itp. ? Bo kupuje nowy tv i chce zobaczyc jego pełną moc :D

 

EDIT- Pytam bo nie mam narazie jeszcze żadnych :)

Edytowane przez Mordo Ty Moja
Odnośnik do komentarza
Niedawno zakupiłem trochę MS Points i mam dylemat co kupić...Mógł by mi ktoś rozpisać 10 najlepszych gier typu arcade ? Dzięki

Aha i czy ktoś mógłby polecic jakąś grę która jest w najwyższej rozdzialce tzn. ma najlepsze textury itp. ? Bo kupuje nowy tv i chce zobaczyc jego pełną moc :D

 

EDIT- Pytam bo nie mam narazie jeszcze żadnych :)

Z Arcade Castle Crashers, Geometry Wars 2 (zobacz na nowym TV przy zgaszonym świetle), zapewne Trials HD (choć jeszcze nie mam)...

Najładniejsze gry? IMO GoW2, GRID, Assassin's Creed (choć nie licząc grafiki to średniak), w przyszłości pewnie też Forza 3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...