Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

MOże Batman :AA ? + AC2 . Chociaż ja bym wybrał MW2 +B:AA z tego względu ze DA to rpg co mnie zpelnie nie pociąga ,a w AC nie grałem chodz mam jakieś ciągoty co do tej gry .

 

Myślę ze w MW 2 warto zianwestować ta gra długo bedzie na topie , AC2 to gra na singla i jej popularność poleci w duł z czasem . DA tak samo ...

Odnośnik do komentarza

MW2 jest swietne na multi i na 2jke (co-op lub 1vs2 :P), multi bardzo wciaga, dlugo sie gra, odkrywa rozne bronie, wybiera sie to najbardziej sie lubi, jest wiele trybow do wyboru, wiec dla kazdego cos fajnego :P

 

AC2 swietna gierka na single, jak ci sie podobala 1nka no to 2jka to must have ;) Jest pelno do roboty, duzo grania i duzo funu :P

 

DA:O niby fajne, niby rozbudowane, ale mi sie jakos znudzilo, grafa nie taka dobra, fabula fajna, system walki sredni, ale mi sie jakos znudzila po parudziesieciu godzinach...

 

Jakbys mial mozliwosc to moze wez troche MSP, jest pare fajnych gierek m.in. Shadow Comples, Trails, Castle Crashers itp.

Odnośnik do komentarza

Tropico 3 jest grą zdecydowanie dużo bardziej rozbudowaną i pomimo równie humorystycznego podejścia - grą znacznie bardziej dojrzałą.

z mojego punktu widzenia ciekawiej prezentuje się Tropico 3, ale tą grę znam jedynie z demo.

Civ Rev natomiast dostarczył mi sporo zabawy, ale jednak krótkoterminowo. Tropico 3 wydaje się być grą, która starczy na dużo dłużej.

Odnośnik do komentarza

Jakieś gry z coopem możecie polecić? Oprócz: Army of Two, Kejn end Lyncz, Girsów, Hejlo 3, ODST, Unreala, Call of Suty, Fable, Sacred, Borderlands, Graw, Splinter Cell, Left 4 Dead (zaje.bioza lecz jeszcze nie teraz).

 

Zastanawiałem się nad Halo Wars/Rejnbow Six jakimś (ale nie wiem czy fajne to to)/jakimiś gierkami z serii Lego.

 

Albo oleję to i wezmę Skejta xD

Odnośnik do komentarza

co do Halo Wars i R6 to tak jak orion mówi, prawie nikt w to nie gra, ale popytaj wśród znajomych na XBL, bo jeśli znalazł byś chętnego do coopa to obie gry są świetne. HW wiadomo, klasa sama w sobie, a R6 według mnie również bardzo dobre, tyle że tu opinie są podzielone. Ja do coopa poleciłbym także Resident Evil'a 5, bo cała gra robiona była z myślą o coopie więc na pewno nie pożałujesz (tylko także musi ci się schemat rozgrywki podobać, np. bardzo dla niektórych problematyczny sposób strzelania - bez mozliwości biegu bądź ruchu).

Odnośnik do komentarza

Mam 800 mp luzem i chcialem kupic cos dobrego. Wczoraj łyknołem Shadow Complex, wiec juz odpada. Rozwazam kilka opcji jak:

 

The Dishwasher, Prince od Persia classic, Zombie Apocalypse. Zastanawiam sie tez nad bardzo wysoko oceniana Castlevania, lub zestawem Turtles 1989 & Streets of Rage 2. Jezeli chodzi o te dwie ostatnie gry, to orientujecie sie jak ma sie u nich rzecz z kontynuacjami ? Ich ilosc jest ograniczona, czy mozna kontynowac dowolna ilosc razy ? A moze polecicie jeszcze cos innego za 800 mp

 

Zamierzam posciagac triale tych gier, ale chcialbym tez zasiegnac waszej opinii.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz ja ;]

Krótkie pytanie, czy warto kupić COD: Modern Warfare 2, czy nie jest przereklamowane? Jak z grafiką i gameplayem (względem czwórki/piątki)?

Czytałem jakieś opinie, ludzi twierdzących że MW2 rozczarowuje, jak to jest?

IMO Czwórka była bardzo dobra na single'u, i w multi, bardzo mi się podobała, czy to wystarczający powód by w ciemno brać MW2?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...