Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

a mi godfather 2 nie przypadł do gustu.. w kółko wykonujesz te same schematy.. miasto jest tak wielkie jak moje osiedle na którym mieszka tysiąc osób czyli 5 ulic na krzyż.. całkiem fajny jest patent z tworzeniem własnego regime (dobierasz ludzi według ich specjalnych zdolności) no i egzekucje.. troche da sie pograć ale nie wciąga według mnie

Odnośnik do komentarza

faktycznie Brutal Legend pozornie wygląda najmniej okazale pośród tej czwórki. niemniej jednak to wciąż bardzo dobra gra... pod warunkiem, że Brutalny RTS przypadnie Ci do gustu. ta gra to zlepek różnych rodzajów gier - sandbox, rts, hack n' slash i nieco wyścigów. w niczym nie bryluje, ale suma tych części jest znacznie lepsza niż każdy z osobna. mimo wszystko polecam. ja się wyśmienicie przy tej grze bawiłem. plus niezła dawka humoru oraz bardzo dobrych dialogów. gra aktorów znakomita.

 

Modern Warfare 2 pęka w kilka godzin nawet na veteranie. mi co prawda zajęło to nieco ponad 10h. ale to głównie przez 3 fragmenty, które zjadły mi sporo czasu - jakąś 1/3 całej gry. MW2 to dla mnie przede wszsytkim spec-ops w co-opie. jeśli masz z kim grać, to przednia zabawa gwarantowana na kilka dobrych wieczorów. kampania singlowa strasznie szarpana. fabuła sztampowa, zwroty akcji standardowe do bólu, nie zaskakuje ani trochę... ale gra jest bardzo intensywna dzięki czemu przyjemna. multi to dla mnie porażka. mało grałem, ale skutecznie mnie odtrącił ten tryb od siebie. głupawa sieczka, bez krzty taktyki. przekombinowany.

 

demo Batmana zrobiło na mnie ogromne wrażenie. świetny komiksowy i mroczny klimat. w pełnej wersji gry może być tylko lepiej. niedługo sam zaczynam przygodę w Arkham Asylum.

 

AC2 ponoć nadrabia braki poprzednika, ale ten mnie skutecznie odtrącił, że do sequela jakoś szczególnie mnie nie ciągnie. pewnie kiedyś sprawdzę. ale to zdecydowanie gra poza listą 'must have'

Odnośnik do komentarza

MW2 nie opłaca się do singla, AC2 nie grałem podobno niezłe, BL nie w moim typie ale jak ktoś lubi taki klimat to czemu nie. Za to Batmana wczoraj scalakowałem, rewelacyjna gra nawet dla osób niebędących fanami człowieka-nietoperza. Dla miłośników Batmana pozycja obowiązkowa. Ta gra ma taką klasę jak Dark Knight pośród filmów.

Odnośnik do komentarza

Pod względem grafiki, gameplay'u jest. W fullu jest jeszcze sporo innych atrakcji, większe bójki, więcej gadżetów, bossowie...

 

Wkleję swoją opinię z posta na onlinecenter:

Batman: Arkham Asylum - Świetnie opowiedziana historia swoistej gry jaką toczył Joker z Batmanem, po przejęciu kontroli nad odizolowanym od Gotham szpitalu psychiatrycznym Arkham. Rewelacyjny klimat i atmosfera potęgowane przez ciemność, a nawet nieliczne sprytnie wplecione do gry elementy paranormalne, sprawiają, że jest tajemniczo, czasem śmiesznie, a czasem strasznie. Batman ma do dyspozycji wiele gadżetów dających liczne możliwości i raz przyjdzie mu walczyć z kilkunastoma przeciwnikami równocześnie, a kiedy indziej może po cichu eliminować coraz bardziej przerażonych pomocników Jokeraz większego pomieszczenia. Poziom Hard jest odpowiedni, miejscami stanowi wyzwanie, ale nie doprowadza do frustracji, tym bardziej, że checkpointy są częste.

Zbieractwo też jest wręcz fajne, poza popierdółkami są też zagadki, a wraz ze znajdowaniem kolejnych, odblokowują się świetne bonusy, zdobywamy informacje o postaciach z uniwersum Batmana, figurki i bardzo ciekawe zapisy rozmów między lekarzami i pacjentami. Co ważne, wszystkie znajdźki (poza szczękami) są oznaczone na mapie w grze (po zebraniu planów E. Nigmy) i można zbierać je bez obawy o późniejsze problemy z brakującymi rzeczami.

Challenge są też dobre, początkowo nie było mi tak łatwo z walką, ale po przyjęciu sposobu atak i odskok nie miałem już problemów. Shock and Awe Extreme nieco mnie zirytował, ale wystarczyło zmienić taktykę i było już prosto (w pierwszej rundzie wszystkie możliwe bonusy i kilkanaście tysięcy, potem w trzech kolejnych Batclaw na początek, start combo na gościach z tyłu, finishery B+Y na nożownikach, flow z odskokiem ograniczonym do minimum, głównie samo X i finishery, a jak zostaje trzech przeciwników Batclaw, przeskok, dwa finishery na ziemi, X).

Darmowe DLC warto ściągnąć, jest za darmo, a miejscówki nowe. Dla własnej satysfakcji zrobiłem po trzy nietoperki też tam i pograłem trochę na mapce z nieskończonymi przeciwnikami.

Grę bardzo polecam, obecność Batmana może być tylko zaletą dla jego miłośników, jak kogoś ten świat nie pociąga to i tak powinno mu się podobać. W sumie B: AA jest tak samo wysokiej klasy jak film Dark Knight. Czekam na sequel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli wybierać midzy BioShock 'iem a BAtmaem to wybór prosty BIOSHOCK gra ma tak niepowtarzalny klimat ,jest tak ciekawa i w ciągająca ze brak słów. Sam przechodziłem tą grę 9 razy i za każdym razem miałe za(pipi)istą zabawę .

 

Batman także dobry ale ustępuje klimatem Bioshokowi ,co nie znacz ze jest złą grą , obie gry na solidne 9/10 z tym ze bioshok jest bardziej klimatyczny ,czuć to napięcie ,dobrze opowiedziana historia . Polecam bez 2 zdań bo warto .A gre kupi się już za 40 zl na naszym forum .

Odnośnik do komentarza

a ja się tutaj zgodzę z głosami wyżej (bioshock rulez), mw2 (to już do poprzedniej strony) poza intensywnością nic nie wnosi (zaznaczam, że nie próbowałem multi oprócz split screena), mimo to fajnie się grało.

Chciałbym coś o fear2 od was usłyszeć (parę postów wyżej pisałem)

Edytowane przez Kakko40i4
Odnośnik do komentarza

AC pomimo swojego nuzacego schematycznoscia gameplayu. Grafika jest ladna, nawet teraz miasta bliskiego wschodu moga robic wrazenie. Poki nie zlapiesz schematu to sama rozgrywka jest swietna, no i zawsze masz wstep przed AC2. Obecnie, za male pieniadze warto.

Odnośnik do komentarza

polecam wolverina! gra jest napakowana wartką akcją (chociaż przyznaje że jest to gra na jeden raz;>) co rusz coś sie dzieje, grafa bardzo przyjemna i jeden z nielicznych minusów to powtarzający się co jakis czas silniejsi przeciwnicy i klepie ich sie według schematu ale nie jest to jakieś strasznie częste. fajnym patentem jest że praktycznie co chwile pojawiają się jakieś nowe zdolności więc się nic nie nudzi.

Odnośnik do komentarza

Jak stawiasz na intensywny gameplay, taki na 2-3 h max grania na raz, bez wybitnej fabuły itp - to Volv. Jak chcesz IMO za(pipi)istą fabułę (A`la Dan Brown), super grafę oraz muzę i dobry, ale dość schematyczny po dłuższym czasie gameplay (ale z czystej ciekawości fabuły - jeśli ona Ci podejdzie - będziesz przechodził grę z przyjemnością i nie zwrócisz bardzo uwagi na kilka schematów) - bierz wtedy AC. To klasowy tytuł, ale fakt - nie każdemu podejdzie, bo do ideału mu daleko. No i specyficzny klimat (wg. mnie dość głęboki). :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...