Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie w sprawie Batmana: AA i ME2.

Chodzi mi o to czy lepiej będzie wydać narazie te 100 złotych na używanego Batmana i poczekać aż stanieje ME? Czy być na czasie i kupić od razu ME za pewnie jakies 150zł?(tak w ogóle to po tym jak widziałem gameplay Batmana to bardzo mi się podobał. No i jeszcze jest ten Splinter Cell: Conviction).

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie w sprawie Batmana: AA i ME2.

Chodzi mi o to czy lepiej będzie wydać narazie te 100 złotych na używanego Batmana i poczekać aż stanieje ME? Czy być na czasie i kupić od razu ME za pewnie jakies 150zł?(tak w ogóle to po tym jak widziałem gameplay Batmana to bardzo mi się podobał. No i jeszcze jest ten Splinter Cell: Conviction).

:)

Odnośnik do komentarza

co do jakości to Ci nie pomogę ale co do samej gry - jeżeli wcześniej nie grałeś (choć nie wiem jak to możliwe), to wręcz musisz nadrobić zaległości. jest to jedna z najlepszych gier w historii, serio. sporo obecnych super gier może tylko pomarzyć by dorównać Maxiowi klimatem i stylem.

Odnośnik do komentarza

W marcu zaczynam moją przygodę z xboxem 360. Napewno kupuję dodatki do gta i mam jeszcze 110zł do wydania na jakąś grę. Co byście mi poradzili na sam początek? Mówię od razu że jestem fanem strzelanek (szczególnie multi),a gears of war 2 pożyczam od kolegi (pewnie jeszcze halo 3).

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Najbardziej lubię strzelanki,gry przygodowe(prince of persia, assasins creed ...) i czasami wyścigi.

 

A może lepiej jak bym na samym początku kupił xboxa360 z samymi dodatkami do gta a w kwietniu dołożył i kupił Bad Company 2 bo grałem w betę i mi się podobało ?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Chciałbym zakupić jedną z tych dwóch gier: FORZA 3 lub FALLOUT 3.Którą bardziej polecacie?Dodam, że w poprzedni FALLOUT'y grałem z wypiekami na twarzy, FORZA też jest mi bliżej znana :) Ciężki wybór a ceny porównywalne...więc?

Gry tak różne, że powinieneś wiedzieć na co masz ochotę. Forza to najlepsza gra o tematyce wyścigów, ale nie jest taka, żeby ją włączyć i przejść, raczej żeby kupić i jeździć kolejne wyścigi kiedy przyjdzie ochota (w kalendarzu jest koło 1000 z góry zaplanowanych, poza tym oczywiście quick race i multi). Wykonanie, grafika, model jazdy, wszystko najwyższa półka. Fallout to za to gra na kilkadziesiąt (calak lub w miarę kompletne zaliczenie wszystkich questów) lub nawet kilkaset godzin (dla maniaków chcących zwiedzić każdy kąt), jak wsadziłem raz do napędu to dwa tygodnie nie wyjmowałem, a świat gry wciągnął mnie na maksa.

Jeśli masz ochotę na przygodę i chcesz mieć grę, która cię wciągnie jak dobra książka, to bierz Fallouta, jeśli czasem nachodzi cię ochota na wirtualne wyścigi i jesteś fanem motoryzacji Forzę. Jak dla mnie oba tytuły to i tak absolutne must have.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...