Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakieś dobrej gry z "charakterem " która mnie zaskoczy i wciągnie na kilka dni jak to było w przypadku Bioshock'a 1.

 

Głównie chodzi o singla ,ale multi mile widziane . Jaki gatunek wszystko za wyjątkiem klasycznych RPG i samochodówek .

 

Zastanawiałem się nad :

Dante's Inferno ,UFC2010 , FIFA WC2010 ....

 

Nie musi to być nowość może być gra starsza byle naprawdę dobra , co polecicie /zaproponujecie ?

Odnośnik do komentarza

Na dniach dojdzie do mnie nowy Xbox, więc czas nadrobić zaległości. Mam w planie skorzystać na Ultimie z tej promocji Classics 3 za 2, jednak nie wiem co wziąć. :)

 

Gears 1 & 2 + Fable 2

Gears 1 & 2 + Mass Effect

Gears 1 + Fable 2 + Mass Effect

 

BTW, kupował ktoś z Was pady do X'a w Ultimie? Są podejrzanie tanie. ^_^

Odnośnik do komentarza

 

Gears 1 + Fable 2 + Mass Effect

^_^

Ja bym wziął taki zestaw.

Na sequele tych serii masz jeszcze czas.

 

P.S. Na twoim miejscu zamiast Girsów 1 z tej promocji wziąłbym Gearsy 2, a jedynke wziął np. z Alledrogo, ona i tak kosztuje grosze, szkoda brać ją w takiej promocji i tym samym stracić okazje wzięcia innego tytułu.

Dorzucisz 35-40zł a masz Girsy 1 i 2, Fable 2 i ME.

 

 

 

BTW, kupował ktoś z Was pady do X'a w Ultimie? Są podejrzanie tanie. ^_^

No przyznaje, to dość niska cena. Opłaca się: 99 za białego, 119 za czarnego.

Gdybyś miał zamiar jakiegoś dokupować, to weź czarnego, po użytkowaniu przez 2 lata zrozumiesz dlaczego :lol:

Odnośnik do komentarza

jako ze wpadlem w szal grania online (mw2 nie opuszcza konosli) chcialem cos sobie jeszcze dokupic myslalem ze ponownym zainwestowaniu w gears of war 2 ( nigdy nie gralem online w to ) tylko slyszalem ze sa masakryczne lagi i ogolnie multi jest specyficzne ;p chyba ze jest cos lepszego ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli liczysz, że będzie tak dobre od strony technicznej jak MW2 to się zawiedziesz, generalnie przy graniu rankedów zawsze jest mniejszy lub większy lag, dający przewagę hostowi. Natomiast ogólnie tragedii ostatnio nie ma, a multi, tak, jest dosć unikatowe - nie ma czegoś takiego, że celujesz, strzelasz i jest trup. Ogólnie trudno zabić na odległość, więc istotą gry są pojedynki na shotguny, gdzie wykorzystuje się wszystkie możliwości ruchu postaci (odskoki, przeskoki, przetaczanie się, chowanie za osłoną, itp.).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...