Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mądrze wydać 700 punktów? Jakieś ciekawe dodatki, gry za tą albo niższą cenę dostanę?

Cóż...dość ciężko jest znaleźć coś sensownego za taką ilość punktów, ale jest kilka ciekawszych rzeczy za 400MSP. Jeżeli jesteś fanem gierek retro to jest kilka fajnych portów z Sega Megadrive za 400MSP, m.in. Golden Axe, Duke Nukem 3D i kilka innych, ale już nie pamiętam dobrze. Jeżeli lubisz Dead Rising to też można sie w miarę pobawić z DR2: Case Zero, też za 400MSP, kupiłem i nie żałowałem.

Odnośnik do komentarza

Siema, mam pytanie odnośnie gier Command and Conquer Tiberian Wars oraz C and C Red Alert 3, grałem w dema i już wiem która gra mi się bardziej podoba z estetyki i klimatu, ale teraz mam pytanie odnośnie multi. Czy wiecie jakie są dokładnie tryby w multi? Czy można grać 2 graczy vs komputer w obu tych grach, czy da się tylko grać przeciw ludziom? Jak wyglądają serwery? Ktoś gra w to jeszcze? Pozdrówa !

 

Jak mądrze wydać 700 punktów? Jakieś ciekawe dodatki, gry za tą albo niższą cenę dostanę?

 

Jeżeli masz abonament gold to poczekaj na promocję do jakiejś gry którą posiadasz, w granicach 240-400 punktów powinno być to. Natomiast jak nie masz to spróbuj ściągnąć Dead Rising: Case Zero, ew. dodatki do Alana Wake. Większość gier Arcade zaczyna się od 800 pktów, więc nic nie kupisz za tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja nie kupiłem tylko podaję informację, że oficjalnie ta wersja miała premierę dwa dni temu. Można z UK sprowadzić bo u nas jakiś dziwnym trafem chyba jeszcze nie ma. Nie wiem też czy jest wszystko na płycie czy w formie DLC. Niestety informacji o tej edycji jest tyle co kot napłakał.

 

PS. To się nazywa Ultimate Collection :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...