Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ultimate jest po polsku (w sensie, że z Pazurą i Baką w singlu, a w multi z polskimi napisami) oraz czy wszystkie kody działają (czytałem, że komuś nie działało)???

 

Dubbing i w singlu i w multi jest, a kody działają. Pewnie nie którym nie działało bo byli niepełnosprytni, mieli polskiego liva i nie skapnęli się, że niektóre rzeczy (w tym 1943 i onslaught) nie były dostępne od razu. Ja poczekałem z tydzień i już się pojawiły. :potter:

Więc wszystkie kody działają.

Odnośnik do komentarza

Dzięki! Lecę do sklepu za 2-3 dni i kupuję Ultimate'a. Muszę nadrobić zaległości - mój kolega ma 181h (!) ogólnie, ponad 104h w multi, calaka w BC2 i Vietnamie... Nie ma Onslaught Mode ani SPECACT, więc nie ma jak zdobyć wszystkiego... No i będę się starać mieć tyle co on... :( Nieco dużo...

 

Jeszcze jedno - wg strony Saturna nie ma dubbingu - http://www.saturnpolska.com/bydgoszcz/produkty/software-i-konsole/gry/xbox-360/battlefield-bad-company-2-ultimate-edition , a to właśnie tam chcę kupić... Czy taki błąd wynika z B1943?

Odnośnik do komentarza

Borderlands nie polecam szczególnie. Na początku wydaję się być fajny, a otwarty świat daje nadzieje na przygodę i sporo zwiedzania. Niestety szybko okazuje się wcale nie taki duży, mało zróżnicowany i wypełniony głównie przeciwnikami. Backtracking też nie polepsza sprawy, a denne i nudno przedstawione questy nie motywują do gry.

Wielu osobom gra bardzo się podobała, ale jak dla mnie to zupełnie inna liga niż wciągający, pełen zagadek i smaczków świat przedstawiony w Falloucie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

tak jak Wampis zjechał Borderlands'a tak ja polecę Assasin's Creed'a 2 , ciekawa fabuła, dość różnorodne misje: jazda "karetą"(?), morderstwa, latanie, skradanie, gonienie. Dzieje się dużo i różnorodnie w przeciwieństwie do pierwszej części.

Odnośnik do komentarza

Borderlands długie, dosc różnorodne tereny, nawet fabuła, wiele kombinacji broni, dodatki też niezłe (własnie przechodze 3 z 4). Najlepsze porównanie to takie Diablo w fps, czyli zabijanie, zabijanie, i jaka ciekawa kombinacja broni wypadnie z wroga. Niby Diablo nudne a każdy grał i grał - tak jak tu.

Assasin's Creed'a 2 dobra fabuła, ciekawsze i bardziej zróżnicowane misje niż w jedynce (choć kareta czy latanie jest tak naprawde tylko przez moment), duzo popierdułek do zbierania, bardziej rozbudowana walka.

Obie gry swietne.

F.E.A.R. 2 widziałem, nie grałem - uważam ze trzeba lubić ten dziwny gatunek horrora

Odnośnik do komentarza

powiem tak

z tej trójki to na równi poleciłbym ci borderlands i ac2, fear2 nawet do końca nie chciało mi się przechodzić, gierka słaba. jeżeli chodzi o borderlands to jedyny imo mankament to nieciekawie przedstawione misje, poza tym gra jest na wypasie, humor, design creepów, fun ze strzelania design świata, wszystko mega. w ac2 z kolei przeszkadzała

mi tylko zbytnia łatwość tego tytułu, gierke można przejść nie przykładając się wcale, później przeszkadza jeszcze schematyczność walk ale to akurat niewielki fail biorąc pod uwagę, że w sumie to skradanka, poza tym mega, eksploracja, skakanie po dachach zbieractwo, zagadki i fabuła na wypasie. więcej czasu spędziłem przy borderlands więc dla mnie kolejność border -> ac2 a o fear zapomnij

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...