Skocz do zawartości

Współpraca X360 z Liveboxem Telekomuny


Mefi23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na dole są dwa takie wystające, czarne "przyciski". Jeden włącza efekty świetlne, drugi pozawala na dołączenie nowych urządzeń WiFi. Masz to włączyć zanim zaczniesz wyszukiwać sieć przez konsolę. Jak funkcja będzie uruchomiona jedna z diod Liveboksa będzie migać. Po paru minutach automatycznie się wyłączy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Moja sytuacja wygląda tak:

Mam Liveboxa TP podłączonego przez wtyczkę Wi-Fi do laptopa, z którego z kolei idzie kabel Ethernet do X'a. Wszystko było ok do wczoraj, kiedy to wyskoczyło mi: "Serwer DNS: Nieudany". Na dodatek podczas podłączania Ethernet komputer traci łączność z siecią.

Co robić?

Odnośnik do komentarza

hmm a jeśli mam kompa podłączonego do liveboxa kablem ethernet, to jak kupię drugi taki kabel i od kompa dam go do xboxa,będzie mi wtedy dzialało?

.................

właśnie się skapnąłem,że w kompie jest tylko jedno wejscie na kabel -.- W takim razie jak podłączyć x-a do netu? pudełko stoi 2 piętra niżej, więc nie mogę połączyć kompa za pomocą wi-fi, bo brak sygnału ; /

Edytowane przez konan129
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam, mam takie pytanko, jestem "szczęśliwym" posiadaczem neostrady z liveboxem. Łączę komputer z internetem za pomocą karty Wi-Fi. Nie mam możliwości podłączenia xboxsa bezpośrednio do liveboxa... Czy mogę w takiej sytuacji podłączyć konsolę do netu przez PCta??

 

Moja sytuacja wygląda tak:

Mam Liveboxa TP podłączonego przez wtyczkę Wi-Fi do laptopa, z którego z kolei idzie kabel Ethernet do X'a. Wszystko było ok do wczoraj, kiedy to wyskoczyło mi: "Serwer DNS: Nieudany". Na dodatek podczas podłączania Ethernet komputer traci łączność z siecią.

Co robić?

 

Wygląda na to że, podłączenie jest możliwe... Ma ktoś pomysł jak to zrobić??...

 

 

(PS. Z pytaniem przychodzę z zamkniętego tematu http://www.psxextreme.info/xkloc-PC-neostr...box-t64200.html )

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...