Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da sie ukryc ze z poziomem trudnosci przegieli. Na poziomie Novice to taki ktos jak ja powinien byc w stanie powalczyc, a sa tory, gdzie po prostu nie istnieje.

 

Musze przyznac ze dalem sobie spokoj - troche tez dlatego ze LBP, Bioshock czy FIFA 09. No ale jesli poczuje ze moge powalczyc to z rozkosza wroce od czasu do czasu. W obecnych okolicznosciach przyrody trudno poswiecic 100 procent mojego zycia by na ktoryms tam poziomie jako novice osiagnac braz...

Odnośnik do komentarza

Chlopie, w Twoim wieku to pewnie tez nie mialbym wiekszych problemow zreszta wsrod rowiesnikow wtedy uchodzilem za killera. Dzis to krzywa uczenia ledwie sie podnosi u mnie ;) (choc pewnie wsrod rowiesnikow dalej bym brylowal :D )

 

Moich chrzesniakow to loje jeszcze dzieki sposobom i doswiadczeniu, niedlugo pewnie... a cora to mnie pewnie zloi jak tylko bedzie w stanie siasc z ojcem przed konsola (a troche genow ma wiec raczej tak bedzie)...

 

:D

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie z tym poziomem trudności :) Po wyuczeniu się tras i mniej więcej fizyki można nakręcić czasy o jakich nawet się nie marzyło na początku gry. Serio :) Wczoraj grałem z mastahami online, i żeby wygrać, musiałem podnieść znacznie poprzeczkę. Jeden z wyścigów skończyłem z 6 czasem na świecie...

Odnośnik do komentarza

jak ktos nie gral w pure i pulse i mysli ze po fusion nagle zacznie kozaczyc. grubo sie pomylił ?? :lol: sory ale scena wipe od kilku lat podnieca sie dosc dobrym pure i o wiele lepszym pulse. zapomnielismy juz o istnieniu fusion. trzeba trzymac forme zeby nie zdziadziec, taka prawda. po psx'owych wipeoutach nie pozostał ślad, niz nie ma po tamtych wipeout';ach.

 

fizyka lotu zapomniana, przebudowana od nowa. teraz mamy o wiele latwiejsze sterowanie bolidem, gra zyskała wiele na dynamiźmie dzięki zone. osobiscie zaluje ze nie ma nowych tras przez co i HD wcale nei jest nowy tylko grafa lepsza ale nie 1080p i jakies ciekawsze tryby rozgrywki. fakt ze jak sam kiedys gralem do upadlego w wip3out to nie moglem sie przestawic ale jakos sie udalo. zajelo to dla mnie sporo czasu i to naprawde sporo ale nie zaluje bo pare razy rzucalem te nowe wersje w chnj. dzis nie zaluje :] rozumiem ze moze sie nie podobac sytuacja gdy wciaz na mete przylatujesz 5 czy 6 ale za to spojrz na czasy jak niewiele sie roznią od czolowki to zazwyczaj tylko tysięczne, nigdy cala sekunda. tak ejst w wipe ze o sukcesie decydują juz tylko tysięczne. jak w zadnej innej grze.

Odnośnik do komentarza

Wipeout nie jest taki trudny, fakt na dzień dobry jak odpali się elite bez znajomości trasy to nie ma bata żeby nie być ostatnim.

 

Czasy do pierwszej 50-100 robię po przynajmniej kilku próbach, a jak ide na nowy tor (tutaj reversy) to na elite jest przesrane ;p

 

Na online to przeważnie ludzie tylko na zabijanie idą, ja tak samo, mam trofea z wygrywaniem więc AG Assasin teraz ;p i większość ludzi tak samo, ale czasem się trafi dobry wyścig z naprawdę przegiętymi ludźmi co wykręcają czasy z kosmosu... ;p

Odnośnik do komentarza
Ekstra, a mi po uruchomieniu gry zadnego patcha nie sciaga :/ Dodam, ze gry nie posiadam w calosci (kupilem slota)

U mnie to samo, żadnego patch'a. Kupowałem na US PSS.

Czyli co - jesli mamy gre ze slota od znajomego to patch sie nie sciagnie ? :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Ja (pipi)e, zone 101? Nie wiem jakim cudem oni dochodza do takich zonow, niektorzy to potrafia wymiatac :mellow:

 

 

To nie ludzie tylko Jedai kierują się mocą inaczej nie jestem tego sobie w stanie wyobrazić... :blink:

 

Anulpha Pass

1. xtianoPL- 157 zone :whistling:

To pewnikiem jakis pszybysz z odleglej galaktyki...Miilo, ze reprezentuje nasz kraj :)

Co ciekawe tylko 2 perfect zones

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...