Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Te, no, ja tam nie wiem, nie włączałem Wipeout'a, ale jestem w miarę na bieżąco, bo z utęsknieniem czekam na DLC... i tak sobie właśnie czytam wipeoutzone, czy może już wiadomo do czego ten patch jest i tak nikt nie wie, aż nagle ktoś rzucił teorie że to przygotowanie do wypuszczenia DLC właśnie. Noż w mordę, to jest prawdopodobne - w ten sposób są np. uprzedzane dodatki do LBP. Jejku, jejku, oby!

 

Chociaż z drugiej mańki patch podobno wyszedł tylko w Europie co gmatwa teorie. :(

Odnośnik do komentarza

Gdzieś na jakimś zagranicznym forum czytałem, że niby gra "szybciej" w niektórych momentach chodzi ( cokolwiek to znaczy ). Ale wiadomo - siła sugestii. Druga wersja to taka, że patch ten naprawia jakieś zwolnienie na Moa Thermie ( nie kojarzę, żeby coś mi na tej trasie kiedykolwiek zwalniało ). Tak czy siak są to tylko domysły.

Odnośnik do komentarza

Kris, Ci ludzie z tego forum wipeoutzone, bo to tam to czytałeś, to już przez swojego skilla popadają w szaleństwo że się takich szczegółów doszukują.

 

Gdyby to był jakiś bugfix, to jego opis pojawiłby się pewnie w jakiejś notce przy instalacji.

Odnośnik do komentarza

w ogóle to mnie to dziwi-serio masakryczne szczęście ,że akurat osoby co poznały tego buga nie chcą go ujawnić(w tym polak).W dobie internetu to niewyobrażalne by jeszcze nie było filmiku na youtube jak wykręcić mega zony.Ale za to tylko im chwała-ta gra straciła by sens jakby każdy mógł kręcić nieskończone zony

Odnośnik do komentarza

mi nic po patchu nie przycina i nie zawiesza ale łatka łaskawie załatwiła mi online w tym tytule.Nie potrafię wbić na serwer choćby nie wiem ile razy próbowałem :/.No cóż trzeba czekać na łatkę łatki lub pogodzić się z tym faktem.Dobrze,że już się nagrałem online w wipka bo jakby mi taki bajer wyskoczył chwilę po premierze to bym chyba uszkodził kogoś w studio liverpool

Odnośnik do komentarza

No bardzo chce to zobaczyć jak ktoś z SCEP dzwoni do SL z mordą że ludziom gra z netem nie łączy... :rotfl:

 

Nawet mi się kurcze nie chce odpalić WHD żeby to ściągnąć i zobaczyć jak się sprawa ma - patch który więcej psuje niż fixuje. Assphalt, gdzie przepadłeś? Buga fixowali i szukasz nowego może? ;)

Odnośnik do komentarza

Po zainstalowaniu patcha 1.26 zauważyłem taką rzecz.

Startowałem jako pierwszy w wyścigu online i gdy doleciałem do pierwszego X z bronią to był on nieaktywny. Natomiast w kolejnym wyścigu pierwszy był aktywny a kolejny wyłączony. Może ten patch wprowadził losowe wyłączanie tych "X" z bronią? Dodam, że przede mną nikogo nie było.

Odnośnik do komentarza

Chodzi pewnie o połączenie z Internetem. Czasem jak mam lagi, to też przez pół okrążenia nie widzę co zebrałem. A to przez mojego neta. Może po prostu miałeś ujowego neta w tym momencie i tak Ci się wydawało ;) Oczywiście nie znam sie na tym tak dobrze, jak panowie ze Studia Liverpool, ale taki może być powód...

Odnośnik do komentarza
No bardzo chce to zobaczyć jak ktoś z SCEP dzwoni do SL z mordą że ludziom gra z netem nie łączy... :rotfl:

 

Nawet mi się kurcze nie chce odpalić WHD żeby to ściągnąć i zobaczyć jak się sprawa ma - patch który więcej psuje niż fixuje. Assphalt, gdzie przepadłeś? Buga fixowali i szukasz nowego może? ;)

 

Bug żyje i ma się dobrze. Dzisiaj sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...