Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

przedostatni post wylal kubelek zimnej wody na moja glowe. chcialem kupic dodatek ale widze ze nie jest on taki super jak sie wydawal (z opinii kilku innych uzytkownikow), z drugiej strony sa tez ludzie zachwyceni. I teraz nie wiem co robic, bo nie lubie wywalac pieniedzy w bloto ( za 36 zl moge sobie zrobic wymianke z gier na ps3 zamiast wydawac w pss). Napiszcie jeszcze cos o tym dodatku, czy warto go kupic...

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Ja to chciałam ująć tak że już od wipeout Fusion przyjemne latanie zmieniło się w rzeź, to się trochę zmieniło w Pure i Pulse już tyle nie było strzelania a nagle w HD znów jest więcej strzelania niż latania. A czego oczekiwać po FURY??? No weź przestań Furii :] więcej, ostrzej, bezlitośniej, czy szybciej nie wiem na pewno ale czasami animacja skoczy więc to utrudnia granie w ostatniej kampanii ale źle nie jest i patch to poprawi.

 

 

Czy kupić oczywiście że tak. Przedłuży to zabawę z HD o kolejne tygodnie/miesiące.

 

Właśnie rozgryzłam Zone Battle, to jest tryb w którym startuje pełna stawka 8 statków, na torze są zielone strzałki takie speed pad, my je zbieramy i dwa zebrane speed pad można wykorzystać włączając speed boos. ale im więcej speed pad sie zbierze tym większy będzie speed boost i więcej zyskamy Zone do ostatecznego wyniku. Lecąc dwa okrążanie mając 2.5 zone brakuje nam do 15 zone 12.5 wiadomo więc wystarczy zebrać kilka takich speed pad pewnie z 8 i wystrzelić jak rakieta na prostej. A używając speed boost zostawiamy za sobą taki czarny Force Wall jak ktoś w to uderzy kończy źle :] Ja na początku od pierwszej kampanii używałam tylko dwóch zone lecąc pierwsza w stawce nie wiedziałam że można zebrać kilka ale teraz już załapałam o co chodzi w tym trybie. Naaaareszcie, jakimś boskim fartem doszłam do 8 kampanii, a gram na skilled. Jak mi zaliczy wszystko to będę kiedyś może poprawiać na Elite a jeszcze HD podstawowego nie mam wszędzie elitki więc póki co zmęczę wszystkie kampanie i Cells potem zacznę bawić się w poprawianie wyników.

 

Kupuj bo warto. A w Detonator to zaprosisz kolegę, posadzisz na kanapie i powiesz jemu tak:

a. mów mi ile mam punktów,

b. mów mi przeładuj gdy będę miał mało w karabinach amunicji

c. mów mi ile mam w pasku EMP

bo jak jak te koty na pustyni nie ogarniam wszystkiego.

 

Trzeba:

1. strzelać, :square:

2. przeładowywać karabin :circle:

3. zakręcać na torze,

4. zbierać uzupełnienie energii do EMP L1 (puszczasz przed siebie fale która wszystko rozwala, najlepsza na bomby udało mi się zebrać 13 :x wcale nie jest tak ciężko jak się nie gra samej i ktoś siedząc obok co jakiś czas podpowiada kiedy przeładować kiedy mam już maksymalnie naładowane EMP) na początku jeszcze sie ogarnia ale przy 12 14 levelu gdy jedzie się na prędkości Phantom to oczy muszą być wszędzie, a nie mogą być wszędzie bo muszą być skupione na rozwalaniu przeszkadzajek. A trzeba obserwować po prawej stronie ilość amunicji żeby się nie skończyła w trakcie strzelania to trzeba przeładować, nieco czasu to zajmuje a bomby przed nami same nie znikną jak na nie wpadniesz energia spada. Po lewej stronie pasek EMP ile już jest i ile brakuje do pełnego załadowania. Im pełniejszy tym większa fala poleci i dalej.

5. i pilnować punktów też bo na Elite na gold to jest ich 340.000 natomiast na novice tylko 90.000

 

Warto kupić.

 

Aha i aporpos Zone Battle to tutaj jest inna zasada, te 55 to nie jest chyba prędkość tylko punkty zone. Jak już napisałam lecisz sobie robiąc powiedzmy 5 perfect lap zbierając speed pad i nagle włączasz speed boost to powinno dać powiedzmy może 15 leveli zone (póki co nie wiem gdybam tylko ile) I następne okrążenia znów tak samo. A przeciwnicy nie śpią ktoś kto leci na 4 miejscu może używać tylko 8 speed padów i dostawać regularnie punty zone, do końca nie wiadomo kto i kiedy osiągnie wymagany limit i kiedy rozgrywka sie skończy.

 

Najmniej podoba mi się Eliminator bo to takie sępienie na farta, aby dostać dobrą broń i zabijać zabijać zabijać, ja wole spokojnie pośmigać bez broni ale widać ktoś miał inną koncepcje. Tu nigdy nie ma się pełnej kontroli nad rozgrywką.

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza
Aha i aporpos Zone Battle to tutaj jest inna zasada, te 55 to nie jest chyba prędkość tylko punkty zone.

Ten limit 55 jest to maksymalna prędkość. Pod licznikiem masz nazwe tej prędkości. I tu właśnie jest bida bo możliwość uzdrawiania daje szanse na o wiele szybszą jazde niż w zwykłym Zone. Kiedyś miałem nadzieje że będe sie mógł pościgać z innymi na Supersonicu. Zapowiedź Zone Battle podkręciła cisnienie, a tu taki zonk :( mam nadzije że w jakimś patchu to poprawią i dadzą wiekszy limit (albo bez limitu).

Odnośnik do komentarza
wytlumaczcie mi zone battle xD

 

ok zbieram speed pady, ktore laduja mi zone boost, odpalam zone boost i lece szybciej... tyle rozumiem tylko dlaczego innym licznik zone wszybciej sie powieksza skoro zbieram wszystkie speed pady? cos robie źle tylko jeszcze nie wiem co :D

Można zebrać tylko 8x speed boost, jeśli na liczniku masz 5 i użyjesz te 8 to już masz 13, dodatkowo przeciwnicy dostają Zone szybciej bo lecą perfect lap za to też jest Zone ptk

 

Dopiero teraz zauważyłam że można ustawić Zone target na 55. Więc loteria będzie trwała dłużej. A szybciej i tak byś nie poleciał niż 55 bo któryś z przeciwników osiągnął by 55 level zone gdy ty sobie połykasz speed pady i ładujesz energii

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

Powiem krótko. Jestem fanbojem Wipeouta i jak ktoś powie złe słowo, to skopię dupsko w Eliminator nie do poznania xD. Gdyby wydali to na płycie to bym zrobił ołtarzyk i czcił codziennie przed sesją. Gra perfekcyjna. Jak już Grigori zauważył, detonator troszku trudny na elite, ale mam chyba z 4/6 zrobionych na złoto, także tragedii nie ma. Reszty opisywać nie będę, do zobaczenia online :D

Odnośnik do komentarza
Dopiero teraz zauważyłam że można ustawić Zone target na 55. Więc loteria będzie trwała dłużej. A szybciej i tak byś nie poleciał niż 55 bo któryś z przeciwników osiągnął by 55 level zone gdy ty sobie połykasz speed pady i ładujesz energii

To chyba do mnie więc... Chodzi mi o to że gdyby ZB kończyło się na powiedzmy lvl 100, to musiałabyś pokombinować czy lepiej przyspieszyć i zblizyć się do wygranej, czy odnowić tarcze i się nie zniszczyć. Zone dawało frajde, że były tam o wiele większe prędkości niż taki wolny Phantom, a w ZB nie jest to aż tak odczuwalne bo maksymalna prędkość to SubSonic.

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się z chaosem :). Trzeba wiedzieć co się robi, nie na darmo na dole jest pasek z pozycją naszych rywali. Trzeba umieć to wykorzystać, potem to faktycznie trochę rzeź jest, ale w miarę kontrolowana :D

"Tak spokojnie i nudno jest w Zone tam można podbijać i do 200" < Koleżanka rozumiem jedną ręką do 200 dojedzie spokojnie?

Odnośnik do komentarza

W Zone Battle jak trzy razy użyjesz 8x boost to lecisz na już szybciej niż Phantom i od razu musisz się przystosować do tej prędkości nie ma takiego spokoju jak w Zone. No i nie opłaca się uzdrawiać bo przeciwnicy podbijają sobie punkty do zone i takie granie nie ma żadnego sensu, i co z tego że odnawiasz energie jak masz mniej punktów niż przeciwnicy, a lecisz tak samo.

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza
O Siema Suchar to Ty jeszcze latasz w Wipeouta?? dlugo nie latalismy razem. Kiedy to bylo :D pazdziernik, moze? Wtedy to jeszcze baty od Ciebie dostawalem. ;)

Kiedy to bylo, obecnie na twoich czasowkach nie mam dojscia :) Widac ze nie proznowales. A w WE gram i bede gral zawsze. Takich gier sie nie porzuca. Sorry ale pisze z ipoda, nie mam tu mpzliwosci pociecia postu. Pozdro

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Waży aż 109 mb wiec pewnie przycinanie z menu, niektóre dropy animacji zwłaszcza powinno poprawić te z Detonator, na ostatnim 13 i 14 levelu bardzo dużo jest wybuchów i przez to tam mi tnie się najbardziej. Co jeszcze dochodzi zaraz będę sprawdzać.

 

Edit. to co jest dodane w patchu 2.01 można przeczytać w tekście który pojawia się po zainstalowaniu patcha. Jest tam mowa o nowych statystykach, liczbie medali, przebytym dystansie, tylko tyle wyłapałam inne raczej były już w 2.0.

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...