Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, na początek wszyscy zostaną rozlosowani w pary. Od rozpoczęcia rundy, należy w przeciągu 72 godzin wymienić się z rywalem wybranymi przez siebie trasami. I od tego momentu macie 3 tygodnie na zaliczenie pojedynku, tak więc godzinę i dzień możecie sobie ustalić sami.

 

Czyli rozumiem da$io, że chcesz się zgłosić? :)

Odnośnik do komentarza

Losowanie par nastąpi po zamknięciu zapisów, są jeszcze 73 miejsca. Strona poświęcona turniejowi jest TU.

 

I powiem wam, że zebraliśmy już całkiem całkiem sporą liczbę Polaków :)

 

triboy, phaeton_pl, dariusz1230, Tar-Elendil, QjonPL, Tiduch, PLazarou, zero3growlithe, whatevermannn, Morelka, rychu130, jakub_mantaj, bi4l4s0pl0, meesiash, enterrulez, LipaPL, guanabankupa, Aresgracz, rubygracz, Ziolo_rastamaN, timo862, dasioPL, hamsterPL.

 

Na liście widzę jeszcze tragedia3 i Zabijaka, ale ich nie znam.

 

A w ramach treningu polecam inne miejsce na tym forum, O TU. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nonono, kolejni chętni się pojawili :)

 

triboy, phaeton_pl, dariusz1230, Tar-Elendil, QjonPL, Tiduch, PLazarou, zero3growlithe, whatevermannn, Morelka, rychu130, jakub_mantaj, bi4l4s0pl0, meesiash, enterrulez, LipaPL, guanabankupa, Aresgracz, rubygracz, Ziolo_rastamaN, timo862, dasioPL, hamsterPL, Zabijaka, emwu23, Wreckedge, kundox1, GrzesPL, Slawolk, klocki_LEGO, KoDeks, CalopS-PL

 

Ciekaw jestem ilu zrezygnuje :whistling:

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zawsze chciałem wziąć udział w turnieju Wipeouta :D mam szczęście że zajrzałem na forum bo nie było mnie tu kawał czasu.

 

Dobra, zarejestrowałem sie na tamtym forum, jak długo muszę czekać żeby wstawić pierwszego posta? bo tam jest napisane ze nie moge wstawic zadnego posta bo jestem w kolejce do modernizacji czy coś tędy, czy wystarczy ze się tutaj wpisze? :P

 

Tak czy siak, możecie mnie dodać do znajomych to poćwiczymy (uwaga: jestem bardzo dobry, do wzorowego mi jeszcze troche brakuje :P)

 

PSN: Sick_Martin

Odnośnik do komentarza

Z kumplem na YT zaczelismy sobie przesyłać techno-muze ze starych gierek, w pewnym momencie mnie olśniło - Wipeout! No i masz, chyba dzisiaj mi coś z konta ubędzie, tak się wkręciłęm, pomimo ze od wczoraj lezy na półce nowy Asassyn ;) Wyścig z własną muzą to ogromna zaleta, producenci powinni to częściej stosować w innych grach. Ile w ogóle stoi teraz ta gierka na PSS?

Odnośnik do komentarza

Ile by nie kosztował to warto :) A jeżeli uważasz, że wkręcisz się na dobre, to bierz tylko z PSN. W innym razie zajedziesz laser :lol:

 

(uwaga: jestem bardzo dobry, do wzorowego mi jeszcze troche brakuje :P)

 

PSN: Sick_Martin

 

 

Tri zobacz, on Cie straszy :D

 

<snif snif> hmm <snif snif> taaaak <snif> wyczuwam wyzwanie ;)

 

Nie no, żartuję ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...