Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że źle się wyraziłem. Nie oczekiwałem, że rozgrywka to bułka z masłem (choć poziomem trudności też jestem zaskoczony). Raczej kwestia ustawień, możliwości i ogólnego rozbudowania. Z tego co widzę brakuje tylko wymiany części, a spodziewałem się wybierania stateczków i zasuwaniu do mety. A tu jakieś punkty lojalnościowe teamów, tuning "sterowania", przekierowanie mocy itd. W sumie to już nie mogę się doczekać... Tylko ta sesja...

Odnośnik do komentarza

Bierz w ciemno. Wipeout zrywa berecik każdemu kto lubi wyścigi a nikt nie każe Ci zaraz robić platyny i zapie.dalać w klasie phantom lub rapier, ja dobrze się bawię z Wipeoutem od roku. Warto mieć full wersję wraz Fury, sama rozgrywka Zone to jest czysta poezja, nic nie musisz umieć i poznasz granice swojego skill-a na spokojnie delektując się wszystkimi aspektami, serio ta gra to poezja.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

czasami mam wrazenie ze jest cos w tym sterowaniu o czym nie wiem. Przyklad - startujemy, powiedzmy ze chwilke jestem pierwszy i za moment juz jestem ostatni bo wszyscy wystrzelili normalnie jak z procy i za wuja juz ich nie moge dogonic. Nawet kiedy biore szybszego statystycznie icaras'a, a ktos faisar'a to i tak mnie scignie ( ostatnio mialem nad takim faisarem okolo 2 sek przewagi a i tak mnie przescignal). Wipeout hd to nie jest moja pierwsza stycznosc z seria wiec tymbardziej nie wiem o co chodzi jakby ( nie jestem prosem, ale tez nie obijam sie od bandy do bandy). Kumpel ma takie same przemyslenia wzgledem siebie :)

Odnośnik do komentarza

Grigori, wiem o boost starcie, o beczkach, o dopalce przyspieszajacej, o niebieskich polach przyspieszajacych...dlatego nie rozumiem dlaczego ja lece wolniej od innych. Btw. sa jakies skroty na planszach?

Jaką masz ustawioną czułość gazu (X)? Jeżeli inna niż 10% to zmień czym prędzej.

Odnośnik do komentarza

Nie możesz lecieć wolniej od innych, po prostu pewnie masz słabą linię jazdy. Tak samo nie wierzę że wiesz gdzie robić wszystkie beczki, na większości tras robi się przynajmniej po 3 beczki na okrążenie. Nawet na prostej da się wykonać beczkę ;p

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

@Grigori, tak, pisałem do genjuro ;)

 

Dobrze Tidek prawi, jeżeli latasz na rapier/phantom, to jest to kwestia skilla i beczek (czyli skilla ;) ). Musisz też nauczyć się efektywnie korzystać z SS, zarówno na zakrętach, jak i do niektórych beczek.

 

A co do singla. Jak już ogarniesz trasy, to naprawdę ciężko będzie przegrać z SI, to tylko kwestia czasu. Tak, nawet na Elite.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...