Skocz do zawartości

Nine Inch Nails


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co tu dużo dużo będę pisał świetny koncert! Mimo, że do Europy nie przywiezli oprawy takiej jak mieli w USA to nawet beż niej NIN dają super koncerty. Warto było czekać tyle lat na ten pierwszy koncert NIN w Polsce! Widziałem Trenta poraz 5 ale dopiero teraz usłyszałem na żywo mój ulubiony kawałek Reptile:) Nagrałem cały koncert a tu macie niektóre clipy:

 

Reptile

 

I'm Afraid of Americans

 

Non-Entity

 

Wish

 

Mr. Self Destruct

 

 

 

Setlista:

 

1 Home

2 Terrible Lie

3 Dis(pipi)line

4 March of the Pigs

5 Metal

6 The Becoming

7 Reptile

8 I'm Afraid of Americans

9 Burn

10 Gave Up

11 La Mer

12 The Fragile

13 Banged and Blown Through

14 Non-Entity

15 Gone, Still

16 The Way Out is Through

17 Wish

18 Mr Self Destruct

19 Survivalism

20 The Hand That Feeds

21 Head Like a Hole

 

22 Echoplex

23 The Good Soldier

24 The Day The World Went Away

25 Hurt

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość _Milan_
ej i co , byl ktos ?

 

jak bylo ?

 

 

było przech,ujowo, najgorzej wydane cudze pieniadze w moim zyciu, zgubilem pendrive'a, przedluzacz i sluchawki, kotlujac sie w mlynie ziewajac agresywnie na ludzi z zapalniczkami gotowymi na hurt.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Po niecałym roku pracy nad nagraniami wideo puszczonymi przez Reznora do sieci, pojawił się wyprodukowany przez grupę fanów koncert nin. Ja tam jeszcze nie widziałem, ale jakość podobno wyśmienita. Więcej informacji i linki do ściągania o tutaj.

 

Parę tygodni temu zostało też wypuszczone zagrane w całości na żywo The Downward Spiral. Za(pipi)ioza jak 150, którą można pobrać stąd.

 

tdsmenu.jpg

 

 

Obydwa nagrania w różnych formatach do HD włącznie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Pretty Hate Machine Re-Issue



 

fe29ls.jpg

I’m happy to finally announce the re-issue of the first Nine Inch Nails record “Pretty Hate Machine,” releasing worldwide 11/22. UMe and Bicycle Music Group managed to locate the original mixes, so I went in the studio with Tom Baker and remastered it for a grealy improved sonic experience. In addition, Rob reinterpreted Gary Talpas’ original cover to make for a fresh new package.

 

It’s been an interesting trip watching the fate of this record float from one set of hands to another (a long and depressing story) but it’s finally wound up in friendly territory, allowing us to polish it up a bit and present it to you now. We had fun revisiting this old friend, hope you enjoy.

 

TR

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...