Skocz do zawartości

Nine Inch Nails


django

Rekomendowane odpowiedzi

narazie po pierwszym przesluchaniu srednio mi sie podoba, ale plyta ma swoje momenty - Lights In The Sky rządzi i dzieli. Szkoda, że bardzo odczuwa sie fakt, ze plyta byla robiona bardzo szybko. Miejmy nadzieje, ze po trasie po USA Trent troche sie uspokoi i zacznie tworzyc bardziej przemyslane rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

z new york times:

 

His last Interscope album, “Year Zero,” used its $2 million budget to go further, extending its vision of a dystopian future to elaborately linked materials online and off- for fans to find and decode. Mr. Reznor has been working with Lawrence Bender, Quentin Tarantino’s longtime producing partner, to create a cable TV series to tell the entire story.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ano sory. Źle spojrzałem jak p(pipi)ałem linka.

 

The Fragile, dysk prawy:

http://rapidshare.com/files/117185060/NNTHR_byRJ.part1.rar

http://rapidshare.com/files/117186000/NNTHR_byRJ.part2.rar

Pass: rjteam

 

O to które pół lepsze, to można by się kłócić. Na prawym jest np takie Ripe [with decay], które żre wszystko inne bez mlaśnięcia. Ja tam w każdym razie na ogół słucham całego albumu na raz, bez sztucznego podziału.

Odnośnik do komentarza

myślę tak samo.

 

jednakże moją ulubioną płytą jest broken, mogę w każdym momencie zapodać i rozweseli mi dzień, do spirali i fragile trzeba jednak dobry nastrój mieć, co oczywiście nie jest żadną wadą. serio polecałbym na początek broken, ot tak, żeby poznać na co stać reznora ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
South America, thank you very much! We had a great time performing for you and hanging out in your neck of the woods. I promise we'll be back before long and again I apologize for the cancellations (those were OUR fault and not the promoter's).

On another note, Josh Freese fans be sure to check out a show on the upcoming North American leg of the tour, as sadly they will be the last ones he's playing with us. He informed me he's leaving the tour at the end of this year. Yes, we are still dear friends. No, I'm not sure what we are going to do.

See you in Mexico!

TR

 

posted by trent reznor at 10:16pm

 

bylo nie bylo - chu.jowo, akurat Josh byl jednym z najlepszych czlonkow bandu

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...