Jump to content

Totamten

Użytkownicy
 • Content Count

  505
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

119 Exclusive Sony

About Totamten

 • Birthday 10/06/1986

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Nintendo ID:
  Totamten

Recent Profile Visitors

2910 profile views
 1. Artykuły Rolne: bardzo ładny noise rock - serdecznie polecam. Wcześniejszy materiał również, np
 2. Shovel Knight cyfrówka (druga kopia, tym razem na 3ds), + Axiom Verge na wiiu poza zdjęciem. Tyle dobra, że nie wiem gdzie wsadzić ręce.
 3. Film to były głównie wypowiedzi Nicka i Warrena z zespołu na przemian z wykonywaniem utworów z nowej płyty w konwencji na żywo w studiu. Do tego nałożone były dodatkowe komentarze Nicka w tym jego celnym i poetyckim stylu. Całość ciągle ciążyła ku śmierci syna. Jestem trochę zdziwiony że płyta powstała przed tym zdarzeniem, bo słowa utworów zdawały się do niego nawiązywać. Generalnie trauma dla Nicka i żony.
 4. Totamten

  Twilight Princess HD

  W menago limitka za 185 polskich peso: klik
 5. Totamten

  trip-hop

  Z Mezaniny najbardziej lubię przedostatnie Group Four, bo pięknie się buduje utwór oraz ma fajny dźwięk lokomotywy podczas dropu. A z tej nowej epki najlepiej wchodzi pierwsze Dead Editors z Roots Manuwą. Sprawdzam tego Trickiego nowego i jak zwykle nagrał bardzo dobry i solidny album, którego potem nie chce się słuchać. Ale tak to naprawdę dobry.
 6. Totamten

  trip-hop

  Wyszła nowa epka Massive Attack - Ritual Spirit jest na spotifaju, a piraty to ja już nawet nie wiem skąd się teraz bierze. Jest numer z Trickim.
 7. To miasto jest trochę dziwne, ale roboty i tereny otwarte goty!
 8. Totamten

  Steam

  Fajny jest Euro Truck Simulator?
 9. Totamten

  Super Metroid

  Pomijając już oczywisty zawód z ruchaniem marki Metroid, to ta gra wygląda strasznie nudno.
 10. Pewnie że są programy do automatyzacji. Łatwy w obsłudze: locale. Trudny w obsłudze: tasker (za to zrobi każdą robotę). Do obydwu jest pełno pluginów, co umożliwia tworzenie całkiem skomplikowanych scenariuszy.
 11. Można grać w splatoon we dwójkę: jeden patrzy na tv, drugi na pada. Spada trochę liczba klatek, poza tym spoko. Zobacz sobie jakieś demko na youtubie, bo jest tylko jeden tryb gry dla dwójki graczy.
 12. Totamten

  SPLATOON

  Nie wiem jak że sklepami, ale ten koleś w uliczce po prawej może sprowadzać takie przedmioty jak mają ludki na placu, a niektórzy mają przedmioty z 3 gwiazdkami. Trochę drogo tylko wychodzi.
 13. U wydawcy: http://www.sepulchralproductions.com/collections/cd/products/gris-iletaituneforet €7.56 + ship, ale ship to sam sobie sprawdź, bo mi tak na szybko wychodzi brak opłaty, ale to by było zbyt piękne. inb4: nie polska, ale co za różnica w 21 wieku
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.