Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

To moze sie ktos kompetentny wypowiedziec na temat tych aukcji?

 

1. Czy te produkty z allegro sa w pelni dzialajace? W kazdej z aukcji jest mowa o updateach softu i ze nie jest to podrobka chinska.

2. Jak ma sie sprawa z backupami? Nie pytam skad sciagac tylko czy istnieje fizyczna mozliwosc odpalenia ISO badz pochodnych czy tylko wchodzi w gre instalacja z oryginalnej plyty na hdd?

3. Czy kazda gre da sie zainstalowac na hdd ps3? Of koz oryginal.

4. Jest mozliwosc podlaczenia PC do PS3 z tym urzadzonkiem na usb i przerzucic na hdd konsoli ISO/plikow, ktore beda dzialac jak zrzucona na hdd gra?

5. Mozna zrzucic gre na hdd i wystartowac ja bez plyty w napedzie?

 

Dzieki za info, mam nadzieje, ze nie lamie regulaminu. :rolleyes:

1. wszystko to to są jakieś twory na bazie oryginalnego JB. jak z update to juz zalezne od tego na jakiej bazie zostalo to zrobione i czy program do update to obsłuży.

2. istnieje taka mozliwosc

3. nie, ale z tego co widze juz są fixy i programy do dzielenia plików tylko nie wiem jak z skutecznoscią

4. chyba nie.

5. ktos pisał w tym temacie, ze tak

Odnośnik do komentarza
Ok, so the other day I upgraded my ps3 internal hdd and found that a couple of hi def, 4GB+ movie files weren't restored in the upgrade. I was poking around the video folder via ftp tonight and I find they are still in the file system, just not showing on the XMB. I ftp'd them to the pc and they are intact, and play perfectly.

 

Not only that, further poking around finds another 8gb movie file I lost during a previous restore/backup operation nearly a year ago. At that time I was downsizing my hdd because I got a new pc and didn't need so much media on the ps3. I went down to a 80gb drive in the ps3, and several times I've hit that limit and been told I'm out of room. So it isn't even that these files are there until the ps3 overwrites them; I've been carrying around this 8gb file invisibly for a year when I needed the space. If I didn't have ftp access today I'd have been lugging around another 12gb, with no way of accessing the files from the xmb or deleting them.

 

So, if anyone else has lost files during backup/restores in the past, go take a look in your video folder via ftp and see if your sitting on invisible files too.

 

http://psx-scene.com/forums/showthread.php?t=67755

 

 

Ciekawe czy to bug czy może celowy zabieg (jakiś atrybut hidden na pliku/folderze który tak interpretuje XMB?).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Hmmmm... nie wiem jak jest to z PS3, ale na X360 ( debug ) odpalimy grę na pierwszym kicie ( finalnym nie beta ) z finalnym 18888 ( pierwszy dash ) odpalisz każdą nawet najnowszą produkcje, może tak samo jest z softem debug PS3... Nic tylko czekać na wyciek softu DEBUG 3.42 w postaci EBOOT.BIN ( ponoć na debug 3.42 jest już PSgroove ) tak więc nie ma co się martwić na zapas

Odnośnik do komentarza
Raczej UPDATE.PUP. Po co to rozpakowywać (do releasu)?

 

Np. żeby podmienić plik version i udawać inne wersje FW ;)

 

Ciekawe kiedy będzie można wyłączyć HDCP. Dla wielu ze starszymi monitorami byłoby to zbawieniem.

 

A to nie jest sprawa HardWare'u? Wydaje mi się, że sterownik od wyjścia znajduje się na osobnym scalaczku

Odnośnik do komentarza

SOFTWARE: Każdy producent byle chińskiego odtwarzacza z wyjściem HDMI. By musiał pisać obsługę HDMI samemu, bo np. odtwarzacz pracuje na innym typie procka niż inne modele.

 

HARDWARE: Producent dostaje scalaczek ze sterami i ma z bani. Oczywiście w uproszczeniu

 

Oczywiście to jest mój punkt widzenia i nie musi się zgadzać z rzeczywistością. Jeżeli ktoś wie jak to się odbywa, to niech się wypowie.

Odnośnik do komentarza

chyba zyjesz w innych czasach twierdzac ze ludzie maja slabe lacza, mow za siebie :)

 

tym bardziej teraz jak TPSA minął okres karencji z cenami i ma wolna reke juz i widac skutki, 20MB-69zl. juz nie mowiac o UPC..., teraz standardowy kowalski spokojnie bedzie mial 6mb na laczach tpsa, po za tym piszesz o plytach BD jakby to bylo cos nadzwyczajnego, filmy BD sa od lat i ludzie piraca je bez zadnych ograniczen, juz nie wpsominajac ze gry standardowo zajmuja ok 10GB, wyjatki wiecej, piractwo bedzie na PS3 mniejsze (z uwagi na to ze te wszsytkie JB to nie jest dla laika, laik to wie jak wsadzic plyte i grac, a tu jednak gimnastyki i wiedzy trzeba, laik dalej bedzie siedzial na X360 gdzie piractwo wlasnei sie sprowadza do wlozenia plyty do napedu) ale bedzie, nawet nei ma co mowic ze bedzie, juz jest pelna para, juz chyba wszystko co mozliwe wrzucili w eter...

 

po za tym zadnych łącz i internetu miec nie musi ten co chce to wykorzystać, zakup oryginala, zrobienie backupa i sprzedaz, to tez sposob ktory oczywisty jest ze bedzie wykorzystywany i nawet laik z tym sobie da rade juz...

 

niestety piractwa juz nic nie zatrzyma, to zawsze jest jak "rak złośliwy z przerzutami"....

Sony niech walczy ze sprzedaza JB i klonow bo tylko to moze zrobic, jak skutecznie z tym zawalczy i bedzie bezwzgledne to moze ograniczyc troche piractwo i nic po za tym...swoja droga zabepzieczenie nowych firmware przed hackowaniem to podstawa przy tym, zobaczymy czy 3,42 i 3,50 hakerzy zlamia, jak zlamia to bedzie powtorka z rozrywki jak na PSP...

 

mozna tylko liczyc ze jednak scena nie skupi sie tylko na piractwie i jednak cos wiecej wycisnie ze sprzetu, ostatnio klient jak naprawial PS3 to mowil ze ma SP3 tylko i wylacznie jako odtwarzacz do filmow, porownywal z roznymi stacjonarnymi i twierdzil ze tak jak PS3 skaluje DVD do HD to nie spotkal stacjonarki w kwotach 2tys zeby taki obraz dawaly ladny, to jest potencjal PS3 i w tym kierunku powinna isc scena, czyli zrobic następce XBMC z X1...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

3.42, watpie, kazdy moze sobie napisac, zlamalem 3.42 ale nie pokaże, to tak samo jak z tym co piales o porcie na PSP, juz dzis bedzie, juz za pare godzin i do dzisiaj nic, prace zawieszone, ile razy juz takie rzeczy pisali cudaki w necie to nie zlicze...

sam wyciek hacka 3.42 przeciez nic by i tak nie zmienil, ten co robi update ma 3.50...

lepsze cuda wyciakaja do netu, jak np. ten Twoj link, a "ktos" nie chce pochwalic sie hackiem 3.42, to po co go robil? smiech...

 

linka CI mody pokasuja zapewne, opowiadaj co pod linkiem jest w miare informacyjnie, a nie such link ktory zniknie... lepszym linkiem by bylo to: http://www.snsys.com/ps3/prodg.asp

czyli w oryginale to co wycieklo podobno...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
W ogole lol bedzie nie z tej ziemi z tymi co beda sciagac, ISO ile wazy? God of war 3 tylko - 40,15 GB, Uncharted 2 - 22,32 GB. Wiekszosc siedzi na slabych laczach, kable sie zagotuja, beka bedzie nie z tej ziemi. Pozniej te wszystkie posty na forach, zrozpaczeni piraci nie potrafiacy patchowac obrazow. Nie moge sie juz doczekac. Ale to dobrze, piractwo napedza prostota i na odwrot - przy PS3 bedzie hardkor, a same backupy beda drogie. Niech sony walczy z piractwem bedzie beka, updatey itp. xD Ale homebrew mnie kreci, mam juz i tak gier za przeszlo 2,5 tysiaka wiec zostaje przy oryginalach, w ch,uju mam piraty.

 

Mnie tam nie interesuje ściąganie gier, raz że moje łącze jest cienkie, dwa prąd kosztuje, trzy wolę mieć niegrzebany obraz. Pracuję > jako tako stać mnie na gry. Ale - tak bezpośrednio odnosząc się do tego co piszesz: jak na razie to mało gier wystaje ponad te powiedzmy 15GB, często retail mieści się na DVD9. Do tego zawsze można zripować filmiki (mało kto póki co zatroszczył się o zabezpieczenia przed tym jak na np. PS2 (lba checki, munge'e, szyfrowane tablice itd.)). Z tym patchowaniem to będzie taki sam cyrk jak na Swap Magic.

 

Ale emulator PSP na ps3? Chetnie, chociaz wiem, ze ISO bedzie trzeba sciagnac z netu.

 

Albo kupić z PSS (zakładając, że będzie jakaś metoda na połączenie z PSNem...). Inaczej sytuacja kuriozalna: gra na półce w folii, torrent w tray'u. lol

 

- - -

 

(z uwagi na to ze te wszsytkie JB to nie jest dla laika, laik to wie jak wsadzic plyte i grac, a tu jednak gimnastyki i wiedzy trzeba,

 

Właśnie. Co chwilę poważne zmiany w payload-ach, takie same w OBMach. Do tego dochodzą kwestie budowania sobie sprzętu i wgrywania nań fantów (ludki, które na allegro kupiły wynalazki bez bootloaderów będą płakać; niedługo te 16KB przestanie wystarczać). Także kosmos i niezły biznes dla tych kumających. ;]

 

- - -

 

Wyciekł staroć, w sieci jest kompletne SDK dla 3.41, więc ten ProdG nikomu się specjalnie nie przyda (jest dla starszych wersji). Zaprawieni w bojach niepotrzebują do szczęścia IDE. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

PSGroove 1.1 (lub pochodne) z patchem Matieulh lub Hermes v3.

 

SOFTWARE: Każdy producent byle chińskiego odtwarzacza z wyjściem HDMI. By musiał pisać obsługę HDMI samemu, bo np. odtwarzacz pracuje na innym typie procka niż inne modele.

 

HARDWARE: Producent dostaje scalaczek ze sterami i ma z bani. Oczywiście w uproszczeniu

 

Oczywiście to jest mój punkt widzenia i nie musi się zgadzać z rzeczywistością. Jeżeli ktoś wie jak to się odbywa, to niech się wypowie.

 

Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. A z USB to jak jest? ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...