Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Filmiki na 'Jutubach' to żaden dowód i nie ma się czym ekscytować (podobno Team JB opracował exploit dla 3.50, ciekawe...). Z kolei powyższy filmik rozwalił mnie kompletnie. Zapalniczka! Underground pełną gębą...

 

 

Ale ja nie o tym: na horyzoncie majaczy już downgrader dla 3.50. Darmowy oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Już jest, ale odtwarzanie filmów BD-Video jest po takim zabiegu niemożliwe, więc to raczej kiepski pomysł (chyba, że komuś nie zależy). Jest już podobno payload dla 3.50, Sony z kolei odpowiedziało fw 3.55. Ehhh... Pie*e, kupuję drugą konsolę, nie będę się szczypać z tym... Jedna do homebrew, jedna do gier. Może nadejdą kiedyś lepsze czasy (exploit HV >> CFW?), na razie jednak to zabawa w ciuciubabkę.

Odnośnik do komentarza

Swiat schodzi na psy. Sony chce pilnowac swojego interesu i uchronic sie przed mozliwymi stratami. A tymczasem wychodzi na to,ze to przerozni kombinatorzy i zlodziejaszki sa strona pokrzywdzona. Jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie jeszcze piratom odszkodowania placic za to,ze scigaly ich firmy walczace z piractwem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od czasu nielegalnego wykorzystania kodu Sony i wprowadzenia tzw. Jailbreaka, obserwoawalem poczynania sceny nieco blizej.

Na dzien dzisiejszy nie stworzono NIC godnego uwagi. Granie w gry (starsze) z HD w ogole mnie nie kreci, skoro mam plyty z tymiz grami obok. Duperele typu emulator Snesa (obecny na wszystkim PS2, PSP etc) czy amatorski tetris mam w lepszym wydaniu chocby w PSN.

Trace PSN, trace Blu-Raya na starszych maszynach (czyli rowniez mojej) , trace mozliwosc odpalenia najnowszych gier.

Musze dodatkowo zaplacic za JB lub inny wynalazek, dokupic wiekszy HD (jesli mam czas bawic ze zgrywaniem plyt).

 

Niech mi ktos teraz wytlumaczy sens korzystania z JB (pomijam piratow, czyli zlodziei). Scena tworzy sobie ciagle nowe programy FTP, tudziez nowe wersje emulatorkow.

Nie pomne juz o szumnie zapowiadanym emulatorze PSP, ktory po dzis dzien wywoluje na mej twarzy usmieszek.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No tez sie zgadzam z kolega wyzej, kolesie szumnie krzycza epic fail a przez 3 lata walili glowa w mur :) Cwaniacy.

Tak czy siak wyglada ze w tej chwili zlamali calkowicie PS3, koles ma pelen dostep, zero dodatkowych urzadzen, ktore trzeba podlaczac, dostal sie do PS3 z poziomu lapka.

 

 

Na koncu mowi ze to Sony dalo ciala, oni nic wielkiego nie zrobili.

Odnośnik do komentarza

no narazie dosc brutalnie wgrali swoje rzeczy przy uzyciu zewnetrznego sprzetu

a nad prostym updateem softa ciagle pracuja.

 

Ps te filmy z tej konferencji sa genialne.

Fajnie to wyglada jak pokazuja ze kazde urządzenie hackowali dla linux'a, homebrew i pokoju na swiecie i czego tam jeszcze chcecie.

a piractwo to wyszlo przez przypadek ;D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...