Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

POTWIERDZONE!!

 

bedziemy urzywac Blade of Olympus zamiast Rage of the Titans!

Nie sadzezeby to byl dory krok ze strony gry. Osobiscie swietnie mi sie walczyło BoO w 2 czesci. Bylo czuc ten power nawet jesli bylo to poprzejsciu gry.

Teraz juz nie bedzie mozna swobodnie nim wymachiwac nad czym strasznie ubolewam bo byla to jedna z rzeczy ktora mi sie najbardziej podobala.

Jestem ciekaw jak to rozwiążą: czy bedzie mozna go upgreadowac i utrzymywac RotT przez caly czas za pomoca itemu.

MAM NADZIEJE ZE NIE POJECHALI JESZCZE BARDZIEJ PO BANDZIE I ZOSTAWIĄ NG+.

 

peace.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten gameplay.

 

 

Starcie z Posejdonem wizualnie robi kapitalne wrażenie, ale jakoś wydaje się zbyt łatwym przeciwnikiem, parę klepów i leży, spodziewałem się, że będzie bardziej wymagający. Fajnie wygląda ten strzał z piąchy Gai i lot Kratosa wyciągający Posejdona z tej wodnej "zbroi". Fatality wygląda niesamowicie brutalnie i aż czuć ten ból Posejdona, kiedy Duch Sparty wbija mu kciuki w oczy i jeszcze je dociska. xD

 

Odnośnik do komentarza

POTWIERDZONE!!

 

bedziemy urzywac Blade of Olympus zamiast Rage of the Titans!

Nie sadzezeby to byl dory krok ze strony gry. Osobiscie swietnie mi sie walczyło BoO w 2 czesci. Bylo czuc ten power nawet jesli bylo to poprzejsciu gry.

Teraz juz nie bedzie mozna swobodnie nim wymachiwac nad czym strasznie ubolewam bo byla to jedna z rzeczy ktora mi sie najbardziej podobala.

Jestem ciekaw jak to rozwiążą: czy bedzie mozna go upgreadowac i utrzymywac RotT przez caly czas za pomoca itemu.

MAM NADZIEJE ZE NIE POJECHALI JESZCZE BARDZIEJ PO BANDZIE I ZOSTAWIĄ NG+.

 

peace.

 

I zaje biście, rage of titans to była największa kapa w gowie, cieszy mnie bardzo ze juz tego nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten gameplay.

 

 

Starcie z Posejdonem wizualnie robi kapitalne wrażenie, ale jakoś wydaje się zbyt łatwym przeciwnikiem, parę klepów i leży, spodziewałem się, że będzie bardziej wymagający. Fajnie wygląda ten strzał z piąchy Gai i lot Kratosa wyciągający Posejdona z tej wodnej "zbroi". Fatality wygląda niesamowicie brutalnie i aż czuć ten ból Posejdona, kiedy Duch Sparty wbija mu kciuki w oczy i jeszcze je dociska. xD

 

pamietajmy ze to poczatek gry i pewnie pierwszy boss

 

 

 

edit" a co do filmiku to niemiecki głos mnie dobija i powoduje odruch wymiotny, malo brakowalo a by mi cała gre obrzydziło :/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten gameplay.

 

 

Starcie z Posejdonem wizualnie robi kapitalne wrażenie, ale jakoś wydaje się zbyt łatwym przeciwnikiem, parę klepów i leży, spodziewałem się, że będzie bardziej wymagający. Fajnie wygląda ten strzał z piąchy Gai i lot Kratosa wyciągający Posejdona z tej wodnej "zbroi". Fatality wygląda niesamowicie brutalnie i aż czuć ten ból Posejdona, kiedy Duch Sparty wbija mu kciuki w oczy i jeszcze je dociska. xD

 

pamietajmy ze to poczatek gry i pewnie pierwszy boss

 

 

 

edit" a co do filmiku to niemiecki głos mnie dobija i powoduje odruch wymiotny, malo brakowalo a by mi cała gre obrzydziło :/

Ale za to jaki boss.

 

 

Też miałem takie wrażenie jak Zwyrodnialec. Efektownie ale za szybko za łatwo. Za to fatality wygląda obłędnie, normalnie aż mi się szkoda zrobiło Posejdona (no tak troszkę ;]).

 

 

@QTF

 

A czemu? NG+ to świetna rzecz. Przecież jak nie chcesz to nie musisz z niego korzystać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ej bez przesady wcześniej tez ogromni bossowie jak posąg albo bazyliszek albo hydra byli na poczatku gier i tez nie stanowili wielkiego problemu

 

 

ale co innego wam powiem - filmik jest pocięty, mozliwe ze tej walki było wiecej ale to skrocili zeby nie pokazywac 5 minut nawalania

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten gameplay.

 

 

Starcie z Posejdonem wizualnie robi kapitalne wrażenie, ale jakoś wydaje się zbyt łatwym przeciwnikiem, parę klepów i leży, spodziewałem się, że będzie bardziej wymagający. Fajnie wygląda ten strzał z piąchy Gai i lot Kratosa wyciągający Posejdona z tej wodnej "zbroi". Fatality wygląda niesamowicie brutalnie i aż czuć ten ból Posejdona, kiedy Duch Sparty wbija mu kciuki w oczy i jeszcze je dociska. xD

 

pamietajmy ze to poczatek gry i pewnie pierwszy boss

 

 

 

edit" a co do filmiku to niemiecki głos mnie dobija i powoduje odruch wymiotny, malo brakowalo a by mi cała gre obrzydziło :/

Ale za to jaki boss.

 

 

Też miałem takie wrażenie jak Zwyrodnialec. Efektownie ale za szybko za łatwo. Za to fatality wygląda obłędnie, normalnie aż mi się szkoda zrobiło Posejdona (no tak troszkę ;]).

 

 

@QTF

 

A czemu? NG+ to świetna rzecz. Przecież jak nie chcesz to nie musisz z niego korzystać.

 

to co napisalem wyraza to ze wlasnie chce zagrac w ng+. swoja droga tak jak powiedziales to swietna rzecz i mam nadzieje ja zobaczyc w 3. jakby ktos mial jakies info na ten temat niech pisze!

 

 

Ej ogladajcie filmiki uwazniej!!! przy walce z poseidonem widac ze kratos ma zapelnione zycie i magie na maxa co wskazuje to na new game + i ewnie tez dlatego tak szybko sie z nim uwija. W dodatku ma magie co bylo pokazane ze nie posiada jej od poczatku wiec odpowiedz jest jasna.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

ej bez przesady wcześniej tez ogromni bossowie jak posąg albo bazyliszek albo hydra byli na poczatku gier i tez nie stanowili wielkiego problemu

 

Ale to bóg. :potter: Zresztą bardziej mi tu chodzi o sam koncept tej walki.

 

 

Przecież ten Posejdon praktycznie cały czas jest w bezruchu, a nie widać nawet by jakoś próbował kontrować te ataki, starcie z Hadesem będzie chyba znacznie lepsze, a szkoda bo wizualnie Posejdon robi kaptalne wrażenie. No i mogła jeszcze toczyć się chociaż przez chwilę walka w jego normalnej postaci, a tak po tym jak Kratos wywala go z tej wodnej powłoki, to widać, że on już nie ma siły walczyć, a gdzie chociaż te ataki prądem (jak w filmiku z God Of War 2 kiedy pomógł ubić Atlasa Hadesowi), albo jakieś kumulowanie wody i ciskanie nią. Wychodzi, że to taki lamus na jednego strzała. :ninja:

 

Odnośnik do komentarza

ej bez przesady wcześniej tez ogromni bossowie jak posąg albo bazyliszek albo hydra byli na poczatku gier i tez nie stanowili wielkiego problemu

 

Ale to bóg. :potter: Zresztą bardziej mi tu chodzi o sam koncept tej walki.

 

 

Przecież ten Posejdon praktycznie cały czas jest w bezruchu, a nie widać nawet by jakoś próbował kontrować te ataki, starcie z Hadesem będzie chyba znacznie lepsze, a szkoda bo wizualnie Posejdon robi kaptalne wrażenie. No i mogła jeszcze toczyć się chociaż przez chwilę walka w jego normalnej postaci, a tak po tym jak Kratos wywala go z tej wodnej powłoki, to widać, że on już nie ma siły walczyć, a gdzie chociaż te ataki prądem (jak w filmiku z God Of War 2 kiedy pomógł ubić Atlasa Hadesowi), albo jakieś kumulowanie wody i ciskanie nią. Wychodzi, że to taki lamus na jednego strzała. :ninja:

 

boze widac ze po tym jak im (pipi)nol o sciane jest przeskok i pokazane kolko nad glowa wiec prawdopodobnie walczy z nim w normalnej postaci. nie narzekaj ak nie grales i nie wiadomo jak sie walka potoczy

Odnośnik do komentarza

@QTF

 

Racja, mój błąd. Źle zrozumiałem z tym NG+ o co Ci chodzi ;].

 

Taa mi się zdaje, że jest tak jak Yano pisał. Walka jest skrócona, nie jest pokazana w całości. Na dodatek na easy.

 

 

Obejrzałem ją jeszcze raz. Rzesz kurwa ale robi wrażenie, piski Gai, design Posejdona, fatality masakra.

 

Odnośnik do komentarza

ej bez przesady wcześniej tez ogromni bossowie jak posąg albo bazyliszek albo hydra byli na poczatku gier i tez nie stanowili wielkiego problemu

 

Ale to bóg. :potter: Zresztą bardziej mi tu chodzi o sam koncept tej walki.

 

 

Przecież ten Posejdon praktycznie cały czas jest w bezruchu, a nie widać nawet by jakoś próbował kontrować te ataki, starcie z Hadesem będzie chyba znacznie lepsze, a szkoda bo wizualnie Posejdon robi kaptalne wrażenie. No i mogła jeszcze toczyć się chociaż przez chwilę walka w jego normalnej postaci, a tak po tym jak Kratos wywala go z tej wodnej powłoki, to widać, że on już nie ma siły walczyć, a gdzie chociaż te ataki prądem (jak w filmiku z God Of War 2 kiedy pomógł ubić Atlasa Hadesowi), albo jakieś kumulowanie wody i ciskanie nią. Wychodzi, że to taki lamus na jednego strzała. :ninja:

 

boze widac ze po tym jak im (pipi)nol o sciane jest przeskok i pokazane kolko nad glowa wiec prawdopodobnie walczy z nim w normalnej postaci. nie narzekaj ak nie grales i nie wiadomo jak sie walka potoczy

 

Chciałbym , żebyś miał rację, ale obawiam się, że będzie jak z

Heliosem, tytan Perses zmiażdżył go w dłoni i potem był już tylko gotowy do fatality :)

 

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=JrwowmJzyzc

9 minut gameplay'u. Nie powiem czy wszystko jest tam nowe czy tylko kilka fragmentow bo Ja nie ogladam tego.

Obejrzałem tylko pierwsze 2 min. COŚ NIEBYWAŁEGO! Sprawdźcie przynajmniej te pierwsze 120 sekund!

:ninja:

 

Zwyrodnialec, nie wpadłeś, że to może być np. poziom normal?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

robicie z igły widły, marudzenie ze walka łatwa na filmiku gdzie pokazany jest fragment tylko.. widac kilka przeskoków z jednej sceny do drugiej, to nie jest cała walka

 

 

a co do heliosa to rozwiazań też moze byc masa, demo w koncu bylo wyrwane z kontakstu, nie jest kawalkiem gry własciwej tylko jakims kawalkim od czapy, zapewne bedzie jakas walka z heliosem, moze jakies wyscigi z jego rydwanem jak lot na pegazie w poprzednich czesciach itp

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

uzywam spoilera gdy mowie o czyms co nie jest oczywiste, jesli ktos nie chce miec zadnego kontaktu z grą to chyba nie powinien wcale tutaj zaglądac, wiadomoze rozmowa sie toczy na mniej lub bardziej spoilerowym poziomie

 

akurat ostatni post chyba nie zawiera nic szczegolnego? no chyba że ktoś jest mega wrażliwy, ale w takim razie serio nie powinien tu wchodzic, bo to o czym napisalem bylo tu mowione 10 razy juz

 

 

i nie mowie tego jako chęci pyskówki, tylko serio gdy mowie o spoilerowych konkretach to je chowam, ale jednak chowanie wszystkiego (roznych ogolnikow albo rzeczy wiadomych od pol roku) to przesada

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie obejrzalem ta walke z Posejdonem, i nie zmieniam zdania...GoW3 bedzie GoW3 HD. Zgadza sie rozmach gry jest epicki, ale tylko wtedy kiedy ogladamy "niegrywalne sekwencje". Potem, gdy sterujemy Kratosem, mamy zwyczajna rozwalke HD w rozmiarach XXL. Moze to dla wiekoszosci starczy, ale ja inaczej definiuje gre "next-gen". Mechanika, gameplay, feeling, itd., to stare dobre GoW... I zeby nikt mi nie furkal. Gre, a wlasciwie fragmenty gry, oceniam po tym 9 min filmiku z youtube oraz demku, w ktore mialem okazje grac. Jestem oczywiscie wielkim fanem Kratosa, i serii GoW. Ale nie jestem fanem wreczania Oskarow przed obejrzeniem filmu. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...