Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To by było niezłe. W końcu Kloto mówiła, że Kratos zniszczy wszystko., tłumacze też wspominali, że to będzie koniec nas wszystkich. Zakończenie godne serii.

Pamiętacie fresk z jedynki? Ludzie walczący z Zeusem. Sprawdziło się? Sprawdziło.

Mam tylko nadzieję, że mimo braku Corego zachowają jego scenariusz i jego wizję zakończenia serii, że nie będą na siłę tworzyć furtki do kolejnej części.

Odnośnik do komentarza

Ta wiadomość napewno sie potwierdzi jestem o tym przekonany bo wojna konsol rozstrzygnie sie w 3 roku kiedy własnie eksploduje sprzedaż urzadzeń i sony musi szykować juz kilery na rok 2009. A czas 2 lat to normalny czas pisania gry biorac pod uwage ze niedawno zaczeli nad nia grzebać. Wole mieć dobrze napisany program/gre niż zabugowaną bo tego sie domagaja fani marki sony i fani gry. WOle poczekać :(

Odnośnik do komentarza
A czas 2 lat to normalny czas pisania gry biorac pod uwage ze niedawno zaczeli nad nia grzebać.

Niedawno, czyli pod koniec 2006, jeszcze w trakcie prac nad druga odslona serii :(

 

Z pewnoscia Sony Santa Monica obadało już architekture PS3. Pewnie pod koniec 2008 pokaza nam pierwsze materialy z God of War 3! A premiera trzeciej czesci przygod Kratosa pod koniec 2009 nie dziwi, wszak pisanie gier na next-geny to proces wymagajacy czasu i poswiecen wielu zdolnych artystow.

Odnośnik do komentarza

GoW3 na bank będzie w 2009,tak samo zresztą jak Final XIII itp.Konsola Sony na brak dobrych tytułów w 2008 roku nie będzie narzekać-MGS4,Killzone2,Little Big Planet,Home,Resistance2 i być może GT5 to tylko tytuły ekskluzywne ,do tego dodajcie chociażby GTA4.Sony zostawi kilka dział na 2009 tym bardziej ,że pewnie w 2008 doczekamy się obniżki ceny konsoli i co za tym idzie dużego wzrostu użytkowników

Odnośnik do komentarza
chce tylko przypomniec ze UNCHARTED bylo pisane 4,5 roku gdzie wiekszosc czasu zabral silnik graficzny. skoro GoW ma byc killerem graficznym to tez musi zajac przynajmniej 4 lata, choc nie wykluczone ze bedzie dzialal na usprawnionym silniku od Naughty Dog (zobaczcie crditsy w Uncherted ^_^ )

Uncharted bylo pisane 4,5 roku? Czyli wg ciebie nad ta gra dlubali podczas prac nad Jak 2 na PS2, kiedy to jeszcze nie bylo dev-kitow PS3, tak? lol :(

 

Ja slyszalem najpierw, ze Uncharted powstawal 2 lata, pozniej wyczytalem gdzies, ze jednak 3 lata. Bez przesady, gdybysmy mieli 4,5 roku czekac na kazda porzadna gre to dzis bylo by ich tak malo, ze moglbys je zliczyc na palcach jednej reki.

 

Co do daty premiery God of War 3 - jesli nad gra pracuja juz dobry rok i maja gotowe juz praktycznie cale uniwersum i scenariusz to 2009 rok jako data premiery jest pewniakiem!

Odnośnik do komentarza

I tak wiadomo wszystko rozchodzi się o opracowanie odpowiednio wydajnego sinika graficznego.Co co stworzyło studio santa monica na ps2 przechodzi ludzkie pojęcia ,ale niekoniecznie musi tak samo być na ps3(Konami średnio sobie z tym poradziło-mgs2 i 3 do dziś to jedne z najładniejszych gier na ps2,a już mgs4 sądząc z pokazanych materiałów aż tak nie zachwyca).Choć ja i tak w ich wierze i jestem wręcz pewny ,że ten tytul graficznie zmiecie wszystko.

Zresztą od dłuższego czasu mam przeczucie ,że własnie gow3 i finalxiii będą pierwszymi grami ,które udowodnią ,że na tej generacji można osiągnąć poziom filmików prerenderowanych ,a nie killzone 2

Odnośnik do komentarza
chce tylko przypomniec ze UNCHARTED bylo pisane 4,5 roku gdzie wiekszosc czasu zabral silnik graficzny. skoro GoW ma byc killerem graficznym to tez musi zajac przynajmniej 4 lata, choc nie wykluczone ze bedzie dzialal na usprawnionym silniku od Naughty Dog (zobaczcie crditsy w Uncherted ^_^ )

Uncharted bylo pisane 4,5 roku? Czyli wg ciebie nad ta gra dlubali podczas prac nad Jak 2 na PS2, kiedy to jeszcze nie bylo dev-kitow PS3, tak? lol :(

 

Ja slyszalem najpierw, ze Uncharted powstawal 2 lata, pozniej wyczytalem gdzies, ze jednak 3 lata. Bez przesady, gdybysmy mieli 4,5 roku czekac na kazda porzadna gre to dzis bylo by ich tak malo, ze moglbys je zliczyc na palcach jednej reki.

 

Co do daty premiery God of War 3 - jesli nad gra pracuja juz dobry rok i maja gotowe juz praktycznie cale uniwersum i scenariusz to 2009 rok jako data premiery jest pewniakiem!

 

odsylam do nr. PE gdzie zostal ten tytol zrecenzowany

Odnośnik do komentarza
chce tylko przypomniec ze UNCHARTED bylo pisane 4,5 roku gdzie wiekszosc czasu zabral silnik graficzny. skoro GoW ma byc killerem graficznym to tez musi zajac przynajmniej 4 lata, choc nie wykluczone ze bedzie dzialal na usprawnionym silniku od Naughty Dog (zobaczcie crditsy w Uncherted ^_^ )

Uncharted bylo pisane 4,5 roku? Czyli wg ciebie nad ta gra dlubali podczas prac nad Jak 2 na PS2, kiedy to jeszcze nie bylo dev-kitow PS3, tak? lol :(

 

Ja slyszalem najpierw, ze Uncharted powstawal 2 lata, pozniej wyczytalem gdzies, ze jednak 3 lata. Bez przesady, gdybysmy mieli 4,5 roku czekac na kazda porzadna gre to dzis bylo by ich tak malo, ze moglbys je zliczyc na palcach jednej reki.

 

Co do daty premiery God of War 3 - jesli nad gra pracuja juz dobry rok i maja gotowe juz praktycznie cale uniwersum i scenariusz to 2009 rok jako data premiery jest pewniakiem!

 

odsylam do nr. PE gdzie zostal ten tytol zrecenzowany

Tak, wlasnie trzymam PE nr 124, otwieram na stronie 63 i... "Troszke mozna ubolewac, ze tytul jest odtworczy,ale widac tez te 2,5 roku pracy developerow - w swojej klasie Uncharted jest istnym killerem, oferujacym niezwykla, filmowa przygode." - by Kali

 

I jak? Moze masz inne wydanie? :vincencik:

Odnośnik do komentarza

Po obejzeniu wszystkich bonusikow i wywiadow z tworcami, oraz zwazywszy na sytuacje, w jakiej jest Kratos to juz chyba wiem jak bedzie wygladała mniej wiecej fabula trojk.

 

Kratos zabije wszystko co ponad ludzikie, natomiast ludzie beda sie dalej rozwijac az wkoncu zapomna o tym wszystkim - caly ich poprzedni swiat potraktuja jako mit - tak jak my teraz :D.

 

Na jednym z bonus movies

widac szczątki Kronosa na pustyni i lecace w jego strone smiglowce - wszystko by sie zgadzalo. Kratos unicestwil caly dzisiaj mityczny swiat dlatego ludzie wzieli to wlasnie za mity, a tu dup odkrycie: "Odnalezlismy szczątki jakiegos ogromnego stworzenia, przypominajacego mitycznego Kronosa" . Mogli by zrobic 4 czesc - jakis smialek wchodzi zbadac pozostalosci po Pandora's Temple :lol:

 

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
Po obejzeniu wszystkich bonusikow i wywiadow z tworcami, oraz zwazywszy na sytuacje, w jakiej jest Kratos to juz chyba wiem jak bedzie wygladała mniej wiecej fabula trojk.

 

Kratos zabije wszystko co ponad ludzikie, natomiast ludzie beda sie dalej rozwijac az wkoncu zapomna o tym wszystkim - caly ich poprzedni swiat potraktuja jako mit - tak jak my teraz :D.

 

Na jednym z bonus movies

widac szczątki Kronosa na pustyni i lecace w jego strone smiglowce - wszystko by sie zgadzalo. Kratos unicestwil caly dzisiaj mityczny swiat dlatego ludzie wzieli to wlasnie za mity, a tu dup odkrycie: "Odnalezlismy szczątki jakiegos ogromnego stworzenia, przypominajacego mitycznego Kronosa" . Mogli by zrobic 4 czesc - jakis smialek wchodzi zbadac pozostalosci po Pandora's Temple :lol:

 

a gdzie znajduja sie te bonusiki i wywiadziki??

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko ciekawi najbardziej jak będzie wyglądał początek GoW3. Zakończenie "dwójki" było moim zdaniem kiepskie. W stylu: KONIEC KUPCIE PS3:P. A co bym chciał ujrzeć w GoW3? Bez udziwnień:

 

 

-kopiąca zad grafikę (taką przy której Gears of War wygląda śmiesznie:P)

-GRYWALNOŚĆ na takim samym (albo i wyższym a co!:D) poziomie jak w GoW2

- jeszcze więcej jatki i sieczki

-więcej kombosów i czarów

-pociągnięcia wątków z 1 i 2 części

 

Gdy się ukaże GoW3 mam nadzieje że da czadu. Może wtedy kupię PS3:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...