Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

e tam

 

samo nagranie i głos może i fajny, ale pozostaje 1 mankament - to nie jest ten orginalny najza(pipi)istrzy głos kratosa

 

ja bede gral po angielsku, a potem moze dopale polski tylko do testów i porównania

 

To chyba oczywiste, że mimo wszystko do TC Carsona startu nie ma. Poza tym trudno by było inaczej, jeśli słyszało się ten charakterystyczny głos przez 3 części.

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Dla mnie Kratos to nie jest ktoś pokroju Snake'a czy Fishera gdzie nie chciałbym słyszeć ich w pl. Zaś tutaj nie robi mi to większej różnicy w bani bo generalnie za dużo gadki w tej roli Kratos nie ma.

Edytowane przez IKIR4TOS
Odnośnik do komentarza

Haha nosz kurde ale fajnie to brzmi. a Żebrowski Zeusa ma podkładać tak? Też jestem ciekaw, w końcu Żebro ma ten basiasty głos z żołądka.

 

Wiadomo pierwsze przechodzenie GoW to tylko i wyłącznie w oryginale. Oryginalnego Kracia nikt nie przebije, zaraz po Snaku to dla mnie najlepiej dubbingowana postać a może i przed.

 

Ale za drugim razem chętnie obadam. Przy Heavy Rain i U2 jednak wymiękłem i wróciłem do oryginału ale może GoW w końcu to zmieni.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Kratos to nie jest ktoś pokroju Snake'a

a dla mnie właśnie dokładnie kratos jest jak snejk, obaj maja tak harakterystyczne głosy że nie wyobrazam sobie słyszeć ich z innym lektorem ani tym bardziej z polskim lektorem

 

u kratosa dochodzi jeszcze wybitna wsciekłość, wiec mimo ze mniej gada niż snake to dla mnie jego głos jest równie ważny i jest jednym z wazniejszych elementów gry

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

To może dlatego, że nigdy nie było jakoś specjalnie zajarany God of War. Niedawno dopiero zaliczyłem Collection bo wcześniej nie zdążyłem. Ale za to GoW 3 rozpala mi kopułę do czerwoności. Stąd fajnie jest i cieszę się, że w tej części mam dubbing.

Odnośnik do komentarza

Aha. To było podawane w takim razie kto Zeusa?

 

Jest tylko pełna obsada, ale nie podali kto w jaką postac się wcieli. Wiadomo tylko, że Linda to Kratos, a Żebrowski to Herkules.

 

?Piotr Bąk

?Włodzimierz Bednarski

?Dariusz Błażejewski

?Justyna Bojczuk

?Stanisław Brudny

?Izabela Bukowska

?Andrzej Chudy

?Beata Jankowska

?Elżbieta Jędrzejewska

?Zbigniew Konopka

?Jacek Kopczyński

?Bogusław Linda

?Wojciech Machnicki

?Miłogost Reczek

?Krzysztof Szczerbiński

?Jolanta Wołłejko

?Krzysztof Zakrzewski

?Michał Żebrowski

Odnośnik do komentarza

skoro zagra boberek to czemu nie ma go na tej liscie podanej pare postow wyżej? (w koncu nawet na filmiku był)

 

a co do tego że by był w stanie zagrac wszystkich (i to łacznei z kratosem)

to mały filmik z próbką jego mozliwosci dubbingowych (gdyby ktoś nadal myslal ze to tylko głupkowaty policjant z serialu)

 

moj ulubiony to król julian z madagaskaru, ale reszta głosow też spoko

Odnośnik do komentarza

NEWS

Wiadomo, że to wp, ale oby ta plota nie okazała się prawdą ;/

Oglądałem wszystkie wywiady z GT i nic takiego nie zostało powiedziane.

 

No ale to wp, gdzie w komentarzach pod newsami z gier padają takie stwierdzenia.

Gra jest brutalna powinno się zakazac jej rozpowszechniania w Polsce Katolickiej.Kratos wyglada jak psychopata który znęca się nad ofiarami stosujac sadystyczne metody.

Dziwne by było abym ja utożsamiał śię z psychopatą .

xD

Ten news pojawił się na paru już polskich stronach, więc wątpie by był jakąś plotą. Ale mam nadzieję że to naprawdę nie jest prawdą. Byłoby to nie fair zagrywką ze strony Sony, niczym facka w twarz dla wszystkich którzy by kupili GoW3(tak jakby Sony mówiło: "chcecie wiedzieć jak to się skończy, wyciągajcie dodatkową kase"). Prędzej uwierzę w to że może faktycznie epilog będzie zablokowany/wycięty, a później w darmowym DLC odblokowany/ do ściągnięcia po to aby przynajmniej w minimalnym stopniu powstrzymać rynek sprzedarzy gier używanych/wymiany, przez który jak wiemy Sony nie zarabia.

 

A co do tego komenta, to po części się z nim zgodzę. Jak dla mnie GOW3 jest przesadnie brutalny(nie wiem co przez to twórcy chcą osiągnąć, przekazać) i faktycznie Kratos stosuje sadystyczne metody(nawet na bezbronnych cywiliach - co jest zabronione w ogólnie przyjętych,stosowanych prawach człowieka) - co pokazują jakiekolwiek gameplaye z tej gry(a zwłaszcza ostatni), a jego zemsta w niczym go nie usprawiedliwia, więc można powiedzieć że Kratos to psychopata. Ale pod żadnym pozorem nie uważam że gry należy zakazać. Każda osoba dorosła ma prawo decydować. Ale nie wyobrażam sobie żeby w tą grę grały osoby w wieku 8 czy tam 12 lat, a w naszym kraju sprzedawcy nawet nie patrzą na znaczki pegi i pewnie nie wiedzą co one w ogóle oznaczają, a rodzice nie wiedzą w co grają ich pociechy, ważne że oni mają spokój(i potem słyszę w sklepach MM rozmowy między 8latkami jak to przeszli wszystkie części GTA czy właśnie Gow'a).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

polonizacja nie moze byc perfekcyjna gdy kieruje nimi człowiek który proponuje "wiać" zamiast "uciekac", w grze o podłozu mitologicznym. Pelna profeska , stara miernoto, ktora nawet nie wie co to za gra.

 

Wiac (pipi)a wiaaaaaaaaac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Gra jest brutalna powinno się zakazac jej rozpowszechniania w Polsce Katolickiej.Kratos wyglada jak psychopata który znęca się nad ofiarami stosujac sadystyczne metody.

Dziwne by było abym ja utożsamiał śię z psychopatą ."

 

Ten komentarz z wp wymiata.

 

Ale ujnia z tym epilogiem. Po.srało wszystkich do reszty z tym dlc.

Odnośnik do komentarza

"Gra jest brutalna powinno się zakazac jej rozpowszechniania w Polsce Katolickiej.Kratos wyglada jak psychopata który znęca się nad ofiarami stosujac sadystyczne metody.

Dziwne by było abym ja utożsamiał śię z psychopatą ."

 

A teraz małe sprostowanie. W szkole podstawowej każde dziecko ma obowiązek przeczytania lektury pt.: "Mitologia - Wierzenia i podania Greków i Rzymian" Parandowskiego. Może od razu przejdźmy do konkretów. (cytaty z wikipedii)

 

"[...]kiedy odcięte sierpem genitalia Uranosa (pokonanego przez Kronosa, gdy roztaczał się nad Gają jak niebo nad ziemią) wpadły do morza w pobliżu Cypru, woda otoczyła je białą pianą, z której następnie wyłoniła się przepiękna Afrodyta.[...]"

 

"[...]Zeusowi nie podobał się człowiek. Ciągle jeszcze mając w pamięci ostatnią walkę z gigantami, obawiał się wszystkiego, co pochodzi z ziemi. Władca bogów kazał więc przywiązać Prometeusza do skał Kaukazu. Codziennie o wschodzie Słońca przylatywał tam sęp, lub według innej wersji, orzeł Ethon (potomek potworów Tyfona i Echidny) i wyjadał Prometeuszowi wątrobę, która odrastała przez resztę dnia i w nocy. Męka Prometeusza miała trwać 30 000 lat, jednak skończyła się po około trzydziestu latach, gdy Herakles zabił sępa strzałą z łuku.[...]"

 

Jeśli się nie mylę to było coś tam jeszcze o zjadaniu własnych dzieci i rozłupywaniu łbów.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...