Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10gb na linuxa starczy. nie marudź

Mam swoje powody, a wiem też ile starczy na linuxa. Przyjmuję zatem, że nie ma sposobu na inne partycjonowanie dysku.

Chociaż wpadłem na szatański pomysł żeby włożyć dysk 80gb, zrobić na nim format 70sony + 10linux, potem kopia sektor po sektorze na dysk 160gb, potem jakiś partition menager i rozciągnięcie partycji linxa do końca dysku czyli 90gb. Efekty opisze pewnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym się zapytać, jak wygląda sprawa gwarancji. Kupiłem konsolę w Ultimie, ale w pudełku nie było żadnej karty gwarancyjnej, a jedynie "Gwarancja Sony - Informacja" z czterema polami - model, klient, data i podpis pieczątka sklepu. Niestety ta kartka nie jest wypełniona. Oczywiście posiadam fakturę. Czy wystarczy ona, aby złożyć reklamację w serwisie Sony, jeżeli zajdzie taka potrzeba ?

Odnośnik do komentarza

Pytanie o dodatkowe gniazda USB: podlaczyc musze kamere ps eye, odbiornik do gitary GH, przewod do ladowania pada, od czasu do czasu odbiornik BUZZA i przydalo by sie stale wolne miejsce na pendrive. Posiadam wersje z dwoma portami USB i jest z tym wszystkim problem, nie chce ciagle przelaczac. czy mozna podlaczyc jakiegos "huba", "rozszerzacza protow USB" do ps3? jesli tak, to jakie macie sprawdzone? oczywiscie wszystkie podlaczone do niego rzeczy musza dzialac rownoczesnie, na raz.

pomysl jest taki: podepne go pod jedno gniazdo, do niego wszystkie urzadzenia i walne na podloge za mebel i bede mial jeszcze jedno wolne w konsoli na pendrive.

Edytowane przez Jaszczur
Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem. PS3 mam podłączone do monitora, który nie ma wbudowanych głośników, dlatego korzystam ze słuchawek. Problem polega na tym, że słuchawki nie mają pilota z regulacją głośności i zbyt głośno na(pipi)iają ... I teraz pytanie- czy gdzieś w ustawieniach konsoli jest możliwość wyciszenia w pewnym stopniu dźwięku? czy da się gdzieś ustawić głośność "z góry"? (ustawienia wew. gier pomijam)

Odnośnik do komentarza

Mam maleńki problem:

Ściągnąłem ten najnowszy trailer MW2 z oficjalnej strony w pliku MP4 i po wrzuceniu pliku na Pendrive'a, a następnie próbie skopiowania go na PS3 okazało się, że konsola w ogóle go nie widzi. Wciska także "Display All", ale to samo. Tego trailera nie widzi.

GSpot(ver. 2.70) podaje takie dane filmiku:

http://img193.imageshack.us/img193/9774/aa2v.jpg

 

A to dane poprzedniego trailera MW2:

http://img23.imageshack.us/img23/3290/74458988.jpg

 

Czy to wina pliku??

Odnośnik do komentarza

Poradzi sobie człowiek z jednym problemem i pojawia się kolejny...

Wrzuciłem film na dysk twardy konsoli i chcę sobie go oglądnąć, a tu dźwięku nie ma. I nie jest to jedyny przypadek, na kilku filmach tak mam... O co kurde biega, miał już ktoś taki problem, da się coś z tym zrobić? Kurde normalnie chciałbym sobie ten film obejrzeć wygodnie siedząc na kanapie, a nie wpatrywać się w monitor z odległości jednego metra... :(

Please help me.

 

Ewentualnie są jakieś programy dzięki którym da się skonwertować dźwięk tak aby był odtwarzany na Ps3...

Odnośnik do komentarza

Poradzi sobie człowiek z jednym problemem i pojawia się kolejny...

Wrzuciłem film na dysk twardy konsoli i chcę sobie go oglądnąć, a tu dźwięku nie ma. I nie jest to jedyny przypadek, na kilku filmach tak mam... O co kurde biega, miał już ktoś taki problem, da się coś z tym zrobić? Kurde normalnie chciałbym sobie ten film obejrzeć wygodnie siedząc na kanapie, a nie wpatrywać się w monitor z odległości jednego metra... :(

Please help me.

 

Ewentualnie są jakieś programy dzięki którym da się skonwertować dźwięk tak aby był odtwarzany na Ps3...

 

Ostatnio mam ten sam problem,mam nawet film w dwóch częściach i w jeden dźwięk jest a w drugiej nie :whistling: Na kompie pokazuje ,że kodeki w obydwóch są takie same.

Co do konwertowania to polecam program "SUPER" ,który zrobi wszystko ;)

Odnośnik do komentarza

Muszę się przyznać, że często mam podłączone PS3 do telewizora SD, jednak wczoraj podłączyłem go do Full HD kablem HDMI. Jednak kiedy później ponownie podłączyłem konsolę do CRT SD przez kabel Euro/Scart telewizor nie wyświetla obrazu. Nie wiem, co się dzieje, bo konsola zachowuje się sprawnie... Co się stało? Ktoś wie, jak przywrócić konsolę do poprzedniego stanu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...