Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie

zainstalowalem na laptopie ps3 media server i teraz tak.

wszystko wykrylo sie bezproblemowo.

lecz gdy chce cos odtworzyc to juz pojawiaja sie problemy.

jak puszczam jakis divx ( np top gear ) to leci bez problemowo.

jak puszcze jakis mkv w rozdzielczosci 720p to obraz sie ewidentnie przycina

lacze sie przez wifi w ps3

podejrzewam ze to ze oprocz lapka i ps3 do siedzi jest wlaczony jeszcze jeden pc ktory cos zasyssa w tle bedzie robil problem?

jak polacze ps3 z lapkiem kablem i tu i tu wylacze wifi to bedzie lepiej ?

Odnośnik do komentarza

Ok rozwiazalem problem. Po kablu smiga bez zaciec :)

1080p zapychal mi router

 

mam tez inny problem:

mam film w 2 czesciach.

w 1 czesci nie mam dzwieku a w 2 dzwiek jest ?

 

mam film w mkv ale nie ma on naszych napisow.

da sie puscic np mkv + napisy przez media server?

rozumiem ze napisy maja byc w srt tak ?

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Ok rozwiazalem problem. Po kablu smiga bez zaciec :)

1080p zapychal mi router

 

mam tez inny problem:

mam film w 2 czesciach.

w 1 czesci nie mam dzwieku a w 2 dzwiek jest ?

 

mam film w mkv ale nie ma on naszych napisow.

da sie puscic np mkv + napisy przez media server?

rozumiem ze napisy maja byc w srt tak ?

 

Da sie, muszą być w srt i mieć taką samą nazwe jak plik z filmem.

Odnośnik do komentarza

Hej

 

Mam pytanie, mam demka zainstalowane na PS3, jakieś motywy, uaktualnienia gier, i tata ma swoją PS3 ale nie ma dostępu do neta.

 

CHciałbym mu kilka dem podrzucić aby se mógł pograć - jak tego dokonać? KUpiłem ostatnio PSP i mam karte pamięci memory stick a także mam dysk zewnętrzny USB - w czymś to pomoże??

 

Proszę o pomoc serdecznie....

 

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z kablem to chyba (nie sprawdzałem) jest tak, że można przenieść wszystko, włącznie z grami i save'ami które mają zablokowane kopiowanie, ale pod warunkiem że usuwa się wszystko na konsoli źródłowej. Sony dodało tą opcje dla tych, co chcą zmienić konsole np z grubej na slima i chcą przenieść wszystkie swoje rzeczy, wcześniej nie było opcji.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w Batmana, zdobyłem kilka pucharków, po czym robię synchronizację, wchodzę na mój profil a tych pucharków nie mam uwzględnionych. Normalnie w zakładce Trophy Collection są one uwzględnione, jednak nie na moim profilu. Z taką akcją mam do czynienia pierwszy raz, miał już ktoś podobne przypadki, nie wiem w czym może leżeć przyczyna...

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w Batmana, zdobyłem kilka pucharków, po czym robię synchronizację, wchodzę na mój profil a tych pucharków nie mam uwzględnionych. Normalnie w zakładce Trophy Collection są one uwzględnione, jednak nie na moim profilu. Z taką akcją mam do czynienia pierwszy raz, miał już ktoś podobne przypadki, nie wiem w czym może leżeć przyczyna...

Mam tak samo od paru dni.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w Batmana, zdobyłem kilka pucharków, po czym robię synchronizację, wchodzę na mój profil a tych pucharków nie mam uwzględnionych. Normalnie w zakładce Trophy Collection są one uwzględnione, jednak nie na moim profilu. Z taką akcją mam do czynienia pierwszy raz, miał już ktoś podobne przypadki, nie wiem w czym może leżeć przyczyna...

 

Trzeba troche odczekac,to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Po godzinie-dwóch już się pojawiają.

 

Mam taki problem ale po kolei. Mam kilka programów do ściągania filmików z youtube ( choćby yt downloader hd); ściągam głównie trailery filmowe w hd. Nagrywam potem na płytkę RW i problem w tym, że Ps3 żadnych nie chce odtworzyć. Wyskakuje napis "uszkodzony plik" albo "nieprawidłowe dane do odczytu". Próbowałem już z różnymi formatami: mov, avi 720p, qe, flv, wmv (niektóre wmv czyta ;/). Jedyny format jaki czyta to mp4 ale nie dość, że mp4 mają słaby dźwięk to roździałka ssie. Niewiele ma wspólnego z hd, walą pikselami.

 

To w jakim formacie mam ściągać żeby bez problemu plej odczytywał no i żeby to było w hd. Nie w pseudo hd jak w mp4. Może złych programów używam do ściągania;/.

Odnośnik do komentarza

Po godzinie-dwóch już się pojawiają.

 

Mam taki problem ale po kolei. Mam kilka programów do ściągania filmików z youtube ( choćby yt downloader hd); ściągam głównie trailery filmowe w hd. Nagrywam potem na płytkę RW i problem w tym, że Ps3 żadnych nie chce odtworzyć. Wyskakuje napis "uszkodzony plik" albo "nieprawidłowe dane do odczytu". Próbowałem już z różnymi formatami: mov, avi 720p, qe, flv, wmv (niektóre wmv czyta ;/). Jedyny format jaki czyta to mp4 ale nie dość, że mp4 mają słaby dźwięk to roździałka ssie. Niewiele ma wspólnego z hd, walą pikselami.

 

To w jakim formacie mam ściągać żeby bez problemu plej odczytywał no i żeby to było w hd. Nie w pseudo hd jak w mp4. Może złych programów używam do ściągania;/.

najlatwiej z PC przez media serwer. Nie tracisz czasu na wypalanie RW

wtedy Mkv lyka bez problemu,

ps tylko odrazu mowie ze polacz ps3 z piecem kablem.

bo wifi moze nie dac rady z przesylem sygnalu 720p i 1080p

Odnośnik do komentarza

@szpic

 

I co to jedyny sposób? Żeby hulały mi filmiki w hd. Nie za bardzo mi się uśmiecha podłączać do kompa po za tym nagranie płyty czy wrzucenie na pendrive to minuta.

 

To może inaczej to PS3 czyta tylko pliki Mkv w hd? Nie licząc divixów. No ale to też dziwne bo np. jak ściągam pliki wmv 720p np. z Gametrailers to działają bez problemu. Tylko te z jułtuba nie chcę odpalać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...