Skocz do zawartości

MotorStorm


FLooK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Próbowałem do Ciebie dołączyć ale wyskoczyłeś zanim zdążyłem.

Dawno nie grałem w MS ale chętnie znowu popykam. Tak jak kiedyś bez problemu na podium stawałem tak teraz czasami cięzko jest w pierwszej 5 dojechać, albo manual mi padł na pysk albo kolesie się wyrobili (pewnie jedno i drugie hehe). Jak patrze na niektórych statystyki to mi samoocena spada hehe

Odnośnik do komentarza
Jak patrze na niektórych statystyki to mi samoocena spada hehe

Witaj w klubie. ;)

 

 

Ja chętnie pogram w MS'a. Dawno nie wrzucałem go do czytnika, może jakaś partyjka w piątek, czy "cóś"? :D

 

dziś i jutro wieczorem bede grał, jak dasz znać to wrzucę do czytnika MSa. A co do piatku to zobaczymy, o ile mi dziołcha wieczoru nie ukradnie to pogramy hehe

Odnośnik do komentarza

To narazie mamy kilku chętnych:

 

-Baranek (BloB_PL)

-LiSoQuan (LiSoQuan)

-Łebi (OIP_pl)

-Tomci23 (tomci22_pl)

-Yeti (pokrytysniegiem)

-XM16E1 (XM16E1__PL)

-Ziolo69 (ziolo69PL)

-Fargate (fargate_pl)

 

 

Podejrzewam, że czwartek i piątek, nie będą do końca pasowały każdemu z nas, tak więc proponuję, jako wstępną datę 4.05.2008r. czyli tą niedzielę, około godziny 17.00.

 

Piszcie jak się na to zapatrujecie.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza
ziolo moje ID to pokrytysniegiem

YETI PL to na lajwie ;)

Cicho, YETI, czy pokrytysniegiem, co za różnica. :P (dopiero jak zajrzałem na PSN skojarzyłem, że się machnąłem)

Poprawiłem

 

Jak narazie frekwencja dobra. Niezłe tempo, tylko ciekawe ilu z was stawi się w określonym terminie. ;) Oby jak najwięcej.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Ok, termin wstępnie przesunięty na niedzielę. Myślę, że godzinka wcześniej nie powinna być ogromnym problemem. Piszcie co myślicie na ten temat.

 

[EDIT] Kopiuję tu wcześniejszego posta żebyście nie musieli się zamęczać jego szukaniem ;)

 

To narazie mamy kilku chętnych:

 

-Baranek (BloB_PL)

-LiSoQuan (LiSoQuan)

-Łebi (OIP_pl)

-Tomci23 (tomci22_pl)

-Yeti (pokrytysniegiem)

-XM16E1 (XM16E1__PL)

-Ziolo69 (ziolo69PL) HOST

-Fargate (fargate_pl)

-rkBrain (rkBrain)

-JackFrost (RaphaeI)

 

Podejrzewam, że czwartek i piątek, nie będą do końca pasowały każdemu z nas, tak więc proponuję, jako wstępną datę 4.05.2008r. czyli tą niedzielę, około godziny 17.00.

 

Piszcie jak się na to zapatrujecie.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...