Skocz do zawartości

MotorStorm


FLooK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

UPDATE (kolejny w sobotę)

 

 

[EDIT] Ponownie kopiuję wcześniejszego posta żebyście nie musieli się zamęczać jego szukaniem ;)

 

To narazie mamy kilku(nastu) chętnych:

 

-Baranek (BloB_PL)

-Fargate (fargate_pl)

-JackFrost (RaphaeI)

-LiSoQuan (LiSoQuan)

-Łebi (OIP_pl)

-mczaper (BuZZarDPL)

-rkBrain (rkBrain)

-Tomci23 (tomci22_pl)

-Yeti (pokrytysniegiem)

-XM16E1 (XM16E1__PL)

-Ziolo69 (ziolo69PL) HOST

 

 

Podejrzewam, że czwartek i piątek, nie będą do końca pasowały każdemu z nas, tak więc proponuję, jako wstępną datę 4.05.2008r. czyli tą niedzielę, około godziny 17.00.

 

Piszcie jak się na to zapatrujecie.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Wszystkie osoby zainteresowane wspólnym graniem i nieposiadające mnie (ziolo69PL) na liście przyjaciół PSN, niech wyślą mi Request'a, żeby uniknąć zbędnego zamieszania.

 

Pokój otwieram 5 (słownie: pięć) minut przed wyznaczonym czasem. Pokój będzie dostępny jedynie dla znajomych. Chcę uniknąć sytuacji, gdy ktoś nieproszony wpakuje się do gry i zajmie jedno wolne miejsce. Jeśli w czasie tych pięciu minut któryś z Was wejdzie do pokoju i licznik odmierzający czas do rozpoczęcia startu ruszy, traktujemy ten wyścig jako treningowy.

 

Nie będziemy liczyć punktacji. Traktujemy to jako czystą (taaa...) zabawę bez zbędnych 'ficzerów'.

 

MILE WIDZIANE HEADSET'y.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

U mnie występuje czasem taki problem, że gdy w grze jest maksymalna ilość graczy powrót do pokoju po wyścigu trwa od cholery czasu. Zazwyczaj tracę również wtedy połączenie. Z netem mam wszystko w porządku bo Warhawk śmiga jak należy. Trudno najwyżej będę brał udział w co drugim wyścigu. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Także postaram się zjawić, dawno nie grałem. Jestem za wł/wył mirror mode przy kolejnych wyścigach, żeby trochę zamieszać. Imo mirror jest świetny, mimo że znam trasy na pamięć to czasem nie wiem jak jechać albo widzę, że trasa skręca w lewo, a z przyzwyczajenia ciągnie mnie w prawo :D

Zgadzam się, jeden wyścig z wyłączonym mirror mode, później dac kolejny raz tą samą trasę w włączonym trybem.

 

Odnośnik do komentarza

OSTATNI UPDATE PRZED NIEDZIELĄ

 

To narazie mamy kilku(nastu) chętnych:

 

-Adiss (AdissPL)

-Baranek (BloB_PL)

-Fargate (fargate_pl)

-JackFrost (RaphaeI)

-LiSoQuan (LiSoQuan)

-Łebi (OIP_pl)

-mczaper (BuZZarDPL)

-rkBrain (rkBrain)

-Tomci23 (tomci22_pl)

-Yeti (pokrytysniegiem)

-XM16E1 (XM16E1__PL)

-Ziolo69 (ziolo69PL) HOST

 

 

Ścigamy się dnia 4.05.2008r. czyli w tą niedzielę, około godziny 17.00.

 

Powtarzam, wszyscy zainteresowani MUSZĄ wysłać mi Requesta. Każdy z nich będzie przyjęty. Stawiacie się około godziny 17.00, daję 5 min studenckiego dla spóźnialskich, co daje 10 min na wejście do pokoju (otwarcie o 16.55). Oczywiście wszyscy będą przyjmowani, ale wolałbym abyście unikali spóźnień. :P

 

Pozdrawiam oraz życzę wam i sobie miłej zabawy.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Sory, ale lista jest już zamknięta. Chyba, że zwolni się jakieś miejsce to można wbijać.

Próbujcie, może komuś się uda. :P Niestety, kto pierwszy ten lepszy. Radzę pojawiać się przed czasem, bo może być problem. Chętnych więcej niż miejsc, no no...

 

Gramy na serwerze EU--> English<blabla>

;)

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Proszę pamiętać o jakiś urozmaiceniach, tzn. wyścig tyko jednym rodzajem pojazdów itp. obowiązkowo coś tylko na motory/atv żeby można było się trochę łokciami porozpychać :lol: i jeśli to dla zabawy to ketchup chyba włączony, mimo, że czołówka ma przerąbane to łatwiej jest wrócić do reszty graczy, jak zostanie się w tyle.

Odnośnik do komentarza

Też dziękuje za grę, jak zwykle świetnie się jeździło i spychało :lol: parę naprawdę fajnych wyścigów wyszło, szczególnie RockHopper i RainGod gdzie były dwa finisze o ułamki sekund ^_^ sprzedawanie łokci na motorach rządzi :D

 

Szkoda, że tylko 8 z 12 osób się pojawiło a potem już zostało 6... i niestety HS mi nie działał, chociaż nie wiem czy to z mojej strony coś było nie tak bo praktycznie nikogo nie słyszałem przez całą grę.

Odnośnik do komentarza

Witam z tego co się orientuje to TUTAJ jest liga ms`a im więcej chcętnych tym lepiej. A czemu lista zamknięta przecież można utworzyć 2 grupę ścigającą się równolegle lub też w innym terminie byle by chętni byli :P i wtedy rządzicie na serwerach motorstorma :D psxextreme1# i psxextreme2# a ludzie se myślą co to jest za serwer ? ile tam ludzi gra?! ja też chcę!! hehehehe pozdro!! też mogę pojeździć i nawet hostować jedną z grup jeśli nie wypali ta liga o której wspomniałem .. bo moja liga padła po kilku sezonach (miesiącach) ze względu na brak chcętnych. Widać że chłopaki są zaangażowani i postanowiłem zapisać się ;) pozdro

Odnośnik do komentarza

Kuźwa a tak chciałem się pościgać. Jak na złość wypadło mi holowanie kumpla wozu z nad morza co przy korkach na drogach zajęło mi cały dzień. Naprawdę żałuję że nie mogłem sie z Wami zmierzyć, w tygodniu czasu raczej nie znajde ale w przyszły weekend nie odpuszczę, zwłaszcza że po takiej przerwie w MSa gra się znowu fajnie (mirror mode naprawdę odświerza rozgrywkę).

Odnośnik do komentarza

Uff... odpisuje Wam dopiero teraz bo z Wilna wróciłem. :P

 

Zabawa była przednia, rywalizacja czasami aż zbyt konkretna (vide spychanie ze skarpy i rozpychane się łokciami, c'nie JackFrost). Ogólnie zabawa była wspaniała, co nie zmienia faktu, że era MS'a już niejako się skończyła.

 

Również dziękuję za grę i mam nadzieję, że pasowałem Wam jako host. :)

 

 

PS: A co do tych headsetów to też nie rozumiem co się stało. Wraz ze mną miały je trzy osoby, a po chwili już nikogo nie było słychać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...