Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyła. Ale ja nie powiem jakie są różnice bo nie czytałem. Wiem tylko że jakoś w połowie, tam gdzie serial wyprzedził mangę sprawy zaczynają się powoli rozbiegać. I podobno nie prowadzą do takiego z(pipi)... zakończenia. IMO warto czekać, pod warunkiem oczywiście że plota o wiernym remakeu papierowej wersji się potwierdzi.

Manga FMA jeszcze się nie skończyła, można co najwyżej powiedzieć, że zbliża się do końca :P Swoją drogą ciekawe jak planują to rozwiązać w anime? Pewnie wypuszczą odcinki do pewnego momentu ( tak jak było z DGM), a później poczekają aż autorka dokończy mangę. Już nie mogę się doczekać pierwszego odcinka, wiadomo kiedy premiera?

Odnośnik do komentarza

nie tylko w jakości hd, ale także wywalili całą masę fillerów(całkowicie nie potrzebnych scen) dzięki czemu seria dbz bedzie liczyła tylko 100 odcinków, jak dla mnie, to bardzo dobrze, nie wiem ile "normalnych odcinków mieści się w 1 odcinku tej nowej wersji, gdyz nie oglądałem dbz od początku, odcinek kończy się na

przylocie raditza na wyspę żółwia

.

 

A co do pytania o napisy, nie mam pojęcia, wczoraj wieczorem szukałem jakichkolwiek napisów w formacie txt ale nic nie było.

Odnośnik do komentarza
nie tylko w jakości hd, ale także wywalili całą masę fillerów(całkowicie nie potrzebnych scen) dzięki czemu seria dbz bedzie liczyła tylko 100 odcinków, jak dla mnie, to bardzo dobrze, nie wiem ile "normalnych odcinków mieści się w 1 odcinku tej nowej wersji, gdyz nie oglądałem dbz od początku, odcinek kończy się na

przylocie raditza na wyspę żółwia

.

 

A co do pytania o napisy, nie mam pojęcia, wczoraj wieczorem szukałem jakichkolwiek napisów w formacie txt ale nic nie było.

 

Sppiido Subs (nieznam)

SafetyDance (nieznam)

 

obejrzałem Sppiido i stwierdzam ze jednak poczekam aż ktoś konkretniejszy sie zabierze za tego DB. Pozatym strasznie nierównie to wygląda. OP zarąbisty widać ze nowiuteńka kreska .. człowiek sie napala.... i.... powrót do 1989...... ED znów na nowo narysowany. Gdyby tak całość była na nowo narysowana bo bym piał z zachwytu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Na TokjoToszo leży już 1sza część Guren Lagann Movie z napisami.

Sęk w tym, że zajmuje 2 giga ;f

BSS wydało wersję, która waży 2GB ponieważ film trwa dwie godziny i w przeciwieństwie do innych filmów nie ma tam zbyt dużo statycznych scen tylko dynamiczne "kosmosy" podczas walk.

 

Obejrzałem wczoraj Rawa, jakieś 30% to całkiem nowe sceny (chociaż początek można było zobaczyć w ósmym Parallel Works).

Sam serial był kosmicznie zwariowany, film podkręca jeszcze tempo, scena rozwałki połączonego mecha generałów jest miażdżąca. Mam nadzieję, że szybko wydadzą Blu-raya z tym to obejrzę raz jeszcze.

Teraz tylko czekać na film drugi, który zacznie się od walki z Lordem Genomem i skończy tak epicko, że chyba zemdleję. ;)

 

Widziałem też dwa odcinki Guin Saga, całkiem fajne fantasy w starym stylu.

Odnośnik do komentarza
Czemu nie wymyślą jakieś anime z pomysłem jak Death Note?

Że niby typ ma coś, dzięki czemu może zabić bez wysiłku kogoś innego? Obejrzyj Eden of the East.

Anime jest o wiele lepsze od Death Note moim zdaniem, względny realizm (przynajmniej nie ma jakiś shinigami i mocy paranormalnych), oraz brak pseudo mędrkowania dwóch "geniuszy"...

Dosyć ciekawa seria z rewelacyjną oprawą wizualną.

Odnośnik do komentarza

Eden of the East też zawiera element komedii romantycznej, a nie nazwał bym tej serii odtwórczą.

Posiada zdecydowanie najciekawsza fabułę z obecnie emitowanych serii.

 

Kilku uczestników bierze udział w dziwacznej grze, mają specjalny telefon komórkowy i dużo kasy na koncie. Dzwoniąc do pewnej osoby mogą dostać wszystko czego zechcą po chwili (kasa za te zachcianki jest wtedy odliczana), mogą bezkarnie zabijać ludzi, robić dosłownie wszystko co zechcą. Historia kręci się wokół jednego z posiadaczy takiego telefonu oraz pewnej turystki z Japonii, którą zapoznał biegając na golasa po Waszyngtonie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.