Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi nowymi seriami anime pokazują się co trzy miesiące czy co pół roku ?

Bo tutaj http://chartfag.files.wordpress.com/2009/09/fall-2009-v2-export1.jpg jest rozkład na jesień teraz pokazali na zime .czyli to będzie tak że to co teraz idzie skończy się do zimowej ramówki czy to będzie szło dalej równolegle?

Odnośnik do komentarza

Tradycyjnie, większość z tego to pewnie będzie durna papka dla niewyżytych małolatów. Być może skuszę się na Dance in the Vampire Bund i Qwaser of Stigmata (fajne majom obraski), a na bank obejrzę finał Nodame Cantabile.

 

 

bad religion - z tego co wiem nowe serie ukazują się co sezon, a te które już trwają od jesieni będą szły równolegle z tymi zimowymi.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wyszły już te pełnometrażowe filmy Eden Of The East? Pierwszy miał być 28 listopada, ale nie widzę...

 

edit: a, dobra - trochę sobie poczekam, bo to dopiero w kinie leciało, a nie w tv jak normalne serię, więc nie ma co liczyć na dobrą wersje. To samo z Rebuild of Evengelion...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się Durarara jest najlepszą pozycją w tym sezonie.

 

Oprócz tego dla jaj można obejrzeć Baka to Test to Shoukanjuu, jest tak głupie, że aż śmieszne. No i dla fanservice'u Omamori Himari i Ladies vs Butlers. Dance In The Vampire Bund jak narazie zawodzi i raczej niczym mnie już nie zaskoczy. Również Ookami Kakushi wydaje się być interesujące.

 

Jak dla mnie z tego co przedstawiłem zostanie wszystko oprócz wampirów, których raczej już nie będę oglądać, no i wylatuje też Seikon no Qwaser, który mnie totalnie zawiódł po dwóch epizodach.

Odnośnik do komentarza

Wszystko będzie lepsze od od produkcji pokroju Chuu bra czy Hanamaru :F

 

Ale brakuje mi jakiegoś nowego anime w klimatach wojny kurna ;[

Sądząc po tych skrinach, to nic takiego się nie zapowiada

 

Za dwa dni Lagann-hen w Japonii. Ciekawe ile na napisy poczekamy

Edytowane przez Zaton.
Odnośnik do komentarza

Coś ciekawego w nowym sezonie? Bo na papierze wszystko wygląda żałośnie.

 

Durarara, Sora No Woto oraz Nodame Cantabile Finale (chociaz w tym przypadku trzeba najpierw obejrzec Nodame Cantabile 1, potem Paris Chapter), do tego caly czas wychodza nowe odcinki do To Aru Kagaku no Railgun.

 

Chu-bra oraz Qwaser of Stigmata to 100% fanserwis. Nie da sie tego kompletnie ogladac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...