Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: Philanthropy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na YT już jest.

 

Jestem właśnie po seansie... Ale części pierwszej.

Nie wiem, czy to co jest w pliku 2.3gb to całość, czy to co przed chwilą widziałem to całość. Trochę jestem skołowany, bo akcje urwana od tak sobie i nigdzie nie widać dalszego ciągu.

Mam szczerą nadzieje, że jednak jest następna część gotowa i nie trzeba będzie czekać kolejne 3 lata. O_o

 

O samym filmie, jest on świetnie przygotowany. Z MGSowimy momentami, ni mniej, ni więcej niż bym się spodziewał po fanowskiej adaptacji. Scenariusz przyzwoity, efekty również. Trzeba obejrzeć i samemu się przekonać.

Odnośnik do komentarza

Więcej! Więcej!!!

supcio

prawdziwa gratka dla fanów

Film przygotowany z zaskakującym rozmachem jak na dzieło "grupki świrów". Powiem tak - nasze rodzime filmy akcji mogą sie schować i cicho płakać.

 

wady - krótkie to, choć treściwe ...i tak - jest to pierwsza część. Niewiadomo jak narazie co z kontynuacją... No i jest parę zgrzytów, ale wybaczam, bo i tak zrobili kawał świetnej roboty ;)

 

 

 

PS

a to co się dzieje po napisach to małe mistrzostwo świata :D:D

Odnośnik do komentarza

Zastanawalem sie ogladajac czy caly ten film mial byc powazny czy smieszny bo jesli jednoczesnie i taki i taki to tak srednio to wyszlo. Zarty srednio udane. Lepsze byly te po napisach koncowych. Niby troche z jajem, ale jednak wolalbym calosc stricte powazna, bez zadnego grania w nintendo i tym podobnych bo to tak samo zabawne jak glupi boss na wrotkach z mgs. Technicznie ok chociaz widac i to mocno, ze tlo jest zrobione komputerowo a prawdziwe postacie naniesione, zwlaszcza razi to po galach w samolocie no i snake czasami zachowuje sie nie jak zaolnierz tylko pierwszy lepszy wloczega. Byla opieka jakiegos tam goscia od spraw militarnych wiec mogli dopracowac poruszanie i zachowanie sie zolnierza.

Odnośnik do komentarza

Mnie się humor podobał. Typowo MGSowy, w starym stylu, bez Akiby i (pipi)zki. A to jak ten humor się prezentuje w realnym świecie, to tylko przykład na to, jak bardzo MGS jest absurdalny jeśli patrzeć na niego realistycznie.

Ogromna szkoda, że film jest tak urwany. Nie liczę specjalne na kontynuację, przynajmniej nie w najbliższym czasie.

 

Film postawię na równi z Half-Lifem Episode 1. Choć ten jest lepszy, to jednak zdecydowanie krótszy, więc to poniekąd równoważy te produkcje. Chociaż jeśli wyjdzie Episode 2, to Philanthropy spadnie pewnie o poziom niżej.

 

Jednak nie ma co, twórcą należą się gratulacje za rozmach na wszystkich płaszczyznach. Potknięcia są, ale żaden element nie kuleje. Oby zebrali jakąś kasę za to albo znaleźli hojnego sponsora na Part 2.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Sciagnalem, zobaczylem, ocenilem :rolleyes: Jak na amatorska robote, to pelen szacun. Naprawde kawalek swietnego materialu. Co mi sie nie podobalo - o ile mimika, gestykulacja Snake'a w grze jest ok, tak w wersji fabularnej uwazam ze wyglada bardzo zalosnie i nienaturalnie ( bylo kilka takich motywow w czasie filmu). Sama postac Snake'a nie podobala mi sie ,ale to z wiadomych wzgledow - po prostu ciezko dobrac jakakolwiek postac ktora by odgrywala jego role. Zastanawialem sie nad jakims znanym aktorem, ale zadnego nie wymyslilem...No i ta panna ktora przewija sie obok naszego herosa - nie jest taka super laska jak to ja w filmie oceniaja, ale o gustach sie nie rozmawia :D ( tylka tez nie ma fajnego). Podsumowujac - jak na amatorska produkcje i z wlasnych srodkow - to swietna robota. Chlopaki moze jak znajda sponsora, to wtedy bedzie juz sam miodzik...

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...