Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: Philanthropy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To raczej coś w rodzaju prototypu gekko z MGS 4, takie odnoszę wrażenie. Już po części jest organiczne, a że prymitywne - wiadomo początki. Snake przecież tam też jest młody. Temat na film ciekawy - w końcu wiadomo, że choć Metal Gear'ów już nie ma raczej po MGS 2, to mimo wszystko Philantrophy miałoby co do roboty :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

co tu mówić: efekty mają lepsze niż 75% niskobudżetowych filmów z usa i 99% polskich. Prace nad tymi animacjami musiały trwać i kosztować, bo z tego co wiem, to nie powstają na byle pecetach. Zwróccie też uwagę na detale podczas strzelanin: błyski, iskry, gruzy. Momentami nawet łuski widać(2:38)! To normalka w komercyjnych filmach, ale tu? fiu fiu.

 

Co to się porobiło żeby banda fanów robiła produkcje na takim poziomie technicznym :D Jak nie zwalą dokumentnie scenariusza to to będzie COŚ.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi sie to ze brak tam wogóle klimatu MGSa. Gdybym nie zobaczył jakiegoś gościa biegajacego w bandanie i robotów "Metal Gear" to bym nie pomyślał ze to film bazujacy na serii MGS. Cenie sobie przywiazanie do efektów ludzi odpowiedzialnych za ta fanowska produkcje, ale problemem jest to ze MGS to bardzo specyficzna gra... i wiem ze film czy fanowska produkcja nigdy nie odwzorowuje idealnie gry. Ot dobry projekt nawet popieram takie idee, nawet myśle ze bedzie to lepsze od rzekomego filmu który ma zostać stworzony, ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Eh czego ty oczekujesz od ekipy filmowców-amatorów-fanów :P (chociaż efektami już dawno prześcigneli najśmielsze oczekiwania), czuć na kilometr po tych trailerach że to fanowskie dzieło na nie mistrza H. Kojimy ale who cares ?, zobaczyć nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Main Theme z MGS:P przeszedł moje oczekiwania. Kawałek tego kalibru powinien znaleźć się w creditsach do MGS4, zamiast przeciętnego według mnie(żeby nie powiedzieć wręcz słabego) "Here's to You". Dobrze, że czekanie już powoli dobiega końca, wierzę że ta "amatorska" produkcja zamiecie i chłopaki pokażą gościom z Hollywood jak powinna wyglądać filmowa adaptacja gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...