Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pewien problem. Zrzuciliśmy się z kolegami na BZB już jakiś czas temu no i 5 nas ( w tym ja) grę już ściągnęło. PO pewnym czasie zrypało mi się PS3 i w międzyczasie zrzucaliśmy się na Fp i BF 1943. PO otrzymaniu konsoli spróbowałem ściągnąć BZB, FP i BF 1943 i z wszystkich 3 gier udało mi się pobrać tylko BF 1943, pomimo tego że mój slot na FP nie został wykorzystany. I tu jest moje pytanie- Czemu nie mogę ściągnąć FP pomimo tego że mój slot się nie zmarnował ?

 

Odnośnik do komentarza
Witam mam pytanie- czy jak ściągnę dlc do jakiejkolwiek gry kupionej w Polsce, w szwedzkim PS Store, będzie działać? Musi być ten sam kraj czy różnica jest tylko między PAL, NTSC i JAP?

 

Powinno dzialac. Zwykle roznica jest tak jak piszesz PAL/NTSC, sa jednak jeszcze wersje gier (takie numerki na grzbiecie) i wtedy moze byc roznica - np. FIFA ma chyba dwie badz trzy wersje na Europe bo DLC rozrozniali.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z kartą na polskim PSS. Jest to zwykła karta bankomatowa z mBanku (izzyKonto - nie eKonto).

Według mBanku izzyKartą też można płacić przez internet, wystarczy aktywować taką usługę na mLinii. Karta jest świeżo aktywowana, więc tu problemu być nie powinno.

Dalej - w 'Card Type' w PSS wybieram 'Visa'

'Cardholder's Name' - moje nazwisko (polskie litery w nazwisku mogą być problemem? Czy zamiast Ł wystarczy wpisać L ?)

'Card Number" - wiadomo, nr karty bez spacji

'Expires On' - miesiąc i rok podane na karcie

'Card Security Code' - 3 ostatnie cyfry z odwrotu karty.

 

I narazie wszystko jest wporzo - klikając Continue przechodze do następnego okna:

 

'Street Address 1' - Kubicy xx/xx

'Street Address 2' - pusto

'Street Address 3' - pusto

'City' - Tychy

'State/Province' - pusto

'Postal Code' - 43-100

'Country/Region' Poland

 

 

i teraz klikając Continue wyskakuje błąd - 'The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.'

 

Może mi ktoś pomóc ?

 

Odnośnik do komentarza

Teraz coś pozmieniałem z tym adresem i wyskakuje inny błąd - 'The credit card information cannot be updated. Check your Playstation Network account information and then contact technical support for assistance'.

 

Any idea?

 

@Grigori

Mam i mieszkam :P ale to Walenty Kubica, a nie Robert ;)

Edytowane przez mikro
Odnośnik do komentarza

Mam problem z kartą na polskim PSS. Jest to zwykła karta bankomatowa z mBanku (izzyKonto - nie eKonto).

Według mBanku izzyKartą też można płacić przez internet, wystarczy aktywować taką usługę na mLinii. Karta jest świeżo aktywowana, więc tu problemu być nie powinno.

Zadzwoń na mLinię i zapytaj się o limity ilościowe (kwotowe sam możesz zmienić przez www - ilościowe tylko dzwoniąc) - miałem parę lat temu problem a wystarczyło zmienić limity.

Być może limity są ok. a chodzi o polskie znaki - spróbuj dodać kartę przez https://store.playstation.com/login.gvm

Pamiętaj że po 3 nieudanych próbach blokują dodawanie karty do konta na 24h

Czasem także jak nie masz środków na koncie to nie możesz dodać karty (ja z eKontem nie mam z tym problemu)

To są tylko prawdopodobne powody które w tej chwili przychodzą mi do głowy - powodzenia ;)

 

[quote name='mikro' date='31 August 2009 - 06:19 PM' timesta

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

moglby mi ktos polecic jakas karte, zeby moc kupowac w PSN? zastanawiam sie nad mbank, skok i lucas. tylko, zeby nie bylo zadnych kosztow :)

bede bardzo wdzieczny za pomoc

 

Ja jak wyżej pisałem mam karte w mBanku. Zwykła izzyKarta, za którą się nic nie płaci. Na początku miałem problemy ale to przez to, że wpisywałem dane adresowe inne niż na umowie:).

Jedyne co musisz zrobić to zadzwonic na mLinie i aktywować płatności internetowe. No i za prowadzenie konta też nie płacisz nic (jest ubezpieczenie za 1,70zł na miesiąc, ale nie trzeba go płacić).

Z innymi kartami nie miałem doczynienia więc nie wiem :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...