Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Moja matka pracuje w banku i powiedziała, że teraz pod koniec roku są jakieś problemy. Będę próbować w tym tygodniu. Oby przeszło.

 

Od wczoraj jam komunikta

 

"Your credit card information could not be updated.

 

Please try again in a few minutes."

 

To zabawne, żeby użytkownik musiał się trudzić, aby dodać karte kredytową do konta. Mniej więcej po jakim czasie będzie można dodać kartę? W sumie pierwszy raz na mojej karcie pojawił się ten tekst wczoraj wieczorem. Miałem go w niedziele jak próbwałem na karcie matki z BPH także VISA dodać. Powiem szczerze, że irytuje mnie ta sytuacja.

 

Właśnie dzwoniłem do supportu i dowiedziałem się, że nie pomagają w problemach z PS Store... to gdzie mam zadzwonić jak mi karta nie przechodzi w PS Store a nigdzie z nią nie ma problemu. No co za głupota.

Odnośnik do komentarza
Widze, ze temat kart jest popularny. Ludzie, przeciez najprostsze co moze byc to zalozenie konta w Inteligo. Nie kosztuje to nic. Robisz wszystko siedzac w domu przed kompem. Kurier przynosi karte i umowe do domu. Obsluga konta to jakies grosze (chyba 2pln miesiecznie) a tranzakcje na PSS ida w ciagu sekundy i bez najmniejszych problemow. No i zyskujecie karte, ktora nie jest kredytowa (bezpieczenstwo nie wydawania "nie swoich" pieniedzy) a jednoczesnie wszedzie w internecie nia zaplacicie...

 

Ty mówisz o internetowym Inteligo bo w banku PKO BP dwie opcje Inteligo, drugie to hmm jak tu nazwać "prazwdziwe" konto w banku, karta kredytowa Visa (nie express) i ta opcja nie działa w PSS...

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że PS Store US jest taki wolny. Ściąga się i ściąga...

 

Może ktoś mi pomóc zorientować się w japońskim PS Store. Chodzi o znaczenie poszczególnych zakładek itp. Dzieki z góry.

 

Też zastanawia mnie europejski PS Store. Właśnie przeglądam ten wątek i widzę, że były dema RR7, Formula 1 ale już ich nie ma. Na US cały czas można cały stuff sciągnąć. O co chodzi"? Czy Sony kasuje dema z Europejskiego Store po jakimś czasie. To troche głupie.

Odnośnik do komentarza
Widze, ze temat kart jest popularny. Ludzie, przeciez najprostsze co moze byc to zalozenie konta w Inteligo. Nie kosztuje to nic. Robisz wszystko siedzac w domu przed kompem. Kurier przynosi karte i umowe do domu. Obsluga konta to jakies grosze (chyba 2pln miesiecznie) a tranzakcje na PSS ida w ciagu sekundy i bez najmniejszych problemow. No i zyskujecie karte, ktora nie jest kredytowa (bezpieczenstwo nie wydawania "nie swoich" pieniedzy) a jednoczesnie wszedzie w internecie nia zaplacicie...

 

Ty mówisz o internetowym Inteligo bo w banku PKO BP dwie opcje Inteligo, drugie to hmm jak tu nazwać "prazwdziwe" konto w banku, karta kredytowa Visa (nie express) i ta opcja nie działa w PSS...

 

 

nawet nie zdawalem sobie sprawy z tego o czym piszesz, ale fakt faktem mialem na mysli "internetowe" Inteligo.

Odnośnik do komentarza
Polskość w nazwie nie ma tu żadnego znaczenia - mówimy o zagranicznym sklepie internetowym, na zachodnich serwerach, o skomplikowanej architekturze płatności i rozliczeń pomiędzy Sony, a usługodawcami i pośrednikami. Traktuj PSS PL tak samo jak Amazon czy Play-Asia - tylko ceny masz w PLN.

ja wiem czy to takie skomplikowane... :(

Odnośnik do komentarza

musisz w konsoli założyć sobie nowego usera (np tem sam nick tylko dopisz sobie US na końcu [cóż za porada...]). po przelogowaniu się w konsoli na nowego użytkownika, załóż konto w ps store podając jako adres jakiś adres z usa (znajdź sobie w google - musi być prawdziwy). i juz :-)

Odnośnik do komentarza

Mam problem - mianowicie podłączylem PS3 do neta (wi-fi) i przez jakies pierwsze 2 dni wszystko chodzilo ok - tzn przeglądarka i PS Store. Potem strasznie dlugo logowalo sie do PS Store i po pewnym czasie wyskakiwal error 80710B23. Tak samo w motorstormie. Poczytałem troche na necie i ludzie piszą ze to mogą byc problemy u Sony i moge sie troche naczekac. Jakies rady ?

Nikt nie mial tego problemu ?

Edytowane przez Gasei
Odnośnik do komentarza

Witam. Dzis podlaczylem ps3 do netu:) no i zarejestrowalem sie na polskim ps store;P

 

Mam zamiar sciagnac duuzo demek;P ale wielu nie ma tam:

 

1. F1

2. GRAW 2

4. Ninja Gaiden

5.Assasin's Creed

6. Unreal Tournament 3

7. FNR3

8. Colin

9. NFS Carbon

10. NFS Pro

11. GT HD

 

Skad moge te demka sciagnac?

 

Jesli na innych storach to jakich - wiem ze trzeba miec jakies adresy wiec prosze w jednej odpowiedzi jesli sie da o podanie takowych:p Wiem ze gdzies to bylo ale dlugo by szukac a ja nie mam na to czasu;P

Odnośnik do komentarza
Witam. Dzis podlaczylem ps3 do netu:) no i zarejestrowalem sie na polskim ps store;P

 

Mam zamiar sciagnac duuzo demek;P ale wielu nie ma tam:

 

1. F1

2. GRAW 2

4. Ninja Gaiden

5.Assasin's Creed

6. Unreal Tournament 3

7. FNR3

8. Colin

9. NFS Carbon

10. NFS Pro

11. GT HD

 

Skad moge te demka sciagnac?

 

Jesli na innych storach to jakich - wiem ze trzeba miec jakies adresy wiec prosze w jednej odpowiedzi jesli sie da o podanie takowych:p Wiem ze gdzies to bylo ale dlugo by szukac a ja nie mam na to czasu;P

 

 

bylo to juz tysiac razy opisywane, lacznie z podawaniem linkow do konkretnych opisow ze screenami...

i teraz myslisz, ze ktos za Ciebie odwali robote i przeszuka ten temat bo "Ty nie masz czasu"?

jestes glupi czy bezczelny? a moze jedno i drugie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...