Jump to content

Sign in to follow this  
ArturNOW

PS Store FAQ

Recommended Posts

Moja matka pracuje w banku i powiedziała, że teraz pod koniec roku są jakieś problemy. Będę próbować w tym tygodniu. Oby przeszło.

Od wczoraj jam komunikta

"Your credit card information could not be updated.

Please try again in a few minutes."

To zabawne, żeby użytkownik musiał się trudzić, aby dodać karte kredytową do konta. Mniej więcej po jakim czasie będzie można dodać kartę? W sumie pierwszy raz na mojej karcie pojawił się ten tekst wczoraj wieczorem. Miałem go w niedziele jak próbwałem na karcie matki z BPH także VISA dodać. Powiem szczerze, że irytuje mnie ta sytuacja.

Właśnie dzwoniłem do supportu i dowiedziałem się, że nie pomagają w problemach z PS Store... to gdzie mam zadzwonić jak mi karta nie przechodzi w PS Store a nigdzie z nią nie ma problemu. No co za głupota.

Widze, ze temat kart jest popularny. Ludzie, przeciez najprostsze co moze byc to zalozenie konta w Inteligo. Nie kosztuje to nic. Robisz wszystko siedzac w domu przed kompem. Kurier przynosi karte i umowe do domu. Obsluga konta to jakies grosze (chyba 2pln miesiecznie) a tranzakcje na PSS ida w ciagu sekundy i bez najmniejszych problemow. No i zyskujecie karte, ktora nie jest kredytowa (bezpieczenstwo nie wydawania "nie swoich" pieniedzy) a jednoczesnie wszedzie w internecie nia zaplacicie...

Ty mówisz o internetowym Inteligo bo w banku PKO BP dwie opcje Inteligo, drugie to hmm jak tu nazwać "prazwdziwe" konto w banku, karta kredytowa Visa (nie express) i ta opcja nie działa w PSS...

Czy to normalne, że PS Store US jest taki wolny. Ściąga się i ściąga...

Może ktoś mi pomóc zorientować się w japońskim PS Store. Chodzi o znaczenie poszczególnych zakładek itp. Dzieki z góry.

Też zastanawia mnie europejski PS Store. Właśnie przeglądam ten wątek i widzę, że były dema RR7, Formula 1 ale już ich nie ma. Na US cały czas można cały stuff sciągnąć. O co chodzi"? Czy Sony kasuje dema z Europejskiego Store po jakimś czasie. To troche głupie.

Widze, ze temat kart jest popularny. Ludzie, przeciez najprostsze co moze byc to zalozenie konta w Inteligo. Nie kosztuje to nic. Robisz wszystko siedzac w domu przed kompem. Kurier przynosi karte i umowe do domu. Obsluga konta to jakies grosze (chyba 2pln miesiecznie) a tranzakcje na PSS ida w ciagu sekundy i bez najmniejszych problemow. No i zyskujecie karte, ktora nie jest kredytowa (bezpieczenstwo nie wydawania "nie swoich" pieniedzy) a jednoczesnie wszedzie w internecie nia zaplacicie...

Ty mówisz o internetowym Inteligo bo w banku PKO BP dwie opcje Inteligo, drugie to hmm jak tu nazwać "prazwdziwe" konto w banku, karta kredytowa Visa (nie express) i ta opcja nie działa w PSS...

nawet nie zdawalem sobie sprawy z tego o czym piszesz, ale fakt faktem mialem na mysli "internetowe" Inteligo.

Karta przepłacona z Dominet banku nie działa z psstore

Karta działa bez problemowo wystarczy skorzystać raz z bankomatu aby ją aktywowac :(

Witam, kupiłem fl0w na PS store [polska] i szukam expansi0n do niego. Ktoś da namiary gdzie tego szukać? nie to, że się gubie w PS store, po prostu nie znalazłem tam tego...

Polskość w nazwie nie ma tu żadnego znaczenia - mówimy o zagranicznym sklepie internetowym, na zachodnich serwerach, o skomplikowanej architekturze płatności i rozliczeń pomiędzy Sony, a usługodawcami i pośrednikami. Traktuj PSS PL tak samo jak Amazon czy Play-Asia - tylko ceny masz w PLN.

ja wiem czy to takie skomplikowane... :(

musisz w konsoli założyć sobie nowego usera (np tem sam nick tylko dopisz sobie US na końcu [cóż za porada...]). po przelogowaniu się w konsoli na nowego użytkownika, załóż konto w ps store podając jako adres jakiś adres z usa (znajdź sobie w google - musi być prawdziwy). i juz :-)

Mam problem - mianowicie podłączylem PS3 do neta (wi-fi) i przez jakies pierwsze 2 dni wszystko chodzilo ok - tzn przeglądarka i PS Store. Potem strasznie dlugo logowalo sie do PS Store i po pewnym czasie wyskakiwal error 80710B23. Tak samo w motorstormie. Poczytałem troche na necie i ludzie piszą ze to mogą byc problemy u Sony i moge sie troche naczekac. Jakies rady ?

Nikt nie mial tego problemu ?

Edited by Gasei

tak jak w słusznie przeczytałeś w forach - poczekaj, próbuj jeszcze raz się połączyć. kiedy to miałeś? u mnie narazie chodzi ok...

Mam juz tak chyba z tydzien. Probowalem nawet DNSy zmieniac. Troche dziwne bo zaraz po podłączeniu wszystko działało - zassałem 2 dema i folding home ;/

Z Japan PSS da się ssać gry 5 razy? Tak jak na EU i US? Myślę, że się da ale chcę się upewnić.

Z Japan PSS da się ssać gry 5 razy? Tak jak na EU i US? Myślę, że się da ale chcę się upewnić.

Jap Ps Store zaakceptowało ci karte? Masz Master Card?

Zdrapka...

Ponawiam pytanie. Czy z Japan PSS da sie ssac gre piec razy z jednego konta?

a jaki masz nat ype po odpaleniu internet connection test w ps3?

nie dochodzi do niego, zatrzymuje sie na ps store i pisze failed

Zdrapka...

Ponawiam pytanie. Czy z Japan PSS da sie ssac gre piec razy z jednego konta?

Oczywiście, że tak. Przecież to nadal ten sam PSStore, tylko Japoński, z większą ilością rzeczy i z częstszymi update'ami, Ale nadal PSStore :(

ja tam średnio jestem happy z japonskiego ps store - większość contentu to płatne rzeczy...albo ja się w tym gubię

Witam. Dzis podlaczylem ps3 do netu:) no i zarejestrowalem sie na polskim ps store;P

Mam zamiar sciagnac duuzo demek;P ale wielu nie ma tam:

1. F1

2. GRAW 2

4. Ninja Gaiden

5.Assasin's Creed

6. Unreal Tournament 3

7. FNR3

8. Colin

9. NFS Carbon

10. NFS Pro

11. GT HD

Skad moge te demka sciagnac?

Jesli na innych storach to jakich - wiem ze trzeba miec jakies adresy wiec prosze w jednej odpowiedzi jesli sie da o podanie takowych:p Wiem ze gdzies to bylo ale dlugo by szukac a ja nie mam na to czasu;P

Witam. Dzis podlaczylem ps3 do netu:) no i zarejestrowalem sie na polskim ps store;P

Mam zamiar sciagnac duuzo demek;P ale wielu nie ma tam:

1. F1

2. GRAW 2

4. Ninja Gaiden

5.Assasin's Creed

6. Unreal Tournament 3

7. FNR3

8. Colin

9. NFS Carbon

10. NFS Pro

11. GT HD

Skad moge te demka sciagnac?

Jesli na innych storach to jakich - wiem ze trzeba miec jakies adresy wiec prosze w jednej odpowiedzi jesli sie da o podanie takowych:p Wiem ze gdzies to bylo ale dlugo by szukac a ja nie mam na to czasu;P

bylo to juz tysiac razy opisywane, lacznie z podawaniem linkow do konkretnych opisow ze screenami...

i teraz myslisz, ze ktos za Ciebie odwali robote i przeszuka ten temat bo "Ty nie masz czasu"?

jestes glupi czy bezczelny? a moze jedno i drugie...

Nikomu tu się nie chce odpowiadać na proste pytania. Ja pytałem czemu z europejskiego ps store znikają dema, to żaden "ekspert" nie potrafił powiedzieć. Zarejestruj się na PS Store US tam są te dema.

Zalozylem konta na USA, UK i PL no i nadal nie ma tych dem

Demka znalazlem dzieki za pomoc Artur;)

Edited by muadib83

Jednak nie jest tak różowo:(

Mam konta na UK, PL, JAP, US a nie moge znalesc dem UT 3, Assasin's Creed, FNR3 - akurat gier nad ktorymi zastanawiam sie czy kupic czy nie:(

Te demka byly/beda, jesli tak to gdzie?

Dzieki z gory za pomoc