Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

na innym forum pisza, ze maja eKONTO w mbanku i nie moga kupowac w PSS

to jak to jest? ja juz zlozylem wniosek o eKONTO z eKARTA i dodatkowo wzialem karte debetowa VISA Electron. wiec bede mogl kupowac?

dzieki!

W sumie to niepotrzebnie bo na nowe VISY z mbanku już można kupować na PSN (dają je od jakiś 1-2 lat). Natomiast ja mam ekartę i śmiga wszystko bez problemów. Fakt, że dawno nie kupowałem ale nawet z PS Store UK i USA robiłem zakupy.

Odnośnik do komentarza

a no to chyba ja tez cos zle napisalem. bo nie wzialem eKARTY, tylko zlozylem wniosek o eKONTO i dodatkowo VISA Electron. i nie wiem czy w tym jest tez eKARTA

zreszta obczajcie sami :)

http://www.mbank.pl/indywidualny/rachunki/osobiste/eKONTO/

 

kurcze, ale wszyscy mi meca w glowie hehe. na innym forum jedna osoba pisze, ze zeby kupowac w PSS musze miec wirtualna karte, czyli eKARTE, ktora kosztuje wlasnie 20zl.

inni znowu pisza, ze maja VISA Electron i kupuja na PSS. a dobra zapytam jutro pracowniika :P

Odnośnik do komentarza

Jak zakładasz konto to dostajesz zwykłą kartę płatniczą, tą Visa Electron - za darmo + ewentualne ubezpiecznie 2 zł. Podobno można nią już płacić również na polskim PSS. Natomiast wirtualna karta, czyli eKarta, udaje kartę kredytową, więc można nią płacić przez internet na całym świcie (ma kod CVV i datę wygaśnięcia wymaganą do takich transakcji), w sklepach internetowych, na PayPalu i oczywiście US Store.

Odnośnik do komentarza

To ja tylko na podsumowanie powiem z własnego doświadczenia - można płacić zwykłą, darmową kartą płatniczą Visa Electron z mBanku na polskim PSS (na innych nie próbowałem).

I właśnie ta zwykła karta też ma datę wygaśnięcia i 3 cyfrowy kod.

 

Nawet na stronie mBanku jest napisane:

"Zakupy w internecie - płatności internetowe, korespondencyjne, telefoniczne we wszystkich sklepach internetowych akceptujących karty Visa - w celu ustalenia limitu dla danego rodzaju transakcji dokonaj zmian samodzielnie w serwisie transakcyjnym lub skontaktuj się z mLinią."

 

link: http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/debetowe/Visa_Electron_izzyKONTO/#tabs=0

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

podisalem umowe :) do 10 dni bede mial karte VISA Electron.

jeszcze tylko jedno pytanko: Incognitos i kilka innych osob pisalo, ze mozna nia kupowac na PSS. tylko, ze wszyscy pisali o PL PSS. dlatego, czy ktos majacy te karte moglby napisac, czy mozna nia kupowac w US PSS?

dzieki!

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Witam,mam pytanko.Bo kupilem sobie z kolega i kilkoma osobami gre z PSS i teraz takie pytanie,bo ja konsole bede mial dopiero jutro ale konto juz zalozylem u kolegi i chcialbym sie dowiedziec czy jak kolega u siebie sciagnie full gierke z pss i pozniej jak ja bede chcial to zrobic na swoim koncie ale na jego konsoli to mi tez odblokuje fulla gry??czy tez moze bedzie pokazywalo ze mam odblokowane ale jak wlocze to swoje konto na mojej konsoli to juz nie bede mial gry?

Odnośnik do komentarza

Witam,mam pytanko.Bo kupilem sobie z kolega i kilkoma osobami gre z PSS i teraz takie pytanie,bo ja konsole bede mial dopiero jutro ale konto juz zalozylem u kolegi i chcialbym sie dowiedziec czy jak kolega u siebie sciagnie full gierke z pss i pozniej jak ja bede chcial to zrobic na swoim koncie ale na jego konsoli to mi tez odblokuje fulla gry??czy tez moze bedzie pokazywalo ze mam odblokowane ale jak wlocze to swoje konto na mojej konsoli to juz nie bede mial gry?

 

gry z pss mozna dzielic na 5 konsol

twoj kolega loguje sie na konto z grą -> sciaga -> przelogowuje sie na swoje normalne konto -> ty logujesz sie na konto z grą -> sciagasz -> przelogowujesz sie na glowne konto -> i wszystkim dziala gra.

Odnośnik do komentarza

W jakich europejskich sklepach(poza polskim) można kupować używając polskiej karty(BZWBK Visa)?

No nie wierzę, że nikt nie kupował/nie próbował kupować nigdzie poza polskim i amerykańskim PSS. Przed chwilą okazało się, że na niemieckim polska Visa nie pohasa. Jakieś doświadczenia z innymi?

Odnośnik do komentarza

W jakich europejskich sklepach(poza polskim) można kupować używając polskiej karty(BZWBK Visa)?

No nie wierzę, że nikt nie kupował/nie próbował kupować nigdzie poza polskim i amerykańskim PSS. Przed chwilą okazało się, że na niemieckim polska Visa nie pohasa. Jakieś doświadczenia z innymi?

 

VISA z GE Money Bank działa bezproblemowo w HK. Na europejskich nie próbowałem bo nie mam kont.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...